Jeździm

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jeździm mogłoby być najciekawszym programem telewizyjnym w historii, ale prowadzącemu się nie chce. Tym bardziej, że na studiach usłyszał od jednego z wykładowców, że ma wyjątkowo radiową twarz.Ale wciąż jara się swoim głosem i dlatego w końcu zaczął opowiadać w końcu o tym, co mu w duszy gra. A gra mu głównie motoryzacja. Tak szeroko pojęta, że aż cud.
Data dodania: 2020-02-11 21:02:13
Data aktualizacji: 2021-03-04 14:50:03
Audycji w katalogu: 6
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad rok temu
Jeździm: krótka historia ruchu prawostronnego
Jeśli wydaje się Wam, że Brytyjczycy (i Hindusi, Pakistańczycy, a nawet Jamajczycy) są jacyś dziwni, bo wolą jeździć po lewej stronie drogi, to... wszystko wskazuje na to, że po prostu są tradycjonalistami. Ruch prawostronny wszak to wymysł nieco późniejszy, więc przynajmniej na tym polu Polacy są w nowoczesnej awangardzie. :) Historia wskazuje, że bardziej naturalnym ruchem sankcjonowanym prawnie jako pierwszy był ruch lewostronny. Skąd się wziął i jaka była jego historia? Zapraszam do najnowszego odcinka podcastu Jeździm!
pobierz 83.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jeździm: wracają kolejki do WORDów
Od 1 stycznia 2020 roku znów zmieniają się przepisy dotyczące przeprowadzanami egzaminów na prawo jazdy. Czy przez przypadek nie wydłużą kolejek oczekujących?
pobierz 47.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jeździm: co z Oplem w Gliwicach?
Z jednej strony fabryka Opla w Gliwicach została ocalona. Ale prasa twierdzi, że ocalenie nie będzie wcale tak bezkosztowe i pracownicy mogą mieć trochę problemów.
pobierz 18.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jeździm: beton pod krzyżem
Nic tak nie irytuje mnie jesienią, jak przydrożne krzyże. Te wyrosły jak grzyby po deszczu i jest ich... za dużo. Czasem mam wrażenie, że ktoś wyobraził sobie, że nasze drogi to największy cmentarz świata.
pobierz 9.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jeździm: dwa sekrety ruchu
Na Jeździm tym razem o dwóch praktycznych zasadach w ruchu drogowym, które warto znać, a które rzadko faktycznie jest znane. A dzięki temu może być odrobinę bezpieczniej, a na pewno płynniej.
pobierz 11.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jeździm: tajemnica podwójnego słupka
Pierwszy, zupełnie debiutancki odcinek Jeździm, w którym bez przywitania opowiadam o kwiecie młodzieży polskiej, który znalazł sobie sposób na zabawę i odwracanie znaków. Jak obeszli ten dziwny zwyczaj zarządcy dróg?
pobierz 11.2 MB odcinki RSS iTunes www
miodek