Cotygodniowy przegląd internetu

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: To audycja poświęcona wydarzeniom, które obiegły Internet w ostatnich 7 dniach. Zaprasza Wojtek Kardyś, któremu nie umkną najciekawsze zjawiska, social mediowe trendy, a także zagrożenia. Goście w studiu to influencerzy, eksperci do spraw marketingu, internetu i social mediów. Rozmawiamy, śmiejemy się, edukujemy. Na luzie. #SAMESZTOSY w soboty o 13 na 97,1 FM w Warszawie i na www.radiokampus.fm na całym świecie!
Data dodania: 2020-02-11 20:45:34
Data aktualizacji: 2021-02-27 06:25:07
Audycji w katalogu: 9
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad rok temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - Wiki Wójcik, Tomek Styk
Wojtek Kardyś w swoim programie zaprasza ludzi z szeroko rozumianego internetu ale nie tylko. Dziś spotkanie z ludźmi od Startupów: Wiki Wójcik ze startupu #InStreamly Tomek Styk ze startupu #SunDose
pobierz 44.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - Przemysław Pawlicki
Wojtek Kardyś w swoim programie zaprasza ludzi z szeroko rozumianego internetu. Dziś zmieniamy nieco koncepcję ponieważ internetowe newsy razem z Wojtkiem przerabiać będzie Przemysław Pawlicki którego możecie kojarzyć z żużlowego toru!
pobierz 36.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - Sylwia Czubkowska
Wojtek Kardyś w swoim programie zaprasza ludzi z szeroko rozumianego internetu. Dziś spotkanie z dziennikarką technologiczną Sylwią Czubkowską z Gazety Wyborczej z którą Wojtek omawia newsy prosto z internetów!
pobierz 43.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - Suchar Codzienny
Wojtek Kardyś w swoim programie zaprasza ludzi z szeroko rozumianego internetu. Wszystko wskazuje na to że dziś będzie such i zabawnie. Gościem Wojtka jest Rafal Myslinski z "Suchar Codzienny"!
pobierz 30.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - DJ NOZ
Wiadomo że w internecie można także słuchać muzyki i te dwa światy się przenikają. Warto czasem porozmawiać z człowiekiem z branży muzycznej o tym jak dla niego wygląda świat internetowo - instagramowm. O tym wszystkim rozmawia Wojciech Kardyś ze swoim gościem DJ NOZ aka eNOZet człowieku!
pobierz 40.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - Paweł - Prozi Pix
Chcecie dowiedzieć się jak można zarabiać na podróżach, jak zostać wyróżnionym na Instagramie (podwójnie), i jak fajnie żyć? Wojtka Kardysia odwiedził Paweł - Prozi Pix - podróżnik, backpacker, tancerz, dancetrotter, producent video, influencer.
pobierz 29.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - Michał Pol
Kolejne spotkanie o zabarwieniu internetowym! Spotkanie z Michałem Polem! Youtube, dziennikarstwo, Robert Lewandowski, Gonciarz, Sarza Kosmos, Mateusz Borek, Polska Reprezentacja oraz mnóstwo innych tematów.
pobierz 45.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - #DomX
W Cotgodniowym przeglądzie Internetu Wojtek Kardyś spotkał się z Olivią Drost oraz Marcinem Dubielem, którzy to opowiedzieli o swoim najnowszym projekcie #DomX w którym zamieszkało 5 youtuberów.
pobierz 51.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - Danny Ferreri i ihanio.tv
Wojtek Kardyś postanowił rozczłonkować Instagrama na serduszka proste. Posłuchajcie o tym jak zmienia się instagram, co jest modne i ile co kosztuje!
pobierz 39.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek