Kardyś i Foszer o marketingu i biznesie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Wojtka Kardysia i Bartka Foszera. W programie, prowadzący zapraszają ekspertów z branży digitalowej, twórców, managerów, przedsiębiorców by rozmawiać o marketingu, pieniądzach i biznesie. To pierwszy tego typu program w Polsce.
Data dodania: 2020-02-11 21:02:23
Data aktualizacji: 2021-01-24 12:10:05
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad rok temu
#7 Marketing sportowy - Marek Buklarewicz
Jak się robi i ile kosztuje marketing sportowy i dlaczego rok 2020 będzie rokiem sportu? A naszeym gościem Marek Buklarewicz - partner zarządzający Sport Brokers.
pobierz 142.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#6 Employer Branding - Magda Brzuś i Adrian Martinez
Gośćmi podcastu byli Magdalena Brzuś - Kierownik Wydziału Rozwoju i Employer Brandingu w Nest Bank oraz Adrian Martinez – założyciel HR EMBASSY – agencji konsultacyjnej w obszarze HR i marketingu. A rozmawialiśmy o tym czy każda firma powinna robić działania w obszarze employer branidngu, jakie działania są najbardziej skuteczne i co robić, żeby ściągać do siebie TALENTY.
pobierz 112.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#5 Kardyś i Foszer o trendach na rok 2020
Tym razem bez gości. Rozmawiamy o trendach w marketingu na rok 2020. W co warto wchodzić. Co już się kończy. Jakie działania są dla tych bardziej odważnych, ale nie zapominamy też o markach, które nie mają wielomilionowych budżetów.
pobierz 151.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#4 Youtube - Kamil Bolek
W czwartym odcinku rozmawiamy o youtubie. Czy warto, aby każda marka się na nim pojawiała? Co opłaca się robić, a czego totalnie nie? Ile to wszystko kosztuje? Jakie są trendy na 2020 rok? Na te pytania odpowiedział nam Kamil Bolek - CMO LTTM.
pobierz 117.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#3 TIK TOK - Krzysztof Budzyński
W trzecim odcinku podcastu rozmawiamy o ciągle niedocenianym medium społecznościowym jakim jest Tik Tok. Analizujemy kto jest na Tik Toku, czy warto robic tam kampanie oraz ile zarabiają TikTokerzy. A o tym wszystkim rozmawiamy z Krzysztofem Budzyńskim z Hash.fm.
pobierz 133.4 MB odcinki RSS iTunes www
miodek