Blondynka na autostopie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Bezpośrednio z odległych zakątków świata: o budżetowej podróży solo, o autostopie, o żenujących sytuacjach i dziwacznych przemyśleniach. O pięknym świecie i pięknych ludziach. O tym, jak zarzuciłam papierowy plecak na plecy, przywiązałam namiot i ruszyłam do Azji.
Data dodania: 2020-02-11 20:57:19
Data aktualizacji: 2020-02-19 11:15:07
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 dni temu
#Wietnam: ze skrajności w skrajność
O Wietnamczykach, o ich stosunku do turystów, o autostopie, o jedzeniu, o panice związanej z koronawirusem. O zamkniętych szkołach, hotelach i wycieczkach turystycznych.
pobierz 80.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 dni temu
#Malezja: miłosne podboje na Małpiej Plaży
O tym jak wprowadziłam się na Małpią Plażę w Malezji, o walce z małpami, o nocnym ataku paniki, o złocistym planktonie, o Titanicu i miłosnych podbojach mojego hosta z Couchsurfingu.
pobierz 24.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#Azja: niskobudżetowa podróż LEVEL EXPERT
Szczery do bólu odcinek, o tym, jak naprawdę wygląda moja podróż. O tym, że jeśli posiadasz 1500 zł możesz spędzić w Azji TRZY MIESIĄCE. O byciu upartym i zahartowanym, o darmowym poruszaniu się, jedzeniu za 2,70 zł, o Couchsurfingu, spaniu w namiocie na dziko, czy w hostelu za 6 zł na dobę. O „podkradaniu” wody z publicznych toalet i prysznicach na plaży. O tym, że chcieć, to móc.
pobierz 18.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Oczekiwania vs. rzeczywistość
Indonezyjski sen, rajskie plaże i filtry z Instagrama. O turystycznym Bali, oczekiwaniach, męskiej kurtuazji i ogólnie pojmowanej rzeczywistości.
pobierz 16.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Chamskie indonezyjskie żarcie
Chamski ryż, chamska kawa, makaron z torebki, szczury na talerzu i fasolka, po której siczki śmierdzą trupem. Witamy w Indonezji!
pobierz 20.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek