Wpis do Kodeksu

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o grach Dragon Age i Mass Effect prowadzony przez @landminecat i @martasrsly.
Data dodania: 2020-02-11 21:00:39
Data aktualizacji: 2021-01-22 06:00:08
Audycji w katalogu: 10
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad rok temu
Wpis do Kodeksu - Czy Anders miał rację?
Co sądzimy o konflikcie magów z templariuszami? Czy popieramy brutalne działania Andersa? I dlaczego Justice w dodatku do Dragon Age: Origins nazywa się Justynian?
pobierz 77.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Wpis do Kodeksu - Fanfiction (Dragon Age)
Marta próbuję przekonać Anię do swoich ulubionych fanfiction z Dragon Age, a przy okazji próbujemy przyjrzeć się zjawisku tworzenia fanfiction nie tylko przez pryzmat gier BioWare.
pobierz 79.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Wpis do Kodeksu - Mass Effect 3
Kolejny gość towarzyszy nam podczas rozmowy o ostatniej odsłonie trylogii Mass Effect. Rozmawiamy o swoich odczuciach względem gry, o zakończeniu trylogii, o ulubionych bohaterach oraz o tym, co trylogia jako taka zmieniła w naszym podejściu do gier w ogóle. Zapraszamy!
pobierz 94.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Wpis do Kodeksu - Mass Effect 2
Mass Effect 2 to ulubiona przez fanów odsłona trylogii. A co znaczy dla nas? Czy nadal warto w nią zagrać? Razem z Piotrem Modzelewskim, który jest naszym pierwszym gościem, rozmawiamy o swoich wspomnieniach związanych z tą grą i o tym, dlaczego tak bardzo ją pokochaliśmy.
pobierz 87.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Wpis do Kodeksu - Mass Effect
Pierwsza część Mass Effecta miała premierę w 2007 roku, ale nadal wzbudza gigantyczne emocje wśród wielu graczy. Jak wyglądała nasza przygoda z tym tytułem? Dlaczego cała seria zajmuje tak ważne miejsce w serduszku Ani? Czy warto teraz zabierać się za trylogię, skoro część pierwsza niezbyt dobrze się zestarzała? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w najnowszym odcinku podcastu "Wpis do Kodeksu"!
pobierz 73.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Wpis do Kodeksu - Dragon Age: Inkwizycja
Dragon Age: Inkwizycja to kolejna gra, która podzieliła fanów. Jak to było w naszym przypadku? Co nam się podobało, jak nam się grało, które elementy były dla nas nie do zaakceptowania? Dowiecie się już w tym odcinku!
pobierz 83.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Wpis do Kodeksu - Dragon Age II
Dragon Age II jest grą nietypową, gdyż wielu fanów ewidentnie spodziewało się czegoś zupełnie innego. Czy to jednak znaczy, że jest grą gorszą niż Origins? Odpowiedź na to pytanie jest łatwa tylko pozornie, dlatego w tym odcinku podcastu Wpis do Kodeksu opowiemy trochę o tym, co ta gra robi lepiej, a także o tym, co niekoniecznie się sprawdziło i dlaczego tak było. Nie da się jednak ukryć, że zdecydowanie stoimy po tej stronie barykady, która Dragon Age II uwielbia.
pobierz 110.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Wpis do Kodeksu - Dragon Age: Origins
W trzecim odcinku zaczynamy poświęcać poszczególnym grom więcej czasu. Na pierwszy ogień Dragon Age: Origins. Czy gra, mimo iż na karku ma już dekadę, nadal jest “grywalna”? Jak broni się w porównaniu z nowszymi tytułami? Co nas denerwuje w Origins, a za co tę grę lubimy? I ile razy w jednym odcinku Marta jest w stanie powiedzieć “generalnie…”?To i wiele więcej w odcinku numer trzy! Zapraszamy!PS. Dajcie nam znać, czy wolicie odcinki z muzyką czy bez! :)
pobierz 95.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Wpis do Kodeksu - Co dalej?
Dragon Age 4 zostało zapowiedziane, niedawno mieliśmy kolejną odsłonę Mass Effect. Ale czego chcemy w kolejnych grach z naszych ulubionych serii? I co jeszcze byśmy zobaczyły? Która z nas zagrałaby w Dragon Age Tactics, ale nie kupiła figurek Funko? W drugim odcinku rozmawiamy o tym, co chcemy zobaczyć w przyszłych grach, trochę narzekamy na merch i nie tylko!
pobierz 70.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Wpis do Kodeksu - Wprowadzenie
Dlaczego tak bardzo kochamy niektóre serie gier wideo, że jesteśmy w stanie przejść je kilka razy, kupić gry na kilka platform i później przejść je jeszcze raz? Dlaczego, kiedy Ania (@landminecat) i Marta (@martasrsly) nie mogą zapomnieć o Dragon Age i Mass Effect tak bardzo, że aż zaczęły o nich podcast? Tylko w “Wpis do Kodeksu” przekonacie się, za co uwielbiamy te dwie serie od BioWare, co dzięki nim zmieniłyśmy w swoim życiu i co odkryłyśmy na nowo. Witajcie, podróżnicy! Mamy nadzieje, że zostaniecie na dłużej!
pobierz 53.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek