Biznesowe ABC szkoły językowej

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Korzystając z naszego prawie 8-letniego doświadczenia na rynku szkół językowych lokalnych i globalnych, obserwacji wielkich sukcesów i paru smutnych porażek, rozmawiamy o marketingu, biznesie, sprzedaży, przyszłości i prowadzeniu szkół językowych.
Data dodania: 2020-02-11 20:50:34
Data aktualizacji: 2020-07-12 17:55:06
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 miesięcy temu
O czym powinien pamiętać manager szkoły językowej
Coraz częściej manager szkoły jest jak jednoosobowa orkiestra i to na dodatek taka, której nie da się zastąpić nikim innym. W pędzie spotkań i organizacji wszystkiego „na teraz”, albo jeszcze gorzej „na wczoraj”, jedyne czym właściciel szkoły ma jeszcze czas i siłę się zająć jest pozyskanie informacji czy dana rzecz została wykonana i czy bilans miesięczny/roczny jest na plusie bądź minusie. Jednak każdy medal ma dwie strony i takie podejście jest skuteczne, mniej więcej w takim samym stopniu jak odkładanie wszystkiego na później. Na naszej sobotniej konferencji, jedna z sesji była poświęcona temu jak przestać uczyć i zacząć zarządzać. Dzisiaj opowiemy, o czym należy pamiętać w momencie, kiedy zaczniemy już zarządzać
pobierz 28.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Jak rozwinąć szkołę i poszerzyć granicę jej działalności 2cz
"Próbowałem już wszystkiego, ale nic nie działa", "Bardzo chętnie, ale nie wiem jak się za to zabrać" i "Boję się zaryzykować" to chyba najczęstsze myśli właścicieli szkół, w momencie kiedy pada temat poszerzania działalności szkoły i wchodzenia na nowy rynek. I chociaż z jednej strony wcale się nie dziwię, to jednak stawiając na własną działalność chyba nikt z Was nie zakładał, że dotrze do punktu kiedy stanie w miejscu? W drugiej części podcastu rozmawiamy o tym jak możecie krok po kroku zdobywać kolejne rynki, nie tylko lokalne, ale również globalne! Plus solidna dawka inspiracji i konkretnych pomysłów. Zapraszamy!
pobierz 21.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Jak rozwinąć szkołę i poszerzyć granicę jej działalności 1cz
"Próbowałem już wszystkiego, ale nic nie działa", "Bardzo chętnie, ale nie wiem jak się za to zabrać" i "Boję się zaryzykować" to chyba najczęstsze myśli właścicieli szkół, w momencie kiedy pada temat poszerzania działalności szkoły i wchodzenia na nowy rynek. I chociaż z jednej strony wcale się nie dziwię, to jednak stawiając na własną działalność chyba nikt z Was nie zakładał, że dotrze do punktu kiedy stanie w miejscu? W pierwszej części podcastu porozmawiamy o 3 głównych czynnikach, które hamują rozwój Waszych szkół językowych. Zapraszamy!
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Idealna nazwa dla Twojej szkoły językowej
Każdy właściciel szkoły językowej praktycznie codziennie zastanawia się, jak wyróżnić się na tle konkurencji i przyciągnąć nowych kursantów. Specjaliści od reklamy i wizerunku pracują nad strategią marketingową, często zapominając o podstawach. A pierwsze wrażenie robi się tylko raz! Niezależnie od tego na jakim etapie się znajdujecie, ostatecznie wszyscy stają przed dylematem jak wybrać idealną nazwę dla swojej szkoły. I tutaj często potrafimy utkwić na dłużej. Budowanie i umacnianie marki jest niezwykle istotnym procesem, zarówno dla szkoły początkującej jak i tej, która jest już na rynku od dłuższego czasu. Specjalnie dla Was w 7 krokach tłumaczymy jak to zrobić.
pobierz 22.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek