Blondynka na autostopie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Bezpośrednio z odległych zakątków świata: o budżetowej podróży solo, o autostopie, o żenujących sytuacjach i dziwacznych przemyśleniach. O pięknym świecie i pięknych ludziach. O tym, jak zarzuciłam papierowy plecak na plecy, przywiązałam namiot i ruszyłam do Azji.
Data dodania: 2020-02-11 20:57:19
Data aktualizacji: 2021-01-20 06:40:04
Audycji w katalogu: 14
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 10 dni temu
#Portugalia: samochodem po gotyckich stepach
O podróży samochodem po centralno-wschodnio-poludniowo-zachodniej Portugalii, o spaniu w samochodzie pod sanktuarium w Fatimie, o gotyckiej twierdzy i czyhających na nasze życie - orłach, o żeglarskiej mieścinie w dwóch strefach czasowych, o prysznicu pod butelką wody nad jeziorem - w zimę, o laotańskim wodospadzie i ‚arabskim’ miasteczku, o lockdownie i nocnej wizycie policjantów, przed którymi ukrywaliśmy się w zaparowanym samochodzie. O tej stronie Portugalii, której się nie spodziewaliśmy.
pobierz 104.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#Portugalia: wolontariat
O projekcie Europejskiego Korpusu Solidarności w Portugalii, o pracy w domu zastępczym z dzieciakami i młodzieżą, o walce z językiem i frustracji, o technicznych sprawach i warunkach wolontariatu, o Portugalczykach i Portugalii.
pobierz 25.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
#Norwegia: praca sezonowa(zbiory)
O pracy sezonowej w Norwegii, o zbieraniu truskawek i malin, o warunkach, o kosztach utrzymania, o cenach za zamówienia, o ogólnych odczuciach i pieniądzach, które można zarobić.
pobierz 37.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#Tajlandia: wyspa Ko Chang
O próbie wydostania się z Bangkoku, o autostopie na wyspę, o pobycie z Adrianem i Nuii, o pierwszym surfingu, o znajomosci z Sun’em i polskiej wódce, o 70 letnim adoratorze, o zapisywaniu imienia na klacie, o klimacie wyspy i powrocie.
pobierz 27.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#Tajlandia: autostop (post)pandemiczny
O ostatnich chwilach w bambusowym domku, o przeraźliwej burzy i ataku mrówko-much, o pożegnaniu i wyprowadzce, o autostopie (post)pandemicznym do Bangkoku!
pobierz 25.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
#Podróż: w pojedynkę
Czy podróżowanie w pojedynkę oznacza samotność?
pobierz 26.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#Tajlandia: Rajska kwarantanna
O kwarantannie w Tajlandii, o bambusowym domu, farmie mango, bananach i papai. O życzliwości Tajów, zbiórkach żywności i obostrzeniach rządu. O duperelach i innych takich takich.
pobierz 68.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#Laos: Sabaidee kraino czarów!
O Laosie z motoru, drodze śmierci, jaskiniach i wodospadach. O darmowych alkoholu, grzybkach halucynogennych i zmianie przepisów przez koronawirusa.
pobierz 109.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
#Kambodża: z grubej rury
O Kambodży, biedzie, dolarach, smrodzie, stepach, o życzliwości i uczciwości, o autostopie, o noclegu na chodniku ze szczurami, a także w świątyni buddyjskiej z karaluchami. O przekonaniach i przekraczaniu granic (dosłownie!): granicy wietnamsko-kambodżańskiej i kambodżańsko-laotańskiej. O pięknym nosie.
pobierz 137.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
#Wietnam: ze skrajności w skrajność
O Wietnamczykach, o ich stosunku do turystów, o autostopie, o jedzeniu, o panice związanej z koronawirusem. O zamkniętych szkołach, hotelach i wycieczkach turystycznych.
pobierz 80.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
#Malezja: miłosne podboje na Małpiej Plaży
O tym jak wprowadziłam się na Małpią Plażę w Malezji, o walce z małpami, o nocnym ataku paniki, o złocistym planktonie, o Titanicu i miłosnych podbojach mojego hosta z Couchsurfingu.
pobierz 24.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
#Azja: niskobudżetowa podróż LEVEL EXPERT
Szczery do bólu odcinek, o tym, jak naprawdę wygląda moja podróż. O tym, że jeśli posiadasz 1500 zł możesz spędzić w Azji TRZY MIESIĄCE. O byciu upartym i zahartowanym, o darmowym poruszaniu się, jedzeniu za 2,70 zł, o Couchsurfingu, spaniu w namiocie na dziko, czy w hostelu za 6 zł na dobę. O „podkradaniu” wody z publicznych toalet i prysznicach na plaży. O tym, że chcieć, to móc.
pobierz 18.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Oczekiwania vs. rzeczywistość
Indonezyjski sen, rajskie plaże i filtry z Instagrama. O turystycznym Bali, oczekiwaniach, męskiej kurtuazji i ogólnie pojmowanej rzeczywistości.
pobierz 16.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Chamskie indonezyjskie żarcie
Chamski ryż, chamska kawa, makaron z torebki, szczury na talerzu i fasolka, po której siczki śmierdzą trupem. Witamy w Indonezji!
pobierz 20.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek