Hantle i Bajgle

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Dietetyka i programowanie treningowe w sportach siłowych
Data dodania: 2020-02-11 21:01:39
Data aktualizacji: 2021-03-06 14:05:01
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 lata temu
Odc. 5 Styl życia, a testosteron
Jak powstaje testosteron i jaka jest jego rola w organiźmie ? Jakie są przyczyny niedoborów testosteronu? Jak to co jesz wplywa na produkcję i wydzielanie tego hormonu? Czy alkohol zawsze będzie upośledzał syntezę testosteronu?
pobierz 22.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Odc. 4 Węglowodany vs tłuszcze
Jakie są najlepsze źródła węglowodanów i tłuszczów? Jakie są oficjalne zalecenia na temat spożycia węglowodanów i tłuszczów? Na którym makroskładniku najłatwiej schudnąć? Czy tłuszcze wspierają budowę masy mięśniowej ?
pobierz 24.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Odc. 3 Najczęściej zadawane pytania w social media
1. Jem mało i nie chudnę, czy to możliwe ? 2. Czy musze wykonać pełen pakiet badań przed rozpoczęciem aktywności i zmianą diety ? 3. Czy muszę ograniczać owoce na redukcji ? 4. Czy jedzenie małych posiłków, a częściej przyśpieszy metabolizm ? 5. Czy muszę ograniczyć tłuszcze w diecie aby zgubić tkankę tłuszczową ? 6. Spożywanie węglowodanów i białek w oddzielnch posiłkach wspomaga trawienie ? 7. Czy wliczać białko roślinne do puli białka spożywanego na co dzień ? 8. SPLIT vs FBW
pobierz 19.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
ODC. 2 ROLA BIAŁEK W TRENINGU SIŁOWYM
W dzisiejszym odcinku między innymi Funkcje białek w organizmie Zalecane spożycie białka w treningu siłowym Kontrowersyjne źródła białka takie jak nabial czy soja Jak dobierać odżywki białkowe? Czy dieta wysokobiałkowa jest dobra dla nerek ?
pobierz 20.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
ODC. 1 Kobieta na siłowni
Czy można różnicować plan treningowy oraz strategie żywieniowe pod kątem płci ? Okazuje się, że tak W tym odcinku dowiesz się, jakie metody treningowe powinny dobierać kobiety, z jakich produktów planować jadłospis, a to wszystko zsynchronizowane z cyklem menstruacyjnym.
pobierz 26.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek