BMS Podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Zapraszam osoby sportu i biznesu. Rozmawiamy na luzie.
Data dodania: 2020-02-11 20:59:23
Data aktualizacji: 2020-12-03 04:40:01
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 9 miesięcy temu
04. Kuba Galiński - Lobo Moto
Godzina szybko minęła. Rozmawiamy o tym jak zmieniło się życie po tym jak motoporadniki stały się popularne, o 250ccm w 2t i obozie treningowym we Włoszech. 
pobierz 55.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
03. Maciek Więckowski
Maciek Więckowski mimo zaniku mięśni w prawej ręce dalej jeździ wyczynowo na motocyklu. Niedość że jeździ to walczy o tytuły Mistrza Polski. 
pobierz 114.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
02. Adam Tomiczek - Orlen Team
Adam jak sam przyznaje zaczął jeździć na motocykl będąc już dosyć starym dzieckiem. Wiele osób uważało że niestety jest już za stary na profesjonalną karierę. Bardzo szybko pokazał że wiek to nie wyznacznik umiejętności zdobywając tytuły Mistrza Polski w Enduro i Motocross.  Na dzień dzisiejszy jest dwukrotnym uczestnikiem rajdu Dakar - najcięższego rajdu motocyklowego na świecie, reprezentuje Polskę w barwach Orlen Team.   
pobierz 161.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
01. Paweł Płochocki Kozi_259
Paweł potocznie znany jako Kozi jest moim serdecznym przyjacielem. Znamy się od wczesnego dzieciństwa. Paweł jest trenerem sportu motocyklowego. Przewijamy naszą znajomość, śmieszne historie, promocję wyjazdu szkoleniowego do Włoch i dlaczego naszym zdaniem jest ciężko o sponsorów w sporcie MX. Instagram Kozi_259  Instagram TomskiBMS
pobierz 140.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek