Hummus i Wino

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Weekendowe rozmowy, które sprawią, że nie będziesz czuł się sam/sama. Dołącz do trójki aktorów i przyjaciół Kamila Błocha, Maliny Chojeckiej i Leeny Makoff. Samorozwój, inspiracje, głupotki, konfrontacje. Wszystko i nic, czyli perfekcyjny podcast do puszczenia w tle w czasie gotowania. Nowy odcinek dostępny w każdą sobotę do śniadania.
Data dodania: 2020-02-21 23:05:55
Data aktualizacji: 2021-01-18 00:45:04
Audycji w katalogu: 27
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 miesięcy temu
#orędzieMaliny, Napięcie kleszczowe, Secret Project, Idą zmiany, nic na #łapucapu, Grand finale i pozamiatane
Oto przedstawiamy odcinek finałowy Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami, i dziękujemy sobie nawzajem też. Wdzięczni jesteśmy za odrobione lekcje i wysyłamy Wam mnóstwo miłości! Wypatrujcie naszych kolejnych działań, pozostańcie z nami w kontakcie, bądźcie zdrowi i kochajcie najmocniej jak potraficie! 
pobierz 10.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Unorthodox, nie zaprosiliśmy Matyska, To prawda vs Masz rację, Korzyści czasu kwarantanny, #pomodoro
W pierwszym majowym odcinku Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO, pomijamy Matyska i gadamy o Unorthodox. Kamil Błoch ponownie proponuje ćwiczenie tenisistki, Malina Chojecka uzupełnia listę korzyści z czasów kwarantanny a Leena Makoff poleca stosowanie systemu pomodoro w celu zwiększenia produktywności. Jest super, dołącz do nas!
pobierz 31.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Kryska na Matyska Show, i powiozą nas windą do serca, Terapia czaszkowo-krzyżowa, #wegańskimiód, Szamańskie warsztaty, Czynienie siebie autorytetą
Proszę Państwa! Cóż to za cudowny odcinek! Twój ulubiony podcast domowej roboty - HUMMUS I WINO przeszedł sam siebie samą przeszła normalnie. Energia wysoko mierzona na skali Kryska. Jest o windzie do serca, terapii czaszkowo-krzyżowej, warsztatach szamańskich, wegańskim miodzie, jodze Kamila, zezwalaniu sobie na bycie swoim autorytetem Maliny i energetycznych przygodach Leeny. Pojawia się kącik czytelniczy, kącik małego kuchcika-chemika i nowy sposób na narzekanie. Dzieje się! Zapraszamy!
pobierz 33.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#postwodny, Leena ratuje warzywa, Malina fryzjerka, Kącik czytelniczy, Zwierzęta!, Gadamy o filmach też
Kolejny, fantastyczny odcinek Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. A w nim: Leena Makoff dzieli się wrażeniami ze środka 7 dniowego postu wodnego i zaprasza do lektury Untamed, Kamil Błoch rozgaduje się o Melancholii, a Malina Chojecka proponuje różne wersje swojej osobowości. Jest o pierwszych obejrzanych filmach artystycznych, ratowaniu warzyw i fryzjerstwie domowym. Ach, no i o zwierzętach trochę. Nie. Dużo. Naprawdę dużo o zwierzętach. 
pobierz 54.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#offline, No i czego się nauczyliście?, #melancholia, Pies autysta, Rytułał Cacao, Ptaszki za oknem, Koleżanka Turczynka
Mamy OCZKO! W tym 21. odcinku Twojego Ulubionego Podcastu - HUMMUS I WINO, Hummusy wyciszone. Kamil Błoch opowiada o doświadczeniu 7 dni offline, Malina Chojecka o offline 48 godzinach a Leena Makoff o medytacjach, postach i rytuale wspólnego picia kakao. Pojawia się temat bycia z samym sobą, połączenia z otaczającym nas światem, małych iluminacji, psa autysty, koleżanek Turczynek i ptaszków za oknem. Musimy dodać: Kamil to w tym odcinku się przygotował za wszystkie poprzednie!
pobierz 51.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Sprzeczki etapów kwarantanny, Quasi przygotowania Kamila, #zaklinaczkaZielonychWróżek, Fascynujące Delfiny, #kącikkosmetyczny, Płynący czas w oflajnie
Zapraszamy na kolejny odcinek Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. W tym odcinku toczymy potyczki energetyczne różnych etapów kwarantanny. Kamil Błoch jest quasi do podcastu przygotowany, Malina Chojecka tworzy kącik kosmetyczny-kosmetologiczny, a do Leeny Makoff w końcu dotarła powaga globalnej pandemii. Jest o tarocie, delfinach, Kamilowych przygotowaniach do tygodnia offline oraz Zielonych Wróżkach. Dołącz do nas, jest fajnie!
pobierz 54.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Flaczki z olejem w izolacji, #Islandia, Korzyści z kryzysu, Czy samemu można się przytulić?
Oto kolejny odcinek Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO, a w nim: Leena Makoff już drugi odcinek sabotuje hummusowe podcastowe wysiłki źle ustawiając mikrofon, Malina Chojecka chwali się swoją wiedzą o Islandii a Kamil Błoch proponuje sesję samoprzytulania. Wszyscy dzielą się korzyściami/lekcjami jakie do tej pory każdemu udało się podczas światowej pandemii odrobić. Jest trochę śmiesznie, trochę inspirująco, trochę nudnawo. No cóż... jak to w izolacji. 
pobierz 58.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Odcinek o wartościach (w końcu)
W tym upragnionym odcinku Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO, dowiadujemy się jakie wartości wspomagające marzenia mają Hummusy. Następnie jesteśmy świadkami dysputy o wartościach Hummusu i wina jako społeczności. Malina Chojecka czyta hummusową wizję i zarządza, Kamil Błoch przypomina o wdzięczności a Leena Makoff jak zwykle atakuje słabymi żartami i perlistym śmiechem. Nie ma co ukrywać, prawdopodobnie masz teraz trochę wolnego czasu... Spędź tenże z nami!
pobierz 58.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Podcast w czasach zarazy, #kupokrzepieniu, Kwarantanna
Hummusy postanowiły nagrać kwarantannowy odcinek specjalny Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. Rozmawiamy o tym jak się czujemy w tym kryzysowym czasie, jak ważnym jest teraz poczucie wspólnoty i co możemy robić by zachować wysoką energię i nadzieję. Dołącz do nas, dziel się miłością!
pobierz 23.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Molestowanie, #metoo, Polecanki, #wartości, Chować Parówy, wybaczanie - kontynuacja, Dwa Ślimaki i Żaba
Kolejny odcinek Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO oraz debiut edytorski Maliny (gratulacje <3 <3). Tym razem Kamil Błoch opowiada o swoim doświadczeniu molestowania seksualnego, Leena Makoff oferuje koncept wzmocnienia motywacji do działania i sił decyzyjnych poprzez zdefiniowanie wartości a Malina zastanawia się nad narodową nieumiejętnością akceptacji naszych cieni. Dwa Ślimaki i Żaba zapraszają serdecznie! PS Jeśli masz czas w niedzielę 15/03/2020 wpadaj do Stołu Powszechnego w Warszawie na czytanie performatywne Terrorystki z udziałem Kamila i Maliny. Będzie się działo!
pobierz 64.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Wschodzące gwiazdy obgadują inne gwiazdy, #TaylorSwift, #AgnieszkaChylińska, #theresnobusinesslikeshowbusiness, Autentyczność, #PatrykVega, #KarolPaciorek
Oto kolejny odcinek Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. Hummusy w tym odcinku giną w towarzyskim maglu prowadząc niekończące się dyskusje o celebrytach zarówno zagranicznych jak i krajowych. Leena Makoff się mądrzy o Taylor, Malina Chojecka nie wierzy w zmiany koloru włosów Chylińskiej a Kamil Błoch klasycznie powraca do tematu autentyczności. Zapraszamy!
pobierz 40.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Poczucie zdrady, relacja na odległość, #ASMR, ciasteczkowe potwory, #MierzenieRelacji
Nadszedł czas na kolejny odcinek Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. Tym razem napięcie pojawia się niczym czwarte koło u trójkołej taczki i sięga zenitu kiedy Leena uraża Malinę a ta zdobywa się na natychmiastową reakcję. Na szczęście erudycja Kamila szatkuje gęstą atmosferę i przygotowuje z tejże zjadliwe danie. Makoff ma trudności z wybaczeniem, Chojecka walczy o swoje granice a Błoch mlaszcze przez cały odcinek. Skupiamy się na naszej przyjaźni, nasyceniu w relacji i samorozwoju. Zapraszamy!
pobierz 49.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Lęk społeczny, Klapa od kibla, #nielubięniespodzianek, 3! 2! 1! Impro!, #dickpics
Przed Państwem kolejny odcinek podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO! A w nim: Kamil Błoch wspomina depresyjne tematy, Malina Chojecka ponownie wznosi energetyczny pas cnoty a w połączeniu krajowa część Hummusów przeistaczaja się w Zen Influencerów. Leena Makoff jak zwykle czuje się pominięta i przytłoczona, propaguje jednak sposób na rozładowanie irytacji jedzeniem na wąsach na przykładzie klapy od kibla. Pojawiają się używane sex zabawki, lęk społeczny, praca nad przyjaźnią i molestowanie w sieci. Zapraszamy!
pobierz 96.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Myśli w kotłunach, co w nas z rodziców, #zabawa, Wychowanie Stresowe, odpowiedzialność społeczna celebrytów
W tym odcinku Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO, rozpoznajemy w sobie cechy naszych rodziców, rozważamy czy chcemy być rodzicami, badamy czy stres pełni funkcję wychowawczą i czy umiemy się bawić w aktorstwie. Kamilowi Błochowi robaki gniją pod prysznicem, Leenie Makoff kołtunią się myśli i wpadają do kotłuna a Malina Chojecka wymlaskuje wysofistikowane pytania. Dzieje się, Drodzy Państwo, dzieje. Zapraszamy!
pobierz 66.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Bańki informacyjne, #wolontariat, Super-Przyciągacz, Mądrości Leeny, Równościowe poglądy?
Oto nowy, fantastycznie pozytywny, odcinek Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. Leena Makoff ma dobry tydzień, Kamil Błoch narzuca Malinie Chojeckiej równościowe poglądy na co Wschodząca Gwiazda się godzić nie chce. Gadamy jak zwykle o samorozwoju, życiu, planach i zmianach. Odcinek o wysokiej energii! Polecamy!
pobierz 72.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Przerwa reklamowa, Porady Dr Beck, Kobiety które nienawidzą kobiet, vulnerability hangover, #tinder, listy do wewnętrznego dziecka
W tym odcinku zaczynamy w spięciu, żeby następnie osiągnąć wysoki poziom energetyczny. Malina Chojecka dzieli się poradami dotyczącymi żywienia, Leena Makoff opowiada jak się czułą na floatingu, Kamil Błoch buntuje się na showinizm w sztuce a i cała trójka mówi o randkach. Jest o różnorodnych procesach wewnętrznych i o tym jak ciało na nie reaguje. Zapraszamy!
pobierz 56.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Poważnie o śmierci, #śmierć, samobójstwo, #bycie, #niebycie
W tym odcinku Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO poruszamy tematy poważne. Jest między innymi o samobójstwie, kulturowej wyższości życia nad śmiercią i poczuciu wolności. Zapraszamy.
pobierz 20.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Rozmowy improwizowane, #lojalność, Zły floating, Trzecia obecność energetyczna, Malina Technologiczna, Malina Nawodniona, Płacząca Leena, Chorujący Kamil
W dziewiątym odcinku Twojego ulubionego podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO zaczynamy in medias res. Leena się obraża, Malina doprowadza ją do płaczu, Kamil wciąż bardziej świadkiem niż uczestnikiem, ale dzielnie hejtuje z Maliną floating. Jest o nawodnieniu, przyjaźni i miłości. Zapraszamy!
pobierz 48.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Ból gardła a #PracaOralna, Analiza cieni, granice prywatności w sztuce, Wewnętrzny Architekt, #święta i #sylwestry, Magia jednostronnego cudu
W tym odcinku intensywnie pracujemy oralnie. Leena monologuje o tym jak się czuła w czasie spiny z ostatniego odcinka, Kamil wciąż choruje a Malina rozpracowuje substancje uzależniające. Mnóstwo analizy uczuć, transformacji i wewnętrznych procesów. Ważny odcinek, zapraszamy!
pobierz 41.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
#trudnepytania, Baristki się mądrzą, Monolog Maliny, #noworocznewdzięczności, Pyskująca Leena
Kolejny odcinek podcastu domowej roboty - HUMMUS I WINO. Tym razem pojawia się kawa, dyscyplina, profesjonalizm i podsumowania poprzedniego roku. Malinie udało się wycharczeć całą prawdę, Leena nie opanowała gniewu a Kamil znowu pobiegł do łazienki żeby nie popuścić. Pierwszy odcinek 2020 roku zapowiada się ciekawie! Przyjaźń ponownie wisi na włosku, tematy poważne przeplatają się z lekkimi a energia sięga zenitu. Dołącz do nas i zaproś znajomych.
pobierz 28.7 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek