Dla Pieniędzy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: "Dla Pieniędzy" to cykliczny program publicystyczny którego tematem będzie gospodarka, finanse, ekonomia ale również sława i wszystko co wiąże się z emocjonującym tematem jakim są pieniądze.
Data dodania: 2020-02-11 20:45:05
Data aktualizacji: 2021-03-04 14:40:06
Audycji w katalogu: 14
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 miesiące temu
#14 - Kto z was będzie miał pracę?
Kto najlepiej odnajdzie się w świecie, który nieustannie się zmienia? Jakie zawody czeka rozkwit, a jakie wymrą niczym dinozaury? Jakie cechy w sobie pielęgnować aby zwiększyć swoje szanse na przetrwanie. Na te i wiele innych pytań postaramy się poszukać odpowiedzi z autorem książki Świat Schroedingera - kronika nieprzewidywalnej przyszłości. Paweł Motyl to jeden z najbardziej interesujących doradców biznesowych oraz wizjonerów naszych czasów. Jego poprzednia książka sprzedała się w nakładzie ponad 15.000 szt!
pobierz 86.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#13 - Jak rozwinie się obeca sytuacja?
Co się zaraz wydarzy? Czeka nas tzw lock down. Zobacz z czego to tak naprawdę wynika i jak wielka światowa rozgrywka wpłynie na nasze życia oraz jakie prognozy na przyszłość ma Cezary Graf, który od pewnego czasu prezentuje nieco inny punkt widzenia na sprawy.
pobierz 72.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#11 - Jak zrobić z pracy hobby?
Partnerem materiału jest Pilsner Urquell, producent pierwszego oryginalnego pilznera. [link]
pobierz 82.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
#11 - JAK ZMIENIŁ SIĘ YOUTUBE PRZEZ OSTATNIE 10 LAT?
Jak zmienił się YouTube przez ostatnie 10 lat - rozmawiamy z Adamem Drzewieckim z kanału Matura To Bzdura, który właśnie obchodzi swoje 10-lecie. Jak zostać i czy warto być twórcą? Co zmienił Tik Tok i jaka czeka go przyszłość. Na te i wiele innych tematów porozmawiamy w tym podcaście.
pobierz 32.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#10 - CZYM ZAJMUJĄ SIĘ LASY PAŃSTWOWE I ILE SIĘ W NICH ZARABIA?
Lasy Państwowe to wyjątkowa instytucja. Z jednej strony ma chronić polskie lasy, z drugiej generować zyski i płacić podatki. Jak radzą sobie z tym wyzwaniem leśnicy, na czym polega ich praca i ile się w LP zarabia oraz jak zostać jednym z nich, tego dowiecie się od naszych gości, którzy podzielą się z nami bardzo interesującymi informacjami.
pobierz 85.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
#9 - JAKA CZEKA NAS PRZYSZŁOŚĆ? Wyjaśnia Cezary Graf
W dzisiejszym odcinku rozmawiam z Cezarym Grafem o jego teoriach na to jak zmieni się Unia Europejska, strefa Euro, o Superkryzysie i potencjalnym duopolu amerykańsko-chińskim.
pobierz 76.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#8 - SKĄD SIĘ BIERZE WZROST CEN?
Wydaje ci się, że wszystko ciągle drożeje? Ceny ważnych produktów i usług idą w górę? Skąd to się bierze? Razem z gościem - ekonomistą, twórcą i prezydentem centrum im. Adama Smith’a, Andrzejem Sadowskim zastanowimy się wspólnie nad przyczynami rosnących cen, ale nie tylko. Szerzej po mówimy też o inflacji na świecie oraz o polityce banków centralnych w tym NBP, EBC czy FED.
pobierz 76.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#7 - PIERWSZY MEET-UP "DLA PIENIĘDZY"
Posłuchajcie wystąpienia Pawła podczas pierwszego meet-up'u "Dla Pieniędzy"!
pobierz 202.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#6 - CZY KSIĘŻA ZARABIAJĄ DUŻO?
W tym odcinku podcastu szukamy odpowiedzi na pytanie - czy księża zarabiają dużo?
pobierz 83.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#5 - JAK POLOWAŁ NA GANGSTERÓW?
Zapraszam na podcast gdzie porozmawiamy o przestępczości zorganizowanej i walce z nią, a moim gościem będzie komisarz policji kryminalnej, który rozpracowywał m.in. grupę mokotowską czy mafię pruszkowską.
pobierz 57.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#4 - CAŁA PRAWDA O REKLAMACH
Dziś moi goście: Brunon Baro - wieloletni dyrektor artystyczny najlepszych agencji reklamowych oraz Piotr Artemjew - szef jednej z najstarszych agencji w Polsce opowiedzą nam jak tworzy się reklamy. Czy kierują się w swojej pracy etyką i wartościami czy może liczą się dla nich tylko pieniądze. Dowiemy się od czego prace zaczyna agencja reklamowa i czym różnią się od siebie klienci, a także jak pracuje się dla największych marek na świecie. Linki do wspomnianych reklam: [link]. [link]. Subskrybuj: [link]. . Podcast dostępny też na Spotify, Apple podcasts i innych platformach. Wszystkie linki znajdziecie tu: ➡️ [link]
pobierz 84.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#3 - Wyjazdy TANIE czy DROGIE - rozmowa z Czarkiem Jóźwikiem
Czy koniecznie trzeba wydać dużo kasy na udaną podróż? Czy związek z influencerką kosztuje więcej niż zwykły? Jakie sa na ten temat przemyślenia Czarka z Abstrachuje? Sprawdź i dowiedz się!
pobierz 73.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#2 - Jak odnieść sukces dzięki nowym technologiom? - Paweł Sieczkiewicz
Paweł Sieczkiewicz pochodzi z Siedlec, zawsze interesował się hip hopem i sportami walki. Jest zwykłym chłopakiem, a udało mu się zbudować finansowe imperium! Myśle, że warto nas wysłuchać, prowadzimy bardzo ciekawą rozmowę
pobierz 81.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
#1 - Szkolne TAJEMNICE Youtuberów - Czarek Jóźwik i Rafał Masny
"Dla Pieniędzy" to cykliczny podcast publicystyczny Pawła Sviniarskiego - znanego Youtubera, którego tematem będzie gospodarka, finanse, ekonomia ale również sława i wszystko co wiąże się z emocjonującym tematem jakim są pieniądze.
pobierz 43.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek