Moda na Bio

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: DIETA BEZGLUTENOWA BEZMLECZNA.
Data dodania: 2020-02-11 21:07:13
Data aktualizacji: 2021-03-05 17:50:04
Audycji w katalogu: 11
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad miesiąc temu
Jak zaczęła się moja przygoda z szydełkowymi łapaczami snów?
Jak zaczęła się moja przygoda z szydełkowymi łapaczami snów ? Zapraszam na film: Artykuł Jak zaczęła się moja przygoda z szydełkowymi łapaczami snów? pochodzi z serwisu MODA NA BIO .
pobierz 13.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Co jeść na śniadanie, kiedy musisz unikać mleka i glutenu?
Bo to jest pozorna trudność, która z początku rzeczywiście może poważnie blokować. Bo przecież trudno wyobrazić sobie śniadanie bez tradycyjnej kromki chleba z czymś tam, albo bardziej nowoczesnej miski mleka i płatków śniadaniowych. Tymczasem śniadanie bez mleka i glutenu może być całkiem pyszne, kolorowe i wystaraczająco sycące. Oto kilka pomysłów na bezglutenowo – bezmleczne śniadanie, … Artykuł Co jeść na śniadanie, kiedy musisz unikać mleka i glutenu? pochodzi z serwisu MODA NA BIO .
pobierz 7.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
A może Ty też jesteś uzależniony od cukru i nawet o tym nie wiesz?
Jak odstawić cukier? Pić więcej wody. By oczyścić organizm. To jest taka pułapka i tu chodzi o to, by nie kompensować odstawienia cukru z jednej strony, nadmiarem owoców bogatych w cukier jak: banany, winogrona, liczi, czy czereśnie. Artykuł A może Ty też jesteś uzależniony od cukru i nawet o tym nie wiesz? pochodzi z serwisu MODA NA BIO .
pobierz 13.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Terapia lasem. Dlaczego warto wybrać się do lasu?
Naukowcy wykazali dobroczynny wpływ drzew - w sytuacjach stresowych, w stanach niepewności - braku wiary, korzystanie oddziałujący wtedy, kiedy dopada nas złość, kiedy cierpimy na stany depresyjne, problemy ze snem, kiedy dotyka nas nadpobudliwość, wypalenie (czyli tzw burn out), a także na cukrzycę, problemy z nadwagą, artretyzm. Artykuł Terapia lasem. Dlaczego warto wybrać się do lasu? pochodzi z serwisu MODA NA BIO .
pobierz 6.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Dlaczego karmienie piersią jest dobre dla mamy?
Karmienie piersią. Temat ważny dla naszego zdrowia. Nie chcę nikogo wpędzać w poczucie winy. Nie chcę też zderzyć się z tą narodowo – patriotyczną struną, że nie wypada, że gołe cycki w naturze, a jak nie w naturze to jeszcze gorzej, bo to znaczy, że przed jakimś blokowiskiem na publicznym widoku. Tu nie chodzi o … Artykuł Dlaczego karmienie piersią jest dobre dla mamy? pochodzi z serwisu MODA NA BIO .
pobierz 7.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
18 mitów dotyczących odżywiania.
Mity dotyczące naszego odżywiania. Tak, tym wpisem chciałabym rozprawić się z kilkoma mitami, w które kiedyś święcie wierzyłam. Niektóre z nich może nie są nawet zgodne z tym, co głoszą dietetycy. Ale dietetycy też mają czasami takie dietetyczne klapki na oczy, byle kalorie im się zgadzały. A zapominają o tym, co dla naszego organizmu najważniejsze: … Artykuł 18 mitów dotyczących odżywiania. pochodzi z serwisu MODA NA BIO .
pobierz 27.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Dlaczego warto uprawiać sport?
10 powodów, dla których warto regularnie ruszać się. Ruch to uroda, zgrabna sylwetka, jędrne ciało, większa energia, lepsze zdrowie, równowaga ducha, większa odporność na infekcje. Nigdy nie jest za późno, by zacząć ćwiczyć. Co więcej w każdym wieku ruch jest dobrodziejstwem dla zdrowia. Trzeba go tylko dostosować do własnych możliwosci i aktualnej sprawności fizycznej (ta powinna … Artykuł Dlaczego warto uprawiać sport? pochodzi z serwisu MODA NA BIO .
pobierz 2.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Ruszamy z wyzwaniem uwolnij się od glutenu. Dołączysz?
Ruszamy z wyzwaniem uwolnij się od glutenu. Dołączysz? Bo wiecie co, niedawno czytelniczka zostawiła mi pod wpisem: Jak dieta bezglutenowa i bezmleczna odmieniła moje życie i zdrowie? , taki komentarz – świadectwo tego, jak dieta bezglutenowa – bezmleczna potrafi odmienić i podbudować zdrowie: Pozwolę go sobie zacytować w całości, ponieważ daje do myślenia i inspiruje: … Artykuł Ruszamy z wyzwaniem uwolnij się od glutenu. Dołączysz? pochodzi z serwisu MODA NA BIO .
pobierz 6.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Dlaczego gluten nam szkodzi?
Bo na przestrzeni ostatnich 60-ciu lat, nasza żywność i nasz sposób odżywiania się uległy tak diametralnej przemianie. Pod pretekstem, że nie starcza nam czasu na codzienne przygotowywanie posiłków na bazie świeżych produktów. No bo kiedy. Przemysł spożywczy chciał stworzyć złudzenie, że można zastąpić tradycyjną kuchnię przez ekspresowe odgrzewanie dań gotowych: co gorsza odgrzewanie ich w … Artykuł Dlaczego gluten nam szkodzi? pochodzi z serwisu MODA NA BIO .
pobierz 6.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Jak obniżyć cholesterol? Jak obniżyć ciśnienie krwi? Sekret dobrych zestawień pokarmowych.
Nikt nie ma wątpliwości, jak ważna jest właściwa dieta, zarówno w profilaktyce, jak i leczeniu chorób krążenia. Zmniejsza ona ryzyko wystąpienia takich problemów jak: nadwaga, cukrzyca, nadciśnienie, podwyższony cholesterol, na których tle rozwijają się choroby krążenia. Ogólne wytyczne takiej dobrej diety można by zawrzeć w następujących punktach: dostarczenie organizmowi dobrych kwasów tłuszczowych, przy jednoczesnym ograniczeniu … Artykuł Jak obniżyć cholesterol? Jak obniżyć ciśnienie krwi? Sekret dobrych zestawień pokarmowych. pochodzi z serwisu MODA NA BIO .
pobierz 10.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 lata temu
Ta roślina może uratować naszą planetę….
  Ta roślina może uratować naszą planetę…. Tą rośliną jest ….Cannabis sativa. Nie, nie mariuhuana. Tylko konopie. Takie siewne. Owszem, ta roślina pewnie kojarzy się Wam z pewną taką dawką pikanterii….. Tą rośliną zaciągali się francuscy poeci np niejaki Baudleaire w poszukiwaniu inspiracji. I w ogóle są różne jej odmiany…. Ale dla wielu jest to … Artykuł Ta roślina może uratować naszą planetę…. pochodzi z serwisu MODA NA BIO .
pobierz 6.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek