Daria medycznie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Cześć. W tym podkaście opowiadam o różnych alternatywnych metodach walki z nowotworami. Jako wieloletnia producentka programów zdrowotnych zgromadziłam sporą wiedzę na ten temat. Posiadam także dostęp do prasy branżowej, która jest jednym z wielu źródeł informacji na temat rzeczy, o których mówię w podkaście. Wszystkie, szczególnie nowoczesne metody walki z nowotworami, w szczególności te które nie są jeszcze wprowadzone do masowego zastosowanie zaczerpnięte są z prac i artykułów wybitnych specjalistów w dziedzinie onkologii i poparte są ich badaniami i publikacjami w odpowiednich serwisach i pismach.
Data dodania: 2020-02-11 20:44:11
Data aktualizacji: 2020-09-12 14:45:08
Audycji w katalogu: 7
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 11 miesięcy temu
Wirusy i sposoby radzenia sobie z nimi z pomocą ziół.
W dzisiejszym odcinku nie podam recept na wyleczenie koronawirusa. Ale chętnie opowiem Wam o innych wirusach. O tym jak działają, co robią i jak się zmieniają.  A przede wszystkim opowiem Wam o ziołach, które doskonale radzą sobie z niektórymi wirusami. Zioła, które stosowały nasze babcie i prababcie. Jeszcze zanim nauczyliśmy się jeść  tabletki.  Dziewanna, czosnek, czarny bez i inne... Zapraszam do słuchania w tym ciężkim czasie odosobnienia.  I bardzo Was proszę, zostańcie w domach. Jeśli nie musicie wychodzić z domu, zostańcie w domach.  #zostajewdomu
pobierz 10.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Leczenie nowotworów. Lista ziół, które bardzo pomagają.
Witajcie. W tym odcinku opowiem Wam o terapii celowanej. Przypominam Wam, że każda walka jest dobra, jeśli pomaga choremu. Przypominam Wam, że zioła są doskonałym orężem, ale mogą być także trujące.  Podaję Wam nazwy ziół, które pomagają. Będzie dużo nazw i trudnych słów. Miłego słuchania. 
pobierz 7.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Zioła jako oręż do walki z nowotworami. Jak walczą i dlaczego są skuteczne.
Dzisiaj kolejne informacje na temat ziół, które pomagają w walce z nowotworami.  Co jest takiego w ziołach. Jak działają i dlaczego są takie ważne. 
pobierz 8.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Zioła, które doskonale wspierają profilaktykę. W myśl zasady, lepiej zapobiegać, niż leczyć.
Witajcie.  W dzisiejszym odcinków i tym że lepiej zapobiegać niż leczyć. Jak dbać o odporność, na co zwracać uwagę i dlaczego warto wiedzieć co się je i co powinno się jeść. Ziele śledziennicy i jej działanie. Kilka ciekawostek dla pań i dla panów.  Ostrożeń warzywny i kilka ciekawostek na jego temat.  Arnika górska i jej właściwości przeciwgrzybiczne i przeciwzapalne.  Nagietek lekarski i kolejny raz, kiedy odkrywamy jego wyjątkowe działanie.  Przytulia, jej ciekawe zastosowanie. Wciskamy kit, czyli propolis i jego zastosowanie w profilaktyce. Miłego słuchania i zostańcie w domach. Przynajmniej w tym trudnym okresie. #zostajewdomu
pobierz 8.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Zioła we wspomaganiu nowotworów – aloes, kurkuma i zioła szwedzkie.
W dzisiejszym odcinku opowiem Wam o ziołach. Bardzo je lubię i często stosuję, stąd dużo o nich wiem. Zioła okazują się doskonałym wspomagaczem leczenia nowotworów. Znamy ponad 350 gatunków roślin, które wykazują działanie przeciwnowotworowe. Niestety tylko około 20% z nich zostało przebadane i potwierdzone naukowo. W sensie oficjalnie potwierdzone.  Dziś skupię się przede wszystkim na dwóch ziołach i jednej mieszance ziołowej: aloesie, kurkumie i ziołach szwedzkich. Dowiecie się dlaczego tak popularne stały się kosmetyki z aloesem. W jakim wieku (rośliny) aloes ma najlepsze działanie. Ale także jakie ma działanie w przypadku przedawkowania. Co w kurkumie jest takiego niesamowitego i z czym ją łączyć, żeby uzyskać najlepsze efekty. Przy jakich rodzajach nowotworów sprawdza się najlepiej. A jeśli chodzi o wynalazek Marii Treben, czyli ziołach szwedzkich, wrzucę Wam garść informacji, co to jest, jaki jest polski odpowiednik i co wchodzi w ich skład.  Miłego słuchania. 
pobierz 7.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Nowotwory, miedź i witamina C. Co to wszystko łączy?
Cześć. Dziś znowu opowiem Wam o sposobach walki z nowotworami. Pamiętajcie, że wszystko czym się z Wami dziele dotyczy moich doświadczeń, albo bazuje na publikacjach w prasie branżowej.  Dziś będzie coś nowego i coś starego.  Nowe - miedź, a konkretnie czy cząsteczki miedzi są w stanie zastąpić chemioterapię. Co udowodnili naukowcy i jak to udowodnili. Stare - Linus Pauling i jego zastosowanie witaminy C w leczeniu nowotworów.  Miłego słuchania.
pobierz 9.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Domowe sposoby wspomagania leczenia nowotworów
Sposoby wspomagania leczenia nowotworów z jakimi spotkałam się w trakcie swojej pracy zawodowej. 
pobierz 8.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek