Biznesowe ABC szkoły językowej

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Korzystając z naszego prawie 8-letniego doświadczenia na rynku szkół językowych lokalnych i globalnych, obserwacji wielkich sukcesów i paru smutnych porażek, rozmawiamy o marketingu, biznesie, sprzedaży, przyszłości i prowadzeniu szkół językowych.
Data dodania: 2020-02-11 20:50:34
Data aktualizacji: 2021-01-22 05:55:07
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 12 miesięcy temu
O czym powinien pamiętać manager szkoły językowej
Coraz częściej manager szkoły jest jak jednoosobowa orkiestra i to na dodatek taka, której nie da się zastąpić nikim innym. W pędzie spotkań i organizacji wszystkiego „na teraz”, albo jeszcze gorzej „na wczoraj”, jedyne czym właściciel szkoły ma jeszcze czas i siłę się zająć jest pozyskanie informacji czy dana rzecz została wykonana i czy bilans miesięczny/roczny jest na plusie bądź minusie. Jednak każdy medal ma dwie strony i takie podejście jest skuteczne, mniej więcej w takim samym stopniu jak odkładanie wszystkiego na później. Na naszej sobotniej konferencji, jedna z sesji była poświęcona temu jak przestać uczyć i zacząć zarządzać. Dzisiaj opowiemy, o czym należy pamiętać w momencie, kiedy zaczniemy już zarządzać
pobierz 28.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak rozwinąć szkołę i poszerzyć granicę jej działalności 2cz
"Próbowałem już wszystkiego, ale nic nie działa", "Bardzo chętnie, ale nie wiem jak się za to zabrać" i "Boję się zaryzykować" to chyba najczęstsze myśli właścicieli szkół, w momencie kiedy pada temat poszerzania działalności szkoły i wchodzenia na nowy rynek. I chociaż z jednej strony wcale się nie dziwię, to jednak stawiając na własną działalność chyba nikt z Was nie zakładał, że dotrze do punktu kiedy stanie w miejscu? W drugiej części podcastu rozmawiamy o tym jak możecie krok po kroku zdobywać kolejne rynki, nie tylko lokalne, ale również globalne! Plus solidna dawka inspiracji i konkretnych pomysłów. Zapraszamy!
pobierz 21.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak rozwinąć szkołę i poszerzyć granicę jej działalności 1cz
"Próbowałem już wszystkiego, ale nic nie działa", "Bardzo chętnie, ale nie wiem jak się za to zabrać" i "Boję się zaryzykować" to chyba najczęstsze myśli właścicieli szkół, w momencie kiedy pada temat poszerzania działalności szkoły i wchodzenia na nowy rynek. I chociaż z jednej strony wcale się nie dziwię, to jednak stawiając na własną działalność chyba nikt z Was nie zakładał, że dotrze do punktu kiedy stanie w miejscu? W pierwszej części podcastu porozmawiamy o 3 głównych czynnikach, które hamują rozwój Waszych szkół językowych. Zapraszamy!
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Idealna nazwa dla Twojej szkoły językowej
Każdy właściciel szkoły językowej praktycznie codziennie zastanawia się, jak wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć nowych kursantów. Specjaliści od reklamy i wizerunku pracują nad strategią marketingową, często zapominając o podstawach. A pierwsze wrażenie robi się tylko raz! Niezależnie od tego na jakim etapie się znajdujecie, ostatecznie wszyscy stają przed dylematem jak wybrać idealną nazwę dla swojej szkoły. I tutaj często potrafimy utkwić na dłużej. Budowanie i umacnianie marki jest niezwykle istotnym procesem, zarówno dla szkoły początkującej jak i tej, która jest już na rynku od dłuższego czasu. Specjalnie dla Was w 7 krokach tłumaczymy jak to zrobić.
pobierz 22.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek