Jaja w kuchni

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Rozmawiamy, próbujemy, gotujemy na antenie... To z pewnością najsmaczniejszy program w eterze! Zaprasza Marcin Kuc - w poniedziałki o 20 w Radiu Kampus na 97,1 FM w Warszawie i na www.radiokampus.fm na całym świecie!
Data dodania: 2020-02-11 20:42:09
Data aktualizacji: 2020-02-25 08:45:06
Audycji w katalogu: 19
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 7 dni temu
Piotr Wójcik
Piotr Wójcik, szef kuchni restauracji Koneser Grill opowiada o sezonowaniu mięsa, wędzeniu soli oraz robieniu „parmezanu dla ubogich” z... żółtek. To wszystko w Jajach w kuchni. Zaprasza Marcin Kuc!
pobierz 52.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
Fine Dining Week
Tym razem w Jajach w Kuchni, Marcin Kuc dopytuje jak wygląda Fine Dining Week. Na to odpowiada Agata Anioł - dyrektorka zarządzacająca Fine Dining Week i Restaurant Week. Poza tym, jak zawsze - świetna muza!
pobierz 49.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
Monika Walecka
Monika Walecka - Cała w mące. Zarażająca pozytywną energią mistrzyni pieczenia najlepszych chlebów na Żoliborzu, lub jak sama mówi, Żoliforni.
pobierz 81.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
Michał Toczyłowski - "Sex&cook"
Czy potrawy mogą być sexi? Gościem Marcina Kuca w Jajach w Kuchni jest Michał Toczyłowski, który mówi o swojej nowej książce "Sex&cook".
pobierz 78.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
„Foodie Rollins”
Dobre jedzenie i dobry rap - w Jajach w Kuchni gośćmi Marcina Kuca są Olaf Michalczyk i Sebastian Zieliński.
pobierz 54.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Tadeusz Müller
Czy jest ktoś kto da radę przekonać Marcina Kuca do vege diety? Jeśli nie on to kto? Posłuchajcie rozmowy o zdrowym jedzeniu, tworzeniu restauracji oraz... wąchaniu chrzanu
pobierz 55.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
KURA
Mateusz Wawro, twórca KURY, wyciągnął ze smażonego kurczaka coś więcej niż tylko okołomelanżowe jedzenie „po” lub „w trakcie”. Właśnie otworzył drugi lokal, tym razem w Mordorze.
pobierz 50.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Śledzie z Bornholmu
Można by się spodziewać że zwykły śledzik nie jest niczym fascynującym, to jednak zmieni się po dzisiejszym odsłuchu Jaj w Kuchni w którym to Marcin Kuc gości chłopaków ze "Śledzi z Bornholmu" !
pobierz 47.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Akita Ramen Warszawa
W Krakowie ustawiają się do nich kolejki, konkurencja wrzuca gaz do lokalu, spoceni maratończycy wpadają się najeść i rozkręcają dyskusję o sensie posiłku regeneracyjnego po wrzuceniu zdjęcia medalu na instagram i w końcu wszystko to wydarzyć się może w Stolicy! Więcej opowiedzą chłopaki z Akita Ramen! Zaprasza Marcin Kuc!
pobierz 46.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Agata Wojda
Marcin Kuc zaprasza w kolejną kulinarną podróż! Tym razem zabiera was w malownicze rejony nadwiślańskie by spotkać się z szefową kuchni Fest Port Czerniakowski Agatą Wojdą!
pobierz 48.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jaja w kuchni - Mr. OH
O tym że Ramen jest passe i o tym jak stworzyć miejsce w którym jedzenie ma być pyszne ale nie musi być na pierwszym planie! O tym więcej Luiza Trisno z Mr. OH z którą rozmawiał Marcin Kuc!
pobierz 38.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jaja w kuchni - Dziurka od klucza
Nie dość że u nich można zjeść to jeszcze nieźle odpocząć! Studia Radia Kampus odwiedziła ekipa Dziurki od Klucza by opowiedzieć o swoich makaronach, pizzach i niesamowitych deserach! Zaprasza Marcin Kuc!
pobierz 52.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Jaja w kuchni - Vienio - "Brzuchomówcy"
Jedzenie to nie tylko pokarm dla ciała ale też dla duszy! Przekonuje o tym Vienio w swojej nowej książce w której rozmawia z artystami nie tylko o jedzeniu. Posłuchajcie sami. Zaprasza Marcin Kuc!
pobierz 71.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Jaja w kuchni - Figlia di papa
Dziś tematem przewodnim będą owoce morza. Ale także wszystko to co łączy miłość do jedzenia z ogromnym piecem kuchennym. Szef kuchni Paolo Mauri, oraz Bronisław Gratkowski są gośćmi Marcina Kuca!
pobierz 45.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Jaja w kuchni - Grzegorz Kłos - Ed Red
Jeśli tak jak Marcin Kuc kochacie mięso to audycja dla was! Dziś w Jajach w Kuchni spotkanie z Grzegorzem Kłosem który zajmuje się jakże wdzięcznym tematem sezonowanej wołowiny.
pobierz 64.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Jaja w kuchni - TISZ Festiwal Żydowskiego Jedzenia
Spacery, warsztaty, projekcje filmowe i spólny stół przy którym można gotować i rozmawiać. To wszystko podczas TISZ Festiwalu o którym ze swoimi gośćmi rozmawiał Marcin Kuc.
pobierz 50.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Jaja w kuchni - DESEO
Marcin Kuc nie jest przesadnym fanem ciastek, ale to co się w DESEO przechodzi ludzkie pojęcie! Z resztą posłuchajcie sami!
pobierz 53.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Jaja w kuchni - Szymon Czerwiński
Czasem bywa tak że spotyka się dwóch kucharzy i nie staja przy palnikach tylko siadają przy mikrofonach. Tak właśnie stało się gdy Marcin Kuc spotkał się z Szymonem Czerwińskim
pobierz 45.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Jaja w kuchni - Adriana Marczewska
W dzisiejszym odcinku Karcina Kuca odwiedza szefowa kuchni z WuWu ale tym razem żeby porozmawiać o nieco bardziej street-foodowej odsłonie jej pracy!
pobierz 54.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek