Kamila Kozioł Coaching

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: "Wartość nosisz w sobie, nie na sobie!" - Kamila KoziołZabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości. Przeprowadziłam ponad 1500 godzin coachingowych, 800 godzin doradczych, kilkadziesiąt szkoleń.Jako ekspert zostałam zaproszona do telewizji TVN24BIS, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne.Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.Oficjalna strona Kamili Kozioł: www.kamilakoziolcoaching.pl
Data dodania: 2020-02-21 23:07:05
Data aktualizacji: 2020-04-01 01:20:04
Audycji w katalogu: 15
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 miesiące temu
*15 - jak przeżyć święta z rodziną? - Kamila Kozioł Coaching
Boże Narodzenie może być bardzo stresującym czasem. Ale dzięki tym strategiom możesz przeżyć rodzinne Święta Bożego Narodzenia z nienaruszonym zdrowiem psychicznym - a może nawet z godnością i wdziękiem! ___________________________________________________________________ ✔ BLOG: [link] ✔ SUBUJ: [link] ✔ LINKEDIN: [link] ✔ FACEBOOK: [link] ✔ INSTAGRAM: [link] ✔ PODCAST: Spotify, iTunes, Spreaker, Player FM, Castbox - Kamila Kozioł Moje szkolenie MOC KOBIETY WARTOŚCIOWEJ już w sprzedaży - [link] Kamila Kozioł - inspiratorka do zmiany życia w zgodzie w wartościami przedstawia sposób na bycie zdrową egoistką bez poczucia winy. Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości. Przeprowadziłam ponad 1500 godzin coachingowych, 800 godzin doradczych, kilkadziesiąt szkoleń. Jako ekspert zostałam zaproszona do telewizji TVN24BIS, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.
pobierz 23.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
*14 - Przestań czekać, aż ktoś Cię uratuje! - Kamila Kozioł Coaching
Moje szkolenie MOC KOBIETY WARTOŚCIOWEJ już w sprzedaży - [link] Przestań oddawać swoją moc. Nikt nie przyjdzie cię ratować. Ty sama zadbaj o swoją wewnętrzną siłę i moc. ___________________________________________________________________ ✔ BLOG: [link] ✔ SUBUJ: [link] ✔ LINKEDIN: [link] ✔ FACEBOOK: [link] ✔ INSTAGRAM: [link] ✔ PODCAST: Spotify, iTunes, Spreaker, Player FM, Castbox - Kamila Kozioł Kamila Kozioł - inspiratorka do zmiany życia w zgodzie w wartościami przedstawia sposób na bycie zdrową egoistką bez poczucia winy. Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości. Przeprowadziłam ponad 1500 godzin coachingowych, 800 godzin doradczych, kilkadziesiąt szkoleń. Jako ekspert zostałam zaproszona do telewizji TVN24BIS, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.
pobierz 10.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
*13 - 8 znaków, że ktoś inny kieruje Twoim życiem. Kamila Kozioł Coaching
Wiem, że dajemy sterować swoim życiem innym ludziom. Pomimo, że tego nie chcemy. Poznaj 8 znaków, które świadczą, że oddałaś stery! NOWA GRUPA NA FB #KobietaWartościowa - [link] ___________________________________________________________________ ✔ BLOG: [link] ✔ SUBUJ: [link] ✔ LINKEDIN: [link] ✔ FACEBOOK: [link] ✔ INSTAGRAM: [link] ✔ PODCAST: Spotify, iTunes, Spreaker, Player FM, Castbox - Kamila Kozioł Kamila Kozioł - inspiratorka do zmiany życia w zgodzie w wartościami przedstawia sposób na bycie zdrową egoistką bez poczucia winy. Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości. Przeprowadziłam ponad 1500 godzin coachingowych, 800 godzin doradczych, kilkadziesiąt szkoleń. Jako ekspert zostałam zaproszona do telewizji TVN24BIS, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.
pobierz 23.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
*12 - 6 sytuacji, w których możesz powiedzieć DZIĘKUJĘ - Kamila Kozioł
W tym odcinku powiem o magicznym słowie "dziękuję". Bo mówimy "dziękuję" zdecydowanie za mało i nie we wszystkich sytuacjach, w jakich możemy. Zapraszam! PODZIEL SIĘ SWOIMI WNIOSKAMI, CHĘTNIE PRZECZYTAM I ODPOWIEM. ___________________________________________________________________ ✔ BLOG: [link] ✔ SUBUJ: [link] ✔ LINKEDIN: [link] ✔ FACEBOOK: [link] ✔ INSTAGRAM: [link] ✔ PODCAST: Spotify, iTunes, Spreaker, Player FM, Castbox - Kamila Kozioł Kamila Kozioł - inspiratorka do zmiany życia w zgodzie w wartościami przedstawia sposób na bycie zdrową egoistką bez poczucia winy. Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości. Przeprowadziłam ponad 1500 godzin coachingowych, 800 godzin doradczych, kilkadziesiąt szkoleń. Jako ekspert zostałam zaproszona do telewizji TVN24BIS, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.
pobierz 20.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
*11 - Jak dążyć do rozwoju zamiast do doskonałości - Kamila Kozioł
Perfekcjonizm jest bardzo niezdrowy a różnica między osobą zdrową a perfekcjonistą jest taka, że osoba zdrowa zachowuje kontrolę nad swoim życiem. Perfekcjonista zaś jest pod nieustanną kontrolą. Osoba zdrowa jest wolna i ma wolność wyboru. Perfekcjonista stanie się wolny ale dopiero gdy odniesie sukces. Kamila Kozioł - inspiratorka do zmiany życia w zgodzie w wartościami przedstawia sposób na bycie zdrową egoistką bez poczucia winy. Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości. Przeprowadziłam ponad 1500 godzin coachingowych, 800 godzin doradczych, kilkadziesiąt szkoleń. Jako ekspert zostałam zaproszona do telewizji TVN24BIS, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.
pobierz 30.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
*10 - 3 rodzaje poczucia własnej wartości - Kamila Kozioł
Być może zdarzyło Ci się myśleć o sobie dobrze, bez względu na okoliczności, albo krytykowałaś się za sytuację na którą miałaś ograniczony wpływ. Być może doświadczasz bycie z siebie dumną ale tylko w chwilach, kiedy wszystko idzie po Twojej myśli. To właśnie poczucie własnej wartości, ale w różnych odsłonach. Jakie są dokładnie i czym się charakteryzują? W tym video znajdziesz odpowiedź. LINK do książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha - [link] LINK do książki: W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę. - [link] Kamila Kozioł - inspiratorka do zmiany życia w zgodzie w wartościami przedstawia sposób na bycie zdrową egoistką bez poczucia winy. Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości. Przeprowadziłam ponad 1500 godzin coachingowych, 800 godzin doradczych, kilkadziesiąt szkoleń. Jako ekspert zostałam zaproszona do telewizji TVN24BIS, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.
pobierz 18.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
*9 - Jak wieść szczęśliwe życie - Kamila Kozioł
Co działa na ludzkie nieszczęście? W jakie działania zaangażować się, aby odczuwać zadowolenie w życiu? W Internecie i księgarniach tysiące mówców motywacyjnych, ludzi sukcesu, amatorów samorozwoju szukają różnych lekarstw na ludzkie nieszczęście. Ale skąd masz wiedzieć, co działa, a co jest tylko ich intuicją? W tym video znajdziesz odpowiedź. Kamila Kozioł - inspiratorka do zmiany życia w zgodzie w wartościami przedstawia sposób na bycie zdrową egoistką bez poczucia winy. Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości. Przeprowadziłam ponad 1500 godzin coachingowych, 800 godzin doradczych, kilkadziesiąt szkoleń. Jako ekspert zostałam zaproszona do telewizji TVN24BIS, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.
pobierz 10.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
*8 - Bycie samolubną bez poczucia winy? Tak to możliwe - Kamila Kozioł
Kamila Kozioł - inspiratorka do zmiany życia w zgodzie w wartościami przedstawia sposób na bycie zdrową egoistką bez poczucia winy. Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości. Przeprowadziłam ponad 1500 godzin coachingowych, 800 godzin doradczych, kilkadziesiąt szkoleń. Jako ekspert zostałam zaproszona do telewizji TVN24BIS, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.
pobierz 13.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
*7 - 10 umiejętności życiowych, które wzmacniają poczucie szczęścia - Kamila Kozioł
Kamila Kozioł - inspiratorka do zmiany życia w zgodzie w wartościami przedstawia 10 umiejętności życiowych, dzięki którym odczuwamy zadowolenie z życia i szczęście. Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości. Przeprowadziłam ponad 1500 godzin coachingowych, 800 godzin doradczych, kilkadziesiąt szkoleń. Jako ekspert zostałam zaproszona do telewizji TVN24BIS, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.
pobierz 30.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
*6 - Dwa ważne pytania, zanim zaczniesz się rozwijać - Kamila Kozioł
Kamila Kozioł - inspiratorka do zmiany życia w zgodzie w wartościami przedstawia swoje wartości, na podstawie których podejmuje decyzje biznesowe, budując w ten sposób swoją niezależność mentalną i finansową. Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości. Przeprowadziłam ponad 1500 godzin coachingowych, 800 godzin doradczych, kilkadziesiąt szkoleń. Jako ekspert zostałam zaproszona do telewizji TVN24BIS, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.
pobierz 6.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
*5 - Określenie misji trwa - Kamila Kozioł
Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości. Przeprowadziłam ponad 1500 godzin coachingowych, 800 godzin doradczych, kilkadziesiąt szkoleń. Jako ekspert zostałam zaproszona do telewizji TVN24BIS, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.
pobierz 3.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
*4 - Wywiad "Poczucie własnej wartości" z Kamilą Kozioł
Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości. Przeprowadziłam ponad 1500 godzin coachingowych, 800 godzin doradczych, kilkadziesiąt szkoleń. Jako ekspert zostałam zaproszona do telewizji TVN24BIS, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.
pobierz 7.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
*3 - Dlaczego warto być cicho - Praca ciszą - Kamila Kozioł
Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości. Przeprowadziłam ponad 1500 godzin coachingowych, 800 godzin doradczych, kilkadziesiąt szkoleń. Jako ekspert zostałam zaproszona do telewizji TVN24BIS, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.
pobierz 4.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
*2 - Nie zamiataj ważnych spraw pod dywan - Kamila Kozioł
Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości. Przeprowadziłam ponad 1500 godzin coachingowych, 800 godzin doradczych, kilkadziesiąt szkoleń. Jako ekspert zostałam zaproszona do telewizji TVN24BIS, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.
pobierz 4.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
*1 - Wartości biznesowe - jakimi wartościami kieruje się Kamila Kozioł
Kamila Kozioł - inspiratorka do zmiany życia w zgodzie w wartościami przedstawia swoje wartości, na podstawie których podejmuje decyzje biznesowe, budując w ten sposób swoją niezależność mentalną i finansową. Kamila Kozioł – zabieram Cię w podróż wzmacniającą Twoje poczucie własnej wartości. Jako psycholog, dyplomowany trener i certyfikowany coach pomagam kobietom rozumieć, że wartość noszą w sobie, nie na sobie. Jestem współautorką książki: Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha i W poczuciu własnej wartości. Przeprowadziłam ponad 1500 godzin coachingowych, 800 godzin doradczych, kilkadziesiąt szkoleń. Jako ekspert zostałam zaproszona do telewizji TVN24BIS, oraz do udzielenia wywiadów, m.in Numer1, Women’s Health, Joy, Business Woman & Life i inne. Zapraszam Cię do odkrycia Twoich wartości, wizji i misji, bo wierzę, że każdy ma w życiu coś do spełnienia dla siebie i innych.
pobierz 7.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek