Trash Talk

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Mało wolnego czasu? Dużo wolnego czasu? Znalazłeś się w miejscu gdzie w ogóle nie ma czasu. Galaretka to ich drugie imię bo dostosowują się do każdej sytuacji i rozmowy. Instagram: @trash_talk_show Youtube: Trash Talk
Data dodania: 2020-02-25 13:32:25
Data aktualizacji: 2021-03-05 18:05:06
Audycji w katalogu: 31
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 miesięcy temu
POCZĄTKI BYWAJĄ TRUDNE...
Wielki powrót na scenę podcastową po dłuższej przerwie! Co mamy do zaoferowania tym razem? To co zawsze kochani 21 minut chaotycznego, niezrozumiałego, dynamicznego dialogu, który dotyczy każdej dziedziny twojego życia. 
pobierz 23.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Trash Talk 3 #10 Afonton, to koniec tego sezonu
Ostatni odcinek trzeciego sezonu. Było nam niezmiernie miło powiększyć nasz skład i dotrwać w nim do końca. W tym odcinku podsumujemy ubiegły rok i wymyślimy nowe zwroty, których polecamy używać w nowym roku. Merry XMAS
pobierz 58.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Trash Talk 3 #9 Od sasa do lasa
Jasiek i Michał rozmawiali dzisiaj o wszystkim o czym sobie zamarzysz. Życzymy miłego słuchania!
pobierz 51.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Trash Talk 3 #8 Trash Truck Simulator
W dzisiejszym odcinku jeździliśmy ciężarówką Coca-coli po różnych lokalizacjach, prowadząc przy tym dyskusji na takie tematy jak:  - Święta (zwyczaje, stereotypy, ludzie)  - O ciężarówkach i naszej przyszłości z nimi związanej.  - Podróże (gdzie byliśmy, jakie emocje na nas wywarło dane miejsce, gdzie byśmy chcieli pojechać w najbliższej przyszłości).
pobierz 50.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Trash Talk 3 #7 Agata nosiła kolczyki BEDOESA!
Agata nosiła kolczyki BEDOESA! a Michał podobno był kiedyś na czyimś koncercie. W dzisiejszym odcinku wasz ulubiony duet porozmawiał o koncertach a głównie o koncercie Young igiego oraz o nowościach i dramatach jakie dzieją się aktualnie na scenie muzycznej.  - Mata i jego nowy singel " Patointeligencja " - Bedoes i jego impreza z okazji wydania nowego albumu (i kolczyki bedoesa) - Piraci z karaibów (nie wiem o co chodzi posłuchaj to się dowiesz)
pobierz 72.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Trash Talk 3 #6 alternatywka
ALTERNATYWKA młodzieżowym słowem roku 2019. Czarek i Janek wraz z Billie Eilish jako alternatywki zhejtowali samych siebie oraz porozmawiali o jesieniarach i eluwinach. Czy żeby zostać pełnoprawną jesieniarą wystarczy tylko ciepły koc, kubek gorącej herbaty i dobra książki ? Na to i wiele innych pytań odpowiedz usłyszycie w tym podcascie! Miłego słuchania!
pobierz 44.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Trash Talk 3 #5 KOSMICZNIE! ft. Kacper
Dzisiaj lajwik, rozmawiamy sobie o kosmosie, ufo, Irlandczyku i dzwonimy na telefon zaufania jest fajnie! Dzięki, że jesteście i nas wspieracie! Udostępniajcie wszędzie i zapraszajcie znajomych!
pobierz 158.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Trash Talk 3 #4 czytamy PUDELKA?!
W 4 odcinku Czarek i Mateusz zmierzyli się z portalami, które prezentują najwyższy poziom dziennikarstwa w Polsce. Najbardziej clickbaitowe tytuły i ich wyjaśnienia. Jakby tego było mało postanowili rozszyfrować poszczególne słowa ze slangu młodzieżowego tj: akordeon elo, habaźdź, cacyny, wąsu pierde, elektryzować pręta, gibersować. Życzymy miłego słuchania!
pobierz 100.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Trash Talk 3 #3 Każdy chciałby zaśpiewać "Started From The Bottom"
W trzecim odcinku naszego podcastu usłyszycie Agatę i Michała, którzy poruszą temat muzyki. W ciągu godziny zdążyli oni tylko dotknąć kilku zagadnień ale za to jak ciekawie. Sprawdźcie sami!
pobierz 159.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Trash Talk 3 #2 Przerost treści nad formą (ft. Kupajoo)
W dzisiejszym odcinku porozmawialiśmy z JAKUBEM GRZEGORCZYKIEM szerzej znanym jako @Kupajoo czyli artystą, malarzem, pisarzem, filantropem, influencerem, myślicielem, wojownikiem, przyszłym członkiem tag teamowej walki ekip. Miłego słuchania!
pobierz 67.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Trash Talk 3 #1 Dobre a zakazane (ft. agata.baran_, koa1a, iannoini)
W dzisiejszym odcinku zebraliśmy się w piątkę aby poruszyć jakże ważne tematy tj: dobre a zakazane, Halloween, oraz wiele innych pobocznych wątków. Rozmowa przebiegła w sposób nie zwięzły, nie poukładany i nie zrozumiały. Dziękujemy za to, że nas słuchasz! Życzymy miłego słuchania sezonu 3! 
pobierz 109.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Trash Talk 2 #10 Mam skurcze mózgu
Ostatni odcinek DRUGIEGO  sezonu! Jak zawsze na koniec sezonu coś specjalnego a mianowicie w dzisiejszym odcinku będziecie mieli okazje posłuchać tylko i wyłącznie Jaśka (@inionnai) oraz Matiego (@k_o_a_1_a) to oni sami prowadzą ostatni odcinek tego sezonu. Dowiecie się jaki punkt widzenie na niektóre sprawy mają dzieci XXI wieku. Dziękujemy za słuchanie drugiego sezonu! Zapraszamy do odsłuchu ostatniego odcinka! Ps. chłopaki całkiem mądrze mówią.
pobierz 52.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Trash Talk 2 #9 Perspektywa o jakiej nikt nie słyszał
Perspektywa i sprawy prywatne nikt o nich nie słyszał teraz dowie się cały świat.
pobierz 59.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Trash Talk 2 #8 Wino z włoskich winogron (ft. k_o_a_1_a)
W dzisiejszym odcinku porozmawialiśmy z Mateuszem o jego podróży do Włoch. Mamy 8 września, 8 dni temu zaczęła się szkoła a Mateusz zamiast w szkole był we Włoszech, życie jest piękne a zarazem nie sprawiedliwe. Życzymy miłego słuchania! Ps. otwierałem wino na tym odcinku więc jest ciekawe a później piliśmy to wino więc jest jeszcze ciekawiej.
pobierz 43.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Trash Talk 2 #7 F*ck sh*t that was dope!
W dzisiejszym odcinku porozmawialiśmy o 4 filmach, które mieliśmy przyjemność ostatnio obejrzeć a które są dla nas jednymi z lepszych produkcji, ostatniego czasu i które według nas zasługują na wyróżnienie m.in. Guava Island, Once Upon a Time in Hollywood, Travis Scott Look Mom I Can Fly i Mid 90s. Życzymy miłego słuchania!
pobierz 49.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Trash Talk 2 #6 reportaż podróżniczy
W dzisiejszym odcinku aspirujemy do nagrody dziennikarskiej za najlepszy reportaż podróżniczy. Usłyszycie opowiadania z naszej wakacyjnej podróży i to co nas tam ciekawego spotkało. Życzymy miłego słuchania!
pobierz 47.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Trash Talk 2 #5 Czy mężczyźni powinni się malować? (ft. agata.baran_)
W dzisiejszym odcinku mieliśmy przyjemność porozmawiać z Agatą czyli osobą, która od dłuższego czasu zajmuje się make upem głównie artystycznym, ale nie tylko. Kilka dni temu Agata ukończyła zawodowy kurs wizażu w szkole wizażu i charakteryzacji MAKE UP STAR. Dowiedzieliśmy się m.in. takich rzeczy jak:  - Czy łatwiej maluje się siebie czy kogoś innego? - Jaki jest najcenniejszy kosmetyk, który posiada Agata - Czy mężczyźni powinni się malować? - Czy stosując kosmetyki zwracasz uwagę na to czy są cruelty free? I wiele innych. Sprawdzaj i udostępniaj! STAY TUNED!
pobierz 51.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Trash Talk 2 #4 Problemy nastolatków (ft. Iannoini)
Jesteś w młodym wieku i masz depresje, nie potrafisz zaakceptować siebie, jesteś nieśmiały, potrzebujesz atencji? To właśnie ten odcinek jest stworzony specjalnie dla Ciebie! pomoże Ci pozbyć się tych wszystkich problemów a cała rozmowa była nagrywana w samochodzie żebyś jeszcze bardziej mógł utożsamić się z poszukiwaniem odpowiedniej drogi w życiu.  
pobierz 39.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Trash Talk 2 #3 Throwing shit
W dzisiejszym odcinku Cezary pokaże jak obraża Michała, a Michał pokaże jak obraża Cezarego. Usłyszycie również o najlepszych sposobach rozwiązywania problemów socjalno-mózgowych. Najważniejszym punktem odcinka jest wywód filozoficzny Michała na temat problemu Czarka.
pobierz 46.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Trash Talk 2 #2 Jak podrywać dziewczyny?
Jeżeli jesteś samotny i od dłuższego czasu nie potrafisz znaleźć sobie dziewczyny ten odcinek jest dedykowane specjalnie dla Ciebie! Dowiesz się jak podrywać dziewczyny w najskuteczniejszy sposób, ale także będziesz świadkiem challengu pt: "imbirowy shot". Po odsłuchaniu tego odcinka twoje życie miłosne zmieni się na lepsze! Gwarantujemy Ci to 
pobierz 40.2 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek