Daniel Detko

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Omawiamy włoskie sprawy kryminalne które w większości przypadków nie zostały jeszcze poruszane na polskim Youtube. Są to sprawy które wstrząsnęły całą Italia, wiele z nich jest uwikłanych w tajemnicy do dnia dzisiejszego.
Data dodania: 2020-02-11 20:58:46
Data aktualizacji: 2020-02-22 00:00:08
Audycji w katalogu: 3
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 10 godz. temu
Mirella Gregori I Tajemnicze zaginięcie z Rzymu
Chwilę później ponownie  rozlega się dźwięk domofonu,  tym razem również odbiera Mirella. „Kto tam? Jestem tam ktoś? Jeśli nie powiesz, kim jesteś, to nie zejdę do ciebie!” -  takie nietypowe słowa wypowiada do słuchawki Mirella. Czujne ucho matki szybko wyłapuje nieszablonowość sytuacji, pani Vittoria zdaje sobie sprawę, że coś jest nie tak, a jej córka nie ma pojęcia, kto jest po drugiej stronie. Ku swojemu zaskoczeniu Mirella słyszy w końcu słowa: „To ja, Alessandro, pamiętasz? Zejdź na krótką pogawędkę, chciałbym się na chwilę spotkać”. Mija 37 lat od feralnego popołudnia, gdy do domu przy Nometana 91 zadzwonił tajemniczy Alessandro. Mirella jakby zapadła się pod ziemię, nikt nie wiedział, gdzie jest dziewczyna, nigdy nie dała znaku życia. Życie rodziny Gregorich zmieniło się bezpowrotnie.
pobierz 37.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
Chiara Poggi I Brutalne morderstwo Chiary Poggi
Chiara Poggi zostaje brutalnie zamordowana 13 sierpnia 2007 roku. Odnaleziono zwłoki dziewczyny w jej rodzinnym domu w Garlasco. Chiara została zmasakrowana, ciało dziewczyny zrzucono bowiem ze schodów, prowadzących do piwnicy. Jej twarz była cala w zastygłej krwi, do której przylegały włosy dziewczyny. Kto zamordował dziewczynę? Dlaczego Chiara zginęła w tak tragicznych okolicznościach? Zapraszam na podcast Pod Lupą.
pobierz 47.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Roberta Ragusa l Gdzie jesteś Roberta?
Zaginięcie 44 letniej Roberty Ragusa której ciała nie odnaleziono do dziś - jest po północy  kiedy Roberta, ubrana w piżamę, szlafrok oraz buty do ćwiczeń wychodzi i już nigdy więcej nie wraca do swojego domu.   Pytania: [email]   Muzyka wykorzystana w odcinku:  www.facebook.com/k7studio.rec   Źródła:   Książka "Con gli occhi della vittima" Immy Giuliani oraz Fabrizia Mignacca   [link].   [link]. [link].   [link].   #SPRAWARAGUSY #ROBERTARAGUSA #WLOSKIESPRAWYKRYMINALNE #PODCAST #PODLUPA #PODLUPAPODCAST #SPRAWYKRYMINALNE #ZAGINIECIA #ZAGINIECIAKOBIET
pobierz 15.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek