Dla Pieniędzy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: "Dla Pieniędzy" to cykliczny program publicystyczny którego tematem będzie gospodarka, finanse, ekonomia ale również sława i wszystko co wiąże się z emocjonującym tematem jakim są pieniądze.
Data dodania: 2020-02-11 20:45:05
Data aktualizacji: 2020-09-19 02:00:07
Audycji w katalogu: 11
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 5 dni temu
#11 - JAK ZMIENIŁ SIĘ YOUTUBE PRZEZ OSTATNIE 10 LAT?
Jak zmienił się YouTube przez ostatnie 10 lat - rozmawiamy z Adamem Drzewieckim z kanału Matura To Bzdura, który właśnie obchodzi swoje 10-lecie. Jak zostać i czy warto być twórcą? Co zmienił Tik Tok i jaka czeka go przyszłość. Na te i wiele innych tematów porozmawiamy w tym podcaście.
pobierz 32.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#10 - CZYM ZAJMUJĄ SIĘ LASY PAŃSTWOWE I ILE SIĘ W NICH ZARABIA?
Lasy Państwowe to wyjątkowa instytucja. Z jednej strony ma chronić polskie lasy, z drugiej generować zyski i płacić podatki. Jak radzą sobie z tym wyzwaniem leśnicy, na czym polega ich praca i ile się w LP zarabia oraz jak zostać jednym z nich, tego dowiecie się od naszych gości, którzy podzielą się z nami bardzo interesującymi informacjami.
pobierz 85.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#9 - JAKA CZEKA NAS PRZYSZŁOŚĆ? Wyjaśnia Cezary Graf
W dzisiejszym odcinku rozmawiam z Cezarym Grafem o jego teoriach na to jak zmieni się Unia Europejska, strefa Euro, o Superkryzysie i potencjalnym duopolu amerykańsko-chińskim.
pobierz 76.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#8 - SKĄD SIĘ BIERZE WZROST CEN?
Wydaje ci się, że wszystko ciągle drożeje? Ceny ważnych produktów i usług idą w górę? Skąd to się bierze? Razem z gościem - ekonomistą, twórcą i prezydentem centrum im. Adama Smith’a, Andrzejem Sadowskim zastanowimy się wspólnie nad przyczynami rosnących cen, ale nie tylko. Szerzej po mówimy też o inflacji na świecie oraz o polityce banków centralnych w tym NBP, EBC czy FED.
pobierz 76.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#7 - PIERWSZY MEET-UP "DLA PIENIĘDZY"
Posłuchajcie wystąpienia Pawła podczas pierwszego meet-up'u "Dla Pieniędzy"!
pobierz 202.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#6 - CZY KSIĘŻA ZARABIAJĄ DUŻO?
W tym odcinku podcastu szukamy odpowiedzi na pytanie - czy księża zarabiają dużo?
pobierz 83.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
#5 - JAK POLOWAŁ NA GANGSTERÓW?
Zapraszam na podcast gdzie porozmawiamy o przestępczości zorganizowanej i walce z nią, a moim gościem będzie komisarz policji kryminalnej, który rozpracowywał m.in. grupę mokotowską czy mafię pruszkowską.
pobierz 57.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
#4 - CAŁA PRAWDA O REKLAMACH
Dziś moi goście: Brunon Baro - wieloletni dyrektor artystyczny najlepszych agencji reklamowych oraz Piotr Artemjew - szef jednej z najstarszych agencji w Polsce opowiedzą nam jak tworzy się reklamy. Czy kierują się w swojej pracy etyką i wartościami czy może liczą się dla nich tylko pieniądze. Dowiemy się od czego prace zaczyna agencja reklamowa i czym różnią się od siebie klienci, a także jak pracuje się dla największych marek na świecie. Linki do wspomnianych reklam: [link]. [link]. Subskrybuj: [link]. . Podcast dostępny też na Spotify, Apple podcasts i innych platformach. Wszystkie linki znajdziecie tu: ➡️ [link]
pobierz 84.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
#3 - Wyjazdy TANIE czy DROGIE - rozmowa z Czarkiem Jóźwikiem
Czy koniecznie trzeba wydać dużo kasy na udaną podróż? Czy związek z influencerką kosztuje więcej niż zwykły? Jakie sa na ten temat przemyślenia Czarka z Abstrachuje? Sprawdź i dowiedz się!
pobierz 73.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
#2 - Jak odnieść sukces dzięki nowym technologiom? - Paweł Sieczkiewicz
Paweł Sieczkiewicz pochodzi z Siedlec, zawsze interesował się hip hopem i sportami walki. Jest zwykłym chłopakiem, a udało mu się zbudować finansowe imperium! Myśle, że warto nas wysłuchać, prowadzimy bardzo ciekawą rozmowę
pobierz 81.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#1 - Szkolne TAJEMNICE Youtuberów - Czarek Jóźwik i Rafał Masny
"Dla Pieniędzy" to cykliczny podcast publicystyczny Pawła Sviniarskiego - znanego Youtubera, którego tematem będzie gospodarka, finanse, ekonomia ale również sława i wszystko co wiąże się z emocjonującym tematem jakim są pieniądze.
pobierz 43.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek