BossBlog

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Biznes, marketing, social media, blogowanie - w podcaście opowiadam o tym, co jest moją codziennością. Mówię o prowadzeniu bloga, o życiu przedsiębiorcy, o organizacji czasu, a także o moich pomysłach i planach na przyszłość. To, o czym nie przeczytasz na BossBlogu, usłyszysz w tym podcaście!
Data dodania: 2020-02-11 20:50:16
Data aktualizacji: 2021-01-22 05:55:07
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 12 miesięcy temu
BossBlog 04: Twój content marketing potrzebuje informacji prasowych
Dobrze przemyślane informacje prasowe mogą być ważnym elementem content marketingu Twojej marki. Spraw, aby media pomogły Ci w budowaniu eksperckiego wizerunku. Niech Twoja firma dzieli się wiedzą, a wtedy jej pozycja w branży będzie rosła. Dowiedz się, jak połączyć PR z marketingiem treści.
pobierz 26.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
BossBlog 03: Facebook i LinkedIn - nawiąż pozytywny kontakt ze swoimi klientami
Facebook, Instagram czy LinkedIn mogą być świetnymi narzędziami w Twoim biznesie. Aby tak się stało, zadbaj nie tylko o reklamy i remarketing, ale przede wszystkim o relacje ze swoimi klientami. Social media opierają się na społeczności. Nie chowaj więc głowy w piasek, nie bój się kryzysów, ale reaguj na nie z energią i optymizmem!
pobierz 25.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
BossBlog 02: Promocja książek - mity i rzeczywistość okiem praktyka
Wiele osób próbuje wydawać i promować swoje książki, ale nie zawsze z sukcesem. Niestety, podejście: napisać, wydać, zapomnieć - zazwyczaj się nie sprawdzi. Co więc jest potrzebne, aby osiągnąć sukces? Poza budżetem na promocję, konieczne jest zaangażowanie autora. Warto włożyć osobisty wysiłek w to, aby książka została dostrzeżona.
pobierz 26.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
BossBlog 01: Kim jestem i jakie mam plany na 2020 rok?
To już moje drugie podejście do podcastów! Tym razem w bardzo spokojnym, a nawet leniwym tonie wieczornej opowieści. Ten odcinek stanowi wstęp, dlatego opowiadam w nim o tym kim jestem, co robię, ale też zdradzam, jakie mam plany na 2020 rok. Blogowanie, marketing i biznes to przewodnie tematy tego odcinka.
pobierz 28.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek