Cotygodniowy przegląd internetu

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: To audycja poświęcona wydarzeniom, które obiegły Internet w ostatnich 7 dniach. Zaprasza Wojtek Kardyś, któremu nie umkną najciekawsze zjawiska, social mediowe trendy, a także zagrożenia. Goście w studiu to influencerzy, eksperci do spraw marketingu, internetu i social mediów. Rozmawiamy, śmiejemy się, edukujemy. Na luzie. #SAMESZTOSY w soboty o 13 na 97,1 FM w Warszawie i na www.radiokampus.fm na całym świecie!
Data dodania: 2020-02-11 20:45:34
Data aktualizacji: 2020-07-14 17:00:10
Audycji w katalogu: 9
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 miesięcy temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - Wiki Wójcik, Tomek Styk
Wojtek Kardyś w swoim programie zaprasza ludzi z szeroko rozumianego internetu ale nie tylko. Dziś spotkanie z ludźmi od Startupów: Wiki Wójcik ze startupu #InStreamly Tomek Styk ze startupu #SunDose
pobierz 44.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - Przemysław Pawlicki
Wojtek Kardyś w swoim programie zaprasza ludzi z szeroko rozumianego internetu. Dziś zmieniamy nieco koncepcję ponieważ internetowe newsy razem z Wojtkiem przerabiać będzie Przemysław Pawlicki którego możecie kojarzyć z żużlowego toru!
pobierz 36.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - Sylwia Czubkowska
Wojtek Kardyś w swoim programie zaprasza ludzi z szeroko rozumianego internetu. Dziś spotkanie z dziennikarką technologiczną Sylwią Czubkowską z Gazety Wyborczej z którą Wojtek omawia newsy prosto z internetów!
pobierz 43.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - Suchar Codzienny
Wojtek Kardyś w swoim programie zaprasza ludzi z szeroko rozumianego internetu. Wszystko wskazuje na to że dziś będzie such i zabawnie. Gościem Wojtka jest Rafal Myslinski z "Suchar Codzienny"!
pobierz 30.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - DJ NOZ
Wiadomo że w internecie można także słuchać muzyki i te dwa światy się przenikają. Warto czasem porozmawiać z człowiekiem z branży muzycznej o tym jak dla niego wygląda świat internetowo - instagramowm. O tym wszystkim rozmawia Wojciech Kardyś ze swoim gościem DJ NOZ aka eNOZet człowieku!
pobierz 40.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - Paweł - Prozi Pix
Chcecie dowiedzieć się jak można zarabiać na podróżach, jak zostać wyróżnionym na Instagramie (podwójnie), i jak fajnie żyć? Wojtka Kardysia odwiedził Paweł - Prozi Pix - podróżnik, backpacker, tancerz, dancetrotter, producent video, influencer.
pobierz 29.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - Michał Pol
Kolejne spotkanie o zabarwieniu internetowym! Spotkanie z Michałem Polem! Youtube, dziennikarstwo, Robert Lewandowski, Gonciarz, Sarza Kosmos, Mateusz Borek, Polska Reprezentacja oraz mnóstwo innych tematów.
pobierz 45.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - #DomX
W Cotgodniowym przeglądzie Internetu Wojtek Kardyś spotkał się z Olivią Drost oraz Marcinem Dubielem, którzy to opowiedzieli o swoim najnowszym projekcie #DomX w którym zamieszkało 5 youtuberów.
pobierz 51.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Cotygodniowy Przegląd Internetu - Danny Ferreri i ihanio.tv
Wojtek Kardyś postanowił rozczłonkować Instagrama na serduszka proste. Posłuchajcie o tym jak zmienia się instagram, co jest modne i ile co kosztuje!
pobierz 39.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek