Marki testowane na ludziach

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: To podcast o odważnych strategiach, projektowaniu doświadczeń i nieustannym przyglądaniu się potrzebom klienta. O markach takich jak Twoja. O markach testowanych na ludziach. Dla przedsiębiorców, którzy tak jak ja wierzą, że w biznesie najważniejszy jest człowiek.
Data dodania: 2020-02-21 23:03:56
Data aktualizacji: 2020-03-31 18:35:03
Audycji w katalogu: 21
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 dni temu
21. Reklama na FB to nie jest walka na budżety. Dagmara Kokoszka-Lassota
„Jeśli my nie lubimy naszego fanpejdża, nie ma tam aktualnych informacji, nie publikujemy na nim, ostatnie posty są sprzed pół roku – to jak ma go polubić ktoś, kto do niego wchodzi i ma zostać naszym klientem?” Z tego odcinka nie dowiesz się jak krok po kroku rozgryźć Managera Reklam. To odcinek o tym, jak mądrze zabrać się do tematu reklam na FB.
pobierz 51.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
20. Biznes w rytmie slow. Maciej Aniserowicz
Maciej Aniserowicz udowadnia, że można robić biznes i zarabiać duże pieniądze bez spiny i pośpiechu. O tym dlaczego zwolnił czym jest wg niego sukces i życie w zgodzie ze sobą. [link]
pobierz 55.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
19. LinkedIN dla początkujących. Monika Gawanowska
W tym odcinku Monika Gawanowska udowadnia, że LinkedIN działa i każda marka ekspercka, niezależnie od wielkości powinna się nim zainteresować.
pobierz 49.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
18. O budowaniu marki osobistej w zgodzie ze sobą. Greg Albrecht
W rozmowie z Gregiem poruszamy 3 główne tematy: 1. Budowanie marki osobistej. 2. Biznes prowadzony w oparciu o wartości. 3. Obszar biznesu społecznie odpowiedzialnego.
pobierz 61.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
17. Jak od etapu wielkich myśli przejść do wdrożenia strategii marki.
Przejście od strategii do wdrożenia nie musi byc trudne. Trzeba tylko pamiętać o kilku kwestiach. W tym odcinku dzielę sie moim sposobem na wdrożenie strategii marki i komunikacji. Jak zwykle, prościej sie nie da :)
pobierz 16.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
16. Strategia komunikacji marki w 5 prostych krokach.
Strategia komunikacji jest często pomijana w rozważaniach o marce, dlatego nazywam ją brzydszą siostrą kopciuszka. A przemyślana, dobrze przygotowana - jest pomostem między strategią marki a działaniem. W tym odcinku zwracam uwagę na 5 najważniejszych elementów, które warto mieć na uwadze przy tworzeniu strategii komunikacji.
pobierz 16.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
15. Od zera do własnej agencji wirtualnych asystentek w 3 lata. Karolina Brzuchalska
3 lata temu Karolina Anna Brzuchalska rzuciła pracę na etacie, wymyśliła nazwę Pretty Well Done i zaczęła przygodę z wirtualną asystą. Nie miała doświadczenia i klientów. Miała za to jasną wizję tego, co chce osiągnąć. Dziś Karolina ma własną agencję WA i uczy innych, jak odnaleźć się w tym zawodzie. Nie było łatwo, ale było warto. Tym odcinkiem otwieramy oczy niedowiarkom i wszystkim, którzy dopiero startują. To opowieść o uporze i konsekwencji w budowaniu spójnej marki. I jest dowodem na to, że prędzej czy później sukces przyjdzie. Link do strony Karoliny: [link]
pobierz 57.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
14. Jak samodzielnie przeprowadzić audyt małej marki?
Najpierw powstał post blogowy i pdf z pytaniami do pracy samodzielnej. W tym odcinku podcastu omawiam szczegółowo każde pytanie z tego mini-narzędziownika. Znajdziesz go tutaj: [link]
pobierz 38.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
13. O mocy archetypów i budowaniu marki osobistej. Gabriela Borowczyk
Rozmowa o archetypach, autentyczności i odwadze budowania marki osobistej w oparciu o nasze prawdziwe zasoby. Link do strony Gabrysi, gdzie znajdziesz informacje o flipowaniu i karty archetypów wraz z bezpłatnymi materiałami do pracy: [link] Książka, którą polecała Gabrysia w podcaście: The Hero and the Outlaw: Building Extraordinary Brands Through the Power of Archetypes
pobierz 82.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
12. Jak ustalenie życiowych wartości pomaga w budowaniu marki osobistej. Dominik Juszczyk.
Dominik Juszczyk opowiada o tym, w jaki sposób ustalenie życiowych wartości i zawodowego DLACZEGO wpłynęło na jego markę osobistą. Kto zna Dominika, ten wie, że podszedł do tematu bardzo poważnie. Ale rozmowa wcale nie będzie bardzo poważna :)
pobierz 60.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
11. Jak założyć i prowadzić mały sklep internetowy. Michał Pieprzak
Michał odczarowuje świat e-commerce. Pokazuje, jak, krok po kroku, założyć i z powodzeniem prowadzić sklep internetowy. Materiały do odcinka: Link do bloga Michała: [link] 2.Jak stworzyć personę: [link] 3.Linki do artykułów blogowych wybranych przez Michała jako starterpak dla poczatkujących: Jak znaleźć i wybrać niszę: [link] Jak założyć sklep internetowy w 10 krokach: [link] Strategia sklepu internetowego – od czego zacząć: [link] Analityka sklepu dla poczatkujących: [link] 4.Link do filmiku o nowym modelu biznesowym DollarShaveClub [link]
pobierz 59.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
10. O storytellingu, odwadze bycia kreatywnym i markach antykruchych. Marek Staniszewski
Moją intencją było sprowadzenie storytellingu na ziemię i próba implementacji w małym biznesie. Wyszła z tego arcyciekawa rozmowa o kreatywności, odwadze i markach antykruchych. Linki do odcinka: 1.Strona Marka Staniszewskiego. 2.Antykruchość. Orzeczach, którym służą wstrząsy, Taleb Nassim. 3.Bohater o tysiącu twarzy, Joseph Campbell
pobierz 66.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
09. Z jakich elementów składa sie dobra strategia marki.
Na jakich filarach opieram strategie, które tworzę wspólnie z moimi klientami? Z jakich elementów składa się dobra strategia marki i który jest najważniejszy?
pobierz 15.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
8.Jak się wyróżnić, gdy wszyscy robią to samo co Ty
Odcinek o wyróżnikach marki, o strachach i kompleksach małych biznesów oraz o odwadze bycia autentycznym.
pobierz 23.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
7. Biznes społecznie odpowiedzialny, zmiana klimatu i marki, którym już musi zależeć. Marta Karwacka
Wyprodukowanie 1 pary jeansów to nawet 11.000 litrów wody. Statystyczny Polak marnuje 235 kg. żywności rocznie. W 2017 roku w oceanie pływało 5.250.000.000.000 sztuk plastiku. Nie da się utrzymać dzisiejszego tempa wzrostu firm, konsumpcji, ilości wyrzucanych śmieci. Działalność firm zaczyna zagrażać nam, ludziom. Coś musi się zmienić. Pytanie czy i kiedy biznes zacznie brać za to pełną odpowiedzialność.
pobierz 53.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
6. Customer Journey - jak stworzyć mapę podróży Twojego klienta krok po kroku
Odcinek warsztatowy, z którego dowiesz się jak zrobić mapę podróży Twojego klienta krok po kroku. Customer Journey to bardzo ciekawe i przydatne narzędzie, nawet w małym biznesie.
pobierz 14.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
5. Design thinking, projektowanie usług i doświadczeń klienta dla początkujących
Masz wrażenie, że wszyscy wciąż mówią o podejściu klientocentrycznym, o design thinking i o projektowaniu usług, a Ty. wciąż nie wiesz co to jest i jak można wykorzystać to w swoim biznesie? Ten odcinek jest dla Ciebie.
pobierz 23.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
4. Organizacja konferencji jako narzędzie do budowania marki osobistej. Jadwiga Korzeniewska
Kiedy budujesz swoją markę osobistą, markę ekspercką - możesz wykorzystać różne narzędzia, aby przekazać światu swoją wiedzę i wartości. Można pisać bloga, można nagrywać podcast. A można zorganizować konferencję. Jadwiga Korzeniewska zorganizowała ich aż 7. W tym odcinku dzieli sie z nami wiedzą jak to zrobić.
pobierz 50.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
3. Jak się robiło strategię 25 lat temu - Maciej Tesławski
Rozmowa o tym, co Maciej Tesławski ma w folderze ZŁE REKLAMY, na czym opierano kiedyś strategię i dlaczego 4P nie działa. Ale przede wszystkim, o wielkiej pasji i miłości do marek.
pobierz 44.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
2. Grupa docelowa - wszystko co chcieliście wiedzieć, a baliście się zapytać
Wszystko co chcieliście wiedzieć o grupie docelowej, a baliście się zapytać. Podstawy podstaw dla małego biznesu: - jak ustalić grupę docelowa - jak badać potrzeby odbiorcy z budżetem zero - narzędzia: persona, mapa empatii
pobierz 17.3 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek