Doświadczenie psychoterapii

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o psychoterapii i tym, co na styku psychoterapii, antropologii, socjologii, medycyny. O dobrych relacjach: ze sobą, bliskimi, ludzkością, przyrodą, kulturą i wszechświatem. Słowa kluczowe: psychologia, psychoterapia, rozwój osobisty, zdrowie, styl życia.
Data dodania: 2020-02-11 20:48:46
Data aktualizacji: 2020-04-04 17:50:06
Audycji w katalogu: 3
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany wczoraj
Psychoterapia online [DP003]
W obliczu epidemii koronawirusa zdecydowana większość procesów psychoterapeutycznych przeniosła się do internetu. Ten odcinek prezentuje różne aspekty, wady i zalety tej pracy, a także pomysły jak uczynić ją bardziej przyjemną i efektywną. Odcinek został nagrany zanim ujawniono problemy związane z bezpieczeństwem w oprogramowaniu Zoom. Zachęcam do subskrybowania oraz kontaktu – jestem bardzo ciekaw Państwa uwag. […] The post Psychoterapia online [DP003] appeared first on Doświadczenie psychoterapii. Podcast. .
pobierz 37.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Pieniądze w psychoterapii [DP002]
Jakie znaczenia wnoszą pieniądze do relacji terapeutycznej? Dlaczego psychoterapia tyle kosztuje? Na te pytania staram się odpowiedzieć w drugim odcinku podcastu. The post Pieniądze w psychoterapii [DP002] appeared first on Doświadczenie psychoterapii. Podcast. .
pobierz 32.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak wybrać psychoterapeutę? [DP001]
Pierwszy odcinek podcastu: dowiecie się z niego Państwo czym kierować się, na co zwrócić uwagę przy wyborze psychterapeuty. The post Jak wybrać psychoterapeutę? [DP001] appeared first on Doświadczenie psychoterapii. Podcast. .
pobierz 61.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek