Kreatura

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o improwizacji, komedii i sztuce. Na scenie i w życiu. Historie z pogranicza różnych kultur i rozmowy z gośćmi z różnych stron świata. Podcast dostępny również po angielsku, w obu wersjach na ROZALSKA.com.
Data dodania: 2020-02-18 20:20:00
Data aktualizacji: 2020-03-28 09:25:08
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 11 dni temu
Rozrywki w czasach zarazy
Każ ludziom siedzieć w domu, a zachce im się iść na siłownię. Zamknij w mieszkaniu freelancerkę z korpo pracownikiem i zobacz, kto pierwszy zwariuje. Jak znaleźć rozrywki i drobne radości w dobie pandemii, kiedy cały świat mówi Ci #zostańwdomu? Kultura, rozrywka, sport, podróże - wszystko to masz w swoim salonie, jeśli się dobrze rozejrzysz. Występy komediowe, koncerty, treningi - na żywo i z różnych krajów. Jeszcze nigdy świat tak bardzo nie wchodził Ci do domu, z którego sam nie mogłeś wyjść.
pobierz 42.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
Impro? Pierwsze słyszę.
O tym, czym jest impro, a czym różni się od stand-upu i kabaretu - i jakie mocne i słabe strony ma każda z tych form komedii. O tym, czego możecie się spodziewać jako widz na występie improwizowanym, jako uczestnik warsztatów indywidualnych, jak i tych z improwizacji w biznesie. Bez komediowego slangu! Jeśli macie jakieś pytania, piszcie na [email] .
pobierz 28.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Ok, Stara Millenniaro
O tym, skąd u starych Millennialsów ta nostalgia za latami 90 - i czy na pewno jest za czym tęsknić. Opowieść o czasach, kiedy budzik był fizycznym przedmiotem, wykręcanie numeru telefonu nie było przenośnią, a informacji o tym, czy ktoś z kimś chodzi szukało się nie na Facebooku, a w Złotych Myślach. A jakie są Wasze wspomnienia? Piszcie na [email]
pobierz 40.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Pierwsza Randka
Wyobraźcie sobie, że poszliście ze mną na pierwszą randkę. Oto, co Wam powiedziałam o sobie. Teraz Wasza kolej! Dajcie znać, kim jesteście i o czym chcielibyście ode mnie posłuchać na [email] !
pobierz 16.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Wstęp
Witajcie w podcaście Kreatura, o improwizacji, komedii i sztuce - na scenie i w życiu. W tym krótkim wprowadzeniu dowiecie się, czego możecie się spodziewać po pierwszych odcinkach.
pobierz 5.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek