Ej, DJ!

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Didżejskie #SAMESZTOSY w studiu Radia Kampus! Co tydzień DJ Lazy One zaprasza największych didżejskiego świata - rozmawiamy o nowościach w branży i robimy to, co najbardziej lubimy - czyli przerzucamy na żywo winyle!
Data dodania: 2020-02-11 20:45:49
Data aktualizacji: 2020-02-20 14:05:03
Audycji w katalogu: 7
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad miesiąc temu
Ej, DJ! - DJ Dtl
Ej, DJ! - DJ Dtl W których miejscówkach grało się najlepsze imprezy? To jedno z pytań, które zadaje DJ Lazy One w audycji "Ej, DJ"! Nasz gość DJ Dtl wspomina (nie tak) dawne czasy, imprezy, płyty i sample. Gramy też secik didżejski!
pobierz 51.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Dj Bulb
Ej DJ! To cykl w którym Dj Lazy One przy jednym stole spotyka się z innymi Dj-ami by rozmawiać o muzyce ale także testować ich skillsy! Dziś Dj Bulb sprawi że wstaniecie z krzeseł albo wysiądziecie z auta i zaczniecie radośnie pląsać!
pobierz 22.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Ida World DJ Championships 2019
Dziś zmieniamy nieco koncepcję programu Ej,Dj! Ale o tym co i czemu opowie wam DJ Lazy One!
pobierz 37.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Dj Krass-T
Ej DJ! To cykl w którym Dj Lazy One przy jednym stole spotyka się z innymi Dj-ami by rozmawiać o muzyce ale także testować ich skillsy! Dziś Krass-T beatmaker, zajwkowicz i miłośnik starych rapsów!
pobierz 23.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Tak to się robi w Hip-Hopie!
Ej DJ! To cykl w którym Dj Lazy One przy jednym stole spotyka się z innymi Dj-ami by rozmawiać o muzyce ale także testować ich skillsy! Dziś natomiast będzie nieco inaczej! Posłuchajcie sami dlaczego!
pobierz 36.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Praktyczna Pani aka Practical Lady
Ej DJ! To cykl w którym Dj Lazy One przy jednym stole spotyka się z innymi Dj-ami by rozmawiać o muzyce ale także testować ich skillsy! Dziś DJ Praktyczna Pani aka Practical Lady!
pobierz 20.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
FALCON1
Ej DJ! To cykl w którym Dj Lazy One przy jednym stole spotyka się z innymi Dj-ami by rozmawiać o muzyce ale także testować ich skillsy! Dziś DJ Falcon1!
pobierz 23.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek