Relaksacje

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Relaksacje to cykl scenariuszy relaksacyjnych, dzięki którym będziesz mógł się odprężyć, uspokoić i z nową energią zacząć kolejny dzień.
Data dodania: 2020-02-24 10:47:01
Data aktualizacji: 2021-01-15 18:10:09
Audycji w katalogu: 11
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 miesiące temu
Relaksacja #10 - Trening Jacobsona - progresywna relaksacja mięśni
Zapraszam was na trening relaksacyjny metodą Jacobsona. Jest to relaksacja oparta na pracy waszych mięśni, dzięki której nauczycie się świadomie rozpoznawać stan napięcia we wszystkich partiach mięśni, a także panować nad nim i stopniowo rozluźniać całe swoje ciało. Zapraszam! Muzyka w tle - “Darkness and Light - Chris Collins, indiemusicbox.com”
pobierz 21.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Relaksacja 09 - Tajemniczy ogród
Zapraszam Cię do odwiedzenia swojego tajemniczego ogrodu. Miejsca, w którym będziesz mógł poczuć się swobodnie i bezpiecznie. Miejsca, w którym znajdziesz spokój i będziesz mógł ukoić swoje nerwy. Wybierzmy się razem w tę podróż. Muzyka: "Meditation: Flute & Birds" by AscensionVibrations 阿森松振动 is licensed under a Creative Commons License. (CC BY 3.0)
pobierz 17.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Relaksacja 08 - pozbądź się poczucia winy
Tak często poczucie winy nas przytłacza. Dużo ludzi przerzuca na nas swoją odpowiedzialność i obarcza nas nią. Ta krótka relaksacja może pomóc wam pozbyć się poczucia winy i odzyskać wewnętrzny spokój. Zapraszam! Muzyka:[Creative Commons Music] AMBIENT MEDITATION CHILLOUT RELAX WELLNESS MOODS BACKGROUND MUSIC 003 is licensed under a Creative Commons License. (BY-NC-ND 3.0)
pobierz 13.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Relaksacja 07 - medytacja odpuszczania
Pozostając w tematyce odpuszczania niechcianych myśli i emocji, zapraszam na odcinek relaksacyjny, który ułatwi wam uporanie się z nimi oraz wyciszenie i uspokojenie wszelkich napięć. Muzyka: [Creative Commons Music] SPRING MEDITATION CHILLOUT RELAX WELLNESS MOODS BACKGROUND MUSIC 004 is licensed under a Creative Commons License. (BY-NC-ND 3.0)
pobierz 21.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Relaksacja 06 - Relaksacja na dobry sen
Jest to relaksacja skupiona na odliczaniu i wchodzeniu w coraz głębszy stan rozluźnienia. Ma ona na celu oczyścić umysł z chaosu myśli i ciało z wszelkich napięć. Ułatwi to zasypianie oraz wspomoże spokojny, regenerujący sen. Muzyka: [Creative Commons Music] AMBIENT MEDITATION CHILLOUT RELAX WELLNESS MOODS BACKGROUND MUSIC 001 is licensed under a Creative Commons License. (BY-NC-ND 3.0) Wszystkie odcinki wraz z opisami, a także część transkrypcji znajdziesz na mojej stronie: [link] Zapraszam także na fb: [link]
pobierz 23.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Relaksacja 05 - Kojący spacer po plaży
Wizualizacja, która zabierze Cię nad spokojne morze i pozwoli pospacerować po ciepłym piasku, plaży rozciągającej się aż po horyzont. Będziesz mógł oczyścić umysł i ukoić swoje emocje. Muzyka: "Old Forms Must Die" by DMITRIY SAMOYLENKO is licensed under a Creative Commons License. (CC BY-SA 3.0) Zapraszam: wojciechcechowski.pl [link]
pobierz 23.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Relaksacja 04 - Ujarzmienie lęku
Lęk i niepokój są silnymi emocjami, które potrafią nami zawładnąć i sprawić, że nie widać drogi ucieczki. Czujemy się bezradni i pokonani. Przedstawiam wam zestaw kilku prostych ćwiczeń, które są skuteczną bronią w walce z tego rodzaju napięciami i frustracjami. Tym razem jest to relaksacja bardziej aktywna, wymagająca pewnej ilości ruchu, abyśmy mogli dosłownie otrząsnąć się z pokładów uwierającego nas lęku i niepokoju. Muzyka: "[Creative Commons Music] BEAUTIFUL YOGA CHILLOUT RELAX WELLNESS SPA BACKGROUND MUSIC 001" is licensed under a Creative Commons License. (CC BY-NC-ND 3.0) Znajdziecie mnie: [link] [link] [link]
pobierz 17.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Relaksacja 03 - Spokój i energia na nowy dzień
Zapraszam w podróż po kolorach tęczy widzianych z lotu ptaka :) Relaksacja mając napełnić was siłą i energią, a zarazem spokojem, na nowy dzień. [link] fb: [link] Muzyka: "Meditation: Flute & Birds" by AscensionVibrations 阿森松振动 is licensed under a Creative Commons License. (CC BY 3.0)
pobierz 21.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Relaksacja 02 - Wizualizacja Bezpieczne miejsce
Zapraszam Cię w magiczną podróż do Twojego prywatnego bezpiecznego miejsca, dzięki czemu będziesz mógł się odprężyć i zrelaksować :)
pobierz 19.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Relaksacja 00 - Wprowadzenie
O relaksacji praktycznie - wprowadzenie
pobierz 2.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Relaksacja 01 - Relaksacja Oddechowa
Relaksacja oddechowa - znajdź chwilę dla siebie, aby się odprężyć i wyciszyć.
pobierz 11.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek