Biznesowe Potyczki Językowe

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Biznesowe Potyczki Językowe to podcast o tym, jak pracować z językiem obcym. Jak zbudować swój przekaz, żeby klient Cię rozumiał? Jak komunikować się z lekkością i bez bariery językowej? Zapraszam do słuchania!
Data dodania: 2020-02-11 20:50:24
Data aktualizacji: 2020-04-03 21:35:14
Audycji w katalogu: 14
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany wczoraj
BPJ#14 - Jak prowadzić fanpage w wielu językach?
Social Media dają nam ogromne możliwości, żeby wprowadzić swój biznes na wyższy poziom, o ile wiesz, jak i gdzie publikować swoje treści. I w jakim języku. Jak prowadzić fanpage w wielu językach? Jak dopasować styl i formę do potrzeb odbiorców i Twoich własnych? Na co zwrócić uwagę, tworząc posty w języku obcym? Posłuchaj.
pobierz 54.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
BPJ#13 - Jak wykorzystać podcast do nauki języków obcych
Wiedza z podcastów sama wskakuje nam do głowy. Pytanie brzmi, jak ją tam zatrzymać? Jak wykorzystać podcast do nauki języków obcych? Jakie nagrania wybierać i jak z nimi pracować, żeby szybko zobaczyć efekty? Posłuchaj.
pobierz 59.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 15 dni temu
BPJ#12 - Tłumaczenia medyczne, czyli jak wykorzystać język obcy w branży medycznej
Jak wygląda praca tłumacza w branży medycznej? Jakie kompetencje musisz posiadać i czego możesz się nauczyć? W jaki sposób wesprzeć pacjenta zagranicznego podczas leczenia w innym kraju? Posłuchaj.
pobierz 49.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
BPJ#11 - Podcasty, transkrypcja i język obcy, czyli dlaczego warto spisywać nagrania
Transkrypcja podcastów - dlaczego jest taka ważna? Co to jest profesjonalna transkrypcja, dlaczego warto ją robić i w jaki sposób może wspomóc odbiór Twoich treści? I na co zwrócić uwagę, kiedy transkrybujesz materiały w języku obcym? Posłuchaj.
pobierz 48.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 29 dni temu
BPJ#10 - Dlaczego warto słuchać podcastów w języku obcym
Gdzie znaleźć podcasty w języku obcym? Dlaczego warto ich słuchać? Jakie są zalety tej formy kontaktu z językiem? I w jaki sposób wykorzystać taki podcast w swoim biznesie? Posłuchaj.
pobierz 51.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
BPJ#09 - Język w praktyce, czyli za co kocham coachsurfing
Jak podróżować, żeby doświadczać jak najwięcej kontaktu z językiem obcym? Co to jest coachsurfing i dlaczego wolę nocleg u nieznajomych od pobytu w pięciogwiazdkowym hotelu? Posłuchaj.
pobierz 48.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
BPJ#08 - Jak dbać o regularny kontakt z językiem obcym
Co zrobić, kiedy nie masz regularnego kontaktu z językiem obcym? Jak nie wyjść z wprawy, gdy masz dłuższą przerwę? Jakie ćwiczenia wykonywać każdego dnia, żeby nie stracić płynności w komunikacji ustnej w innym języku? Posłuchaj.
pobierz 57.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
BPJ#07 - Zdalna obsługa klienta, czyli jak rozmawiać przez telefon w języku obcym
Rozmowa telefoniczna w języku obcym to zmora wielu pracowników. Szczególnie jeżeli dotyczy trudnych tematów jak reklamacje, niewygodne informacje czy wyjaśnienie skomplikowanego procesu. A jeśli do tego rozmowa ma się odbyć w innym języku, słowa same wylatują nam z głowy. Jak sobie z tym radzić? Jakie tricki stosować, żeby pozbyć się uciążliwej blokady w kontakcie telefonicznym? Posłuchaj.
pobierz 78.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
BPJ#06 - Czego nauczyło mnie życie w Rosji
Jak wygląda życie w Rosji? Czym różnią się studia w Polsce od nauki na Uniwersytecie Moskiewskim? Czego nauczył mnie semestr za granicą? Posłuchaj.
pobierz 77.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
BPJ#05 - O tym, jak prawie zostałam sławną tłumaczką
Czy trudno jest przetłumaczyć książkę? Ile czasu to zajmuje? Czy można utrzymać się z samych tłumaczeń literackich i jak zacząć swoją drogę w tym kierunku? I jak w ogóle wygląda cały proces wydawniczy od pomysłu, przez tłumaczenie do realizacji, czyli gotowej książki w dłoniach? Posłuchaj.
pobierz 76.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
BPJ#04 - Czego nauczyły mnie studia językowe
Wielu pracodawców uważa, że znajomość jednego, dwóch, a nawet trzech języków obcych to nie jest jakieś szczególne osiągnięcie. Czy w takim razie opłaca się kończyć filologię? I czego można się na tym kierunku nauczyć? Posłuchaj.
pobierz 53.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
BPJ#03 - Skąd się bierze blokada językowa i jak z nią walczyć
Co to jest blokada językowa? Jak ją pokonać? Jak pozbyć się stresu i zacząć z lekkością wykorzystywać swój potencjał językowy? I skąd w ogóle biorą się nasze problemy z mówieniem w innym języku? O tym wszystkim porozmawiamy w dzisiejszym odcinku podcastu.
pobierz 45.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
BPJ#02 - Gdzie szukać pracy z językiem obcym
Co możesz robić po studiach językowych? W jakich branżach możesz pracować? Co robić, jeśli nie chcesz być nauczycielem ani tłumaczem? Gdzie szukać ofert? Zapraszam do wysłuchania!
pobierz 43.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
BPJ#01 - O czym są biznesowe potyczki językowe
Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zapomnieć języka w gębie? Zestresować się tym, że źle skonstruowałeś zdanie albo nie pamiętasz jakiegoś słowa w języku obcym? A może przytrafiło Ci się to w pracy, podczas rozmowy z klientem? Biznesowe Potyczki Językowe są właśnie dla Ciebie! O czym będziemy rozmawiać? Przekonaj się!
pobierz 37.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek