Doświadczenie psychoterapii

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o psychoterapii i tym, co na styku psychoterapii, antropologii, socjologii, medycyny. O dobrych relacjach: ze sobą, bliskimi, ludzkością, przyrodą, kulturą i wszechświatem. Słowa kluczowe: psychologia, psychoterapia, rozwój osobisty, zdrowie, styl życia.
Data dodania: 2020-02-11 20:48:46
Data aktualizacji: 2021-03-04 08:00:05
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 9 miesięcy temu
Podcastowy dzień dziecka 2020 [DP005s]
Z okazji dnia dziecka specjalny odcinek podcastu. Podcastowy dzień dziecka to zabawa, w której podcasterzy i podcasterki nagrywają swoje interpretacje baśni, bajek i wierszyków a jednocześnie zachęcają do wpłat na jakiś słuszny, związany z dziećmi cel. W tym roku organizujemy go nieco na wariackich papierach, ale za to skutecznie. Listę podcastów uczestniczących w tegorocznej edycji […] The post Podcastowy dzień dziecka 2020 [DP005s] appeared first on Doświadczenie psychoterapii. Podcast. .
pobierz 18.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Trzymaj się! [DP004s]
W obliczu pandemii koronawirusa Facebook wprowadził nową reakcję na posty. Reakcja to buźka przytulająca serduszko. Po angielsku opisana jako Care, zaś po polsku: Trzymaj się. W tym krótkim odcinku komentuję, z psychoterapeutycznej perspektywy, to tłumaczenie i sugeruję jakich słów możemy używać, żeby w krótki sposób dać wsparcie. Trzymaj się! [DP004s]. Nagrano 3 marca 2020. Odcinek […] The post Trzymaj się! [DP004s] appeared first on Doświadczenie psychoterapii. Podcast. .
pobierz 12.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Psychoterapia online [DP003]
W obliczu epidemii koronawirusa zdecydowana większość procesów psychoterapeutycznych przeniosła się do internetu. Ten odcinek prezentuje różne aspekty, wady i zalety tej pracy, a także pomysły jak uczynić ją bardziej przyjemną i efektywną. Odcinek został nagrany zanim ujawniono problemy związane z bezpieczeństwem w oprogramowaniu Zoom. Zachęcam do subskrybowania oraz kontaktu – jestem bardzo ciekaw Państwa uwag. […] The post Psychoterapia online [DP003] appeared first on Doświadczenie psychoterapii. Podcast. .
pobierz 37.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Pieniądze w psychoterapii [DP002]
Jakie znaczenia wnoszą pieniądze do relacji terapeutycznej? Dlaczego psychoterapia tyle kosztuje? Na te pytania staram się odpowiedzieć w drugim odcinku podcastu. The post Pieniądze w psychoterapii [DP002] appeared first on Doświadczenie psychoterapii. Podcast. .
pobierz 32.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak wybrać psychoterapeutę? [DP001]
Pierwszy odcinek podcastu: dowiecie się z niego Państwo czym kierować się, na co zwrócić uwagę przy wyborze psychterapeuty. The post Jak wybrać psychoterapeutę? [DP001] appeared first on Doświadczenie psychoterapii. Podcast. .
pobierz 61.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek