Hummus i Wino

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Weekendowe rozmowy, które sprawią, że nie będziesz czuł się sam/sama. Dołącz do trójki aktorów i przyjaciół Kamila Błocha, Maliny Chojeckiej i Leeny Makoff. Samorozwój, inspiracje, głupotki, konfrontacje. Wszystko i nic, czyli perfekcyjny podcast do puszczenia w tle w czasie gotowania. Nowy odcinek dostępny w każdą sobotę do śniadania.
Data dodania: 2020-02-21 23:05:55
Data aktualizacji: 2020-03-31 18:35:03
Audycji w katalogu: 21
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 dni temu
Flaczki z olejem w izolacji, #Islandia, Korzyści z kryzysu, Czy samemu można się przytulić?
Oto kolejny odcinek Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO, a w nim: Leena Makoff już drugi odcinek sabotuje hummusowe podcastowe wysiłki źle ustawiając mikrofon, Malina Chojecka chwali się swoją wiedzą o Islandii a Kamil Błoch proponuje sesję samoprzytulania. Wszyscy dzielą się korzyściami/lekcjami jakie do tej pory każdemu udało się podczas światowej pandemii odrobić. Jest trochę śmiesznie, trochę inspirująco, trochę nudnawo. No cóż... jak to w izolacji. 
pobierz 58.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
Odcinek o wartościach (w końcu)
W tym upragnionym odcinku Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO, dowiadujemy się jakie wartości wspomagające marzenia mają Hummusy. Następnie jesteśmy świadkami dysputy o wartościach Hummusu i wina jako społeczności. Malina Chojecka czyta hummusową wizję i zarządza, Kamil Błoch przypomina o wdzięczności a Leena Makoff jak zwykle atakuje słabymi żartami i perlistym śmiechem. Nie ma co ukrywać, prawdopodobnie masz teraz trochę wolnego czasu... Spędź tenże z nami!
pobierz 58.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 14 dni temu
Podcast w czasach zarazy, #kupokrzepieniu, Kwarantanna
Hummusy postanowiły nagrać kwarantannowy odcinek specjalny Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. Rozmawiamy o tym jak się czujemy w tym kryzysowym czasie, jak ważnym jest teraz poczucie wspólnoty i co możemy robić by zachować wysoką energię i nadzieję. Dołącz do nas, dziel się miłością!
pobierz 23.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 17 dni temu
Molestowanie, #metoo, Polecanki, #wartości, Chować Parówy, wybaczanie - kontynuacja, Dwa Ślimaki i Żaba
Kolejny odcinek Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO oraz debiut edytorski Maliny (gratulacje <3 <3). Tym razem Kamil Błoch opowiada o swoim doświadczeniu molestowania seksualnego, Leena Makoff oferuje koncept wzmocnienia motywacji do działania i sił decyzyjnych poprzez zdefiniowanie wartości a Malina zastanawia się nad narodową nieumiejętnością akceptacji naszych cieni. Dwa Ślimaki i Żaba zapraszają serdecznie! PS Jeśli masz czas w niedzielę 15/03/2020 wpadaj do Stołu Powszechnego w Warszawie na czytanie performatywne Terrorystki z udziałem Kamila i Maliny. Będzie się działo!
pobierz 64.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
Wschodzące gwiazdy obgadują inne gwiazdy, #TaylorSwift, #AgnieszkaChylińska, #theresnobusinesslikeshowbusiness, Autentyczność, #PatrykVega, #KarolPaciorek
Oto kolejny odcinek Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. Hummusy w tym odcinku giną w towarzyskim maglu prowadząc niekończące się dyskusje o celebrytach zarówno zagranicznych jak i krajowych. Leena Makoff się mądrzy o Taylor, Malina Chojecka nie wierzy w zmiany koloru włosów Chylińskiej a Kamil Błoch klasycznie powraca do tematu autentyczności. Zapraszamy!
pobierz 40.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Poczucie zdrady, relacja na odległość, #ASMR, ciasteczkowe potwory, #MierzenieRelacji
Nadszedł czas na kolejny odcinek Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. Tym razem napięcie pojawia się niczym czwarte koło u trójkołej taczki i sięga zenitu kiedy Leena uraża Malinę a ta zdobywa się na natychmiastową reakcję. Na szczęście erudycja Kamila szatkuje gęstą atmosferę i przygotowuje z tejże zjadliwe danie. Makoff ma trudności z wybaczeniem, Chojecka walczy o swoje granice a Błoch mlaszcze przez cały odcinek. Skupiamy się na naszej przyjaźni, nasyceniu w relacji i samorozwoju. Zapraszamy!
pobierz 49.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Lęk społeczny, Klapa od kibla, #nielubięniespodzianek, 3! 2! 1! Impro!, #dickpics
Przed Państwem kolejny odcinek podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO! A w nim: Kamil Błoch wspomina depresyjne tematy, Malina Chojecka ponownie wznosi energetyczny pas cnoty a w połączeniu krajowa część Hummusów przeistaczaja się w Zen Influencerów. Leena Makoff jak zwykle czuje się pominięta i przytłoczona, propaguje jednak sposób na rozładowanie irytacji jedzeniem na wąsach na przykładzie klapy od kibla. Pojawiają się używane sex zabawki, lęk społeczny, praca nad przyjaźnią i molestowanie w sieci. Zapraszamy!
pobierz 96.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Myśli w kotłunach, co w nas z rodziców, #zabawa, Wychowanie Stresowe, odpowiedzialność społeczna celebrytów
W tym odcinku Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO, rozpoznajemy w sobie cechy naszych rodziców, rozważamy czy chcemy być rodzicami, badamy czy stres pełni funkcję wychowawczą i czy umiemy się bawić w aktorstwie. Kamilowi Błochowi robaki gniją pod prysznicem, Leenie Makoff kołtunią się myśli i wpadają do kotłuna a Malina Chojecka wymlaskuje wysofistikowane pytania. Dzieje się, Drodzy Państwo, dzieje. Zapraszamy!
pobierz 66.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Bańki informacyjne, #wolontariat, Super-Przyciągacz, Mądrości Leeny, Równościowe poglądy?
Oto nowy, fantastycznie pozytywny, odcinek Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. Leena Makoff ma dobry tydzień, Kamil Błoch narzuca Malinie Chojeckiej równościowe poglądy na co Wschodząca Gwiazda się godzić nie chce. Gadamy jak zwykle o samorozwoju, życiu, planach i zmianach. Odcinek o wysokiej energii! Polecamy!
pobierz 72.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Przerwa reklamowa, Porady Dr Beck, Kobiety które nienawidzą kobiet, vulnerability hangover, #tinder, listy do wewnętrznego dziecka
W tym odcinku zaczynamy w spięciu, żeby następnie osiągnąć wysoki poziom energetyczny. Malina Chojecka dzieli się poradami dotyczącymi żywienia, Leena Makoff opowiada jak się czułą na floatingu, Kamil Błoch buntuje się na showinizm w sztuce a i cała trójka mówi o randkach. Jest o różnorodnych procesach wewnętrznych i o tym jak ciało na nie reaguje. Zapraszamy!
pobierz 56.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Poważnie o śmierci, #śmierć, samobójstwo, #bycie, #niebycie
W tym odcinku Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO poruszamy tematy poważne. Jest między innymi o samobójstwie, kulturowej wyższości życia nad śmiercią i poczuciu wolności. Zapraszamy.
pobierz 20.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Rozmowy improwizowane, #lojalność, Zły floating, Trzecia obecność energetyczna, Malina Technologiczna, Malina Nawodniona, Płacząca Leena, Chorujący Kamil
W dziewiątym odcinku Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO zaczynamy in medias res. Leena się obraża, Malina doprowadza ją do płaczu, Kamil wciąż bardziej świadkiem niż uczestnikiem, ale dzielnie hejtuje z Maliną floating. Jest o nawodnieniu, przyjaźni i miłości. Zapraszamy!
pobierz 48.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Ból gardła a #PracaOralna, Analiza cieni, granice prywatności w sztuce, Wewnętrzny Architekt, #święta i #sylwestry, Magia jednostronnego cudu
W tym odcinku intensywnie pracujemy oralnie. Leena monologuje o tym jak się czuła w czasie spiny z ostatniego odcinka, Kamil wciąż choruje a Malina rozpracowuje substancje uzależniające. Mnóstwo analizy uczuć, transformacji i wewnętrznych procesów. Ważny odcinek, zapraszamy!
pobierz 41.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#trudnepytania, Baristki się mądrzą, Monolog Maliny, #noworocznewdzięczności, Pyskująca Leena
Kolejny odcinek podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. Tym razem pojawia się kawa, dyscyplina, profesjonalizm i podsumowania poprzedniego roku. Malinie udało się wycharczeć całą prawdę, Leena nie opanowała gniewu a Kamil znowu pobiegł do łazienki żeby nie popuścić. Pierwszy odcinek 2020 roku zapowiada się ciekawie! Przyjaźń ponownie wisi na włosku, tematy poważne przeplatają się z lekkimi a energia sięga zenitu. Dołącz do nas i zaproś znajomych.
pobierz 28.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
The Game Changers, #chorujemy, Dziewczyny będą się bić, inkluzywność, #dyspraxia
Tym razem pojawia się temat The Game Changers, łaciny i kupy. Dziewczyny się kłócą a Kamil Błoch ma z tym problem. Leena Makoff nie ogarnia podstawowych matur a Malina Chojecka dlaczego tłumaczymy z angielskiego. Nowe słowo: dyspraksja.
pobierz 37.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#śmichy-chichy, Autorecenzja, polityczna poprawność, Prawo Jazdy, łyżka łyżka łyżka
Piąty i bez wątpienia najmocniej nasycony pozytywną energią odcinek podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. Kamil Błoch zaczyna jaździć autem po mieście, Malina Chojecka startuje z treningiem personalnym a Leena Makoff znowu przebudowuje sobie życie. Piosenka "łyżka łyżka łyżka" naszego Wspólnego Kolegi Mateusza zagaszcza na antenie wprowadzając nastrój śmiechów histerycznych, a cała trójka recenzuje samych siebie po przesłuchaniu pierwszych odcinków podcastu. No cóż, ująwszy krótko: to najzabawniejsza rzecz na świecie.
pobierz 42.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Starzy ludzie, #ekoterroryści, psychoanaliza kota, niespełnione potrzeby, Leena ma swoją aferę
Czwarty odcinek podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. Kamil Błoch zasiewa ziarno Queerowego Domu Kultury, Malina Chojecka opowiada o inicjatywie @byciewlesie, Leena Makoff jako prawdziwa aferzystka konfrontuje Kamilowe myśli. Pojawia się Tokarczuk, autentyczność i kwestia bycia prawdziwym artystą. Jest śmiesznie i trudno i cudnie. Dołącz do nas!
pobierz 57.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#rozproszenia, Fuksówka, przemoc edukacyjna, Let it go, Śpimy po 5 godzin
Podcast domowej roboty - HUMMUS I WINO doczekał się trzeciego odcinka! Aktorzy Kamil Błoch, Malina Chojecka i Leena Makoff gadają o fuksówce w szkole teatralnej, o tym jak sobie radzić z rozproszeniami, o wstawaniu rano i takie tam. Puść nas w tle do śniadania!
pobierz 49.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Post Dąbrowskiej, Joker, Instafejm, sex, Aktorze co robisz czym się zajmujesz
Drugi odcinek podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. Aktorzy Kamil Błoch, Malina Chojecka i Leena Makoff opowiadają co i jak, dlaczego, kiedy, gdzie i po co, tarzając się przy tym ze śmiechu (czasem).
pobierz 31.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
#otwarcie, Narodziny Gwiazdy, Przemiana, Gdzie są ci bogaci pszczelarze
Pierwszy odcinek podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. Aktorzy Kamil Błoch, Malina Chojecka i Leena Makoff opowiadają co i jak, dlaczego, kiedy, gdzie i po co, tarzając się przy tym ze śmiechu (czasem). 
pobierz 68.8 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek