Biznesowe Potyczki Językowe

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Biznesowe Potyczki Językowe to podcast o tym, jak pracować z językiem obcym. Jak zbudować swój przekaz, żeby klient Cię rozumiał? Jak komunikować się z lekkością i bez bariery językowej? Zapraszam do słuchania!
Data dodania: 2020-02-11 20:50:24
Data aktualizacji: 2020-02-19 11:10:01
Audycji w katalogu: 7
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 dni temu
BPJ#07 - Zdalna obsługa klienta, czyli jak rozmawiać przez telefon w języku obcym
Rozmowa telefoniczna w języku obcym to zmora wielu pracowników. Szczególnie jeżeli dotyczy trudnych tematów jak reklamacje, niewygodne informacje czy wyjaśnienie skomplikowanego procesu. A jeśli do tego rozmowa ma się odbyć w innym języku, słowa same wylatują nam z głowy. Jak sobie z tym radzić? Jakie tricki stosować, żeby pozbyć się uciążliwej blokady w kontakcie telefonicznym? Posłuchaj.
pobierz 78.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
BPJ#06 - Czego nauczyło mnie życie w Rosji
Jak wygląda życie w Rosji? Czym różnią się studia w Polsce od nauki na Uniwersytecie Moskiewskim? Czego nauczył mnie semestr za granicą? Posłuchaj.
pobierz 77.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
BPJ#05 - O tym, jak prawie zostałam sławną tłumaczką
Czy trudno jest przetłumaczyć książkę? Ile czasu to zajmuje? Czy można utrzymać się z samych tłumaczeń literackich i jak zacząć swoją drogę w tym kierunku? I jak w ogóle wygląda cały proces wydawniczy od pomysłu, przez tłumaczenie do realizacji, czyli gotowej książki w dłoniach? Posłuchaj.
pobierz 76.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 27 dni temu
BPJ#04 - Czego nauczyły mnie studia językowe
Wielu pracodawców uważa, że znajomość jednego, dwóch, a nawet trzech języków obcych to nie jest jakieś szczególne osiągnięcie. Czy w takim razie opłaca się kończyć filologię? I czego można się na tym kierunku nauczyć? Posłuchaj.
pobierz 53.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
BPJ#03 - Skąd się bierze blokada językowa i jak z nią walczyć
Co to jest blokada językowa? Jak ją pokonać? Jak pozbyć się stresu i zacząć z lekkością wykorzystywać swój potencjał językowy? I skąd w ogóle biorą się nasze problemy z mówieniem w innym języku? O tym wszystkim porozmawiamy w dzisiejszym odcinku podcastu.
pobierz 45.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
BPJ#02 - Gdzie szukać pracy z językiem obcym
Co możesz robić po studiach językowych? W jakich branżach możesz pracować? Co robić, jeśli nie chcesz być nauczycielem ani tłumaczem? Gdzie szukać ofert? Zapraszam do wysłuchania!
pobierz 43.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
BPJ#01 - O czym są biznesowe potyczki językowe
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zapomnieć języka w gębie? Zestresować się tym, że źle skonstruowałeś zdanie albo nie pamiętasz jakiegoś słowa w języku obcym? A może przytrafiło Ci się to w pracy, podczas rozmowy z klientem? Biznesowe Potyczki Językowe są właśnie dla Ciebie! O czym będziemy rozmawiać? Przekonaj się!
pobierz 37.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek