Instynktowne Uwodzenie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Audycja Instynktownego Uwodzenia, gdzie uczymy Cię, w jaki sposób poznawać nieznajome kobiety w ciągu dnia i nocą, a także stawać się bardziej atrakcyjnym męzczyzną.
Data dodania: 2020-02-25 13:40:22
Data aktualizacji: 2021-03-04 15:10:06
Audycji w katalogu: 65
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 13 dni temu
Jedna rzecz, która odbiera Ci pewności siebie (i jak ją naprawić)
➡️ Naucz się poznawać kobiety w codziennych sytuacjach. Obejrzyj za darmo 40-minutową analizę podejścia do nieznajomej dziewczyny: [link] Dziś Adrian opowie Ci o pewnej przypadłości, z którą być może się zmagasz, a nawet... nie zdajesz sobie z tego sprawy.   Tzw. uptalk, czyli stosowanie wznoszącej intonacji głosu w zdaniach twierdzących (zamiast opadającej) to mały szczegół, który potrafi znacząco wpływać na to, jak jesteś postrzegany przez innych. Na szczęście to problem względnie łatwy do rozwiązania, o czym również jest mowa w dzisiejszym nagraniu. ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link] Odpowiadam tam na pytania, dzielę się kulisami mojego życia, pokazuję swoje podróże, organizuję transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 8.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
Dlaczego Dziewczyna Traci Zainteresowanie? (Zrób TO Zanim Będzie Za Późno)
pobierz 8.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Co Zrobić Gdy Dziewczyna Nie Chce Się Spotkać lub Odmawia Randki?
➡️ Naucz się poznawać kobiety w codziennych sytuacjach. Obejrzyj za darmo 40-minutową analizę podejścia do nieznajomej dziewczyny: [link] Poznałeś dziewczynę, nie możesz się doczekać, by pójść z nią na randkę, tymczasem ona albo nie reaguje na Twoje zaproszenie albo Ci odmawia? Z tego materiału dowiesz się jak dokładnie zareagować w każdej możliwej sytuacji, aby zachować swoje szanse na spotkanie z dziewczyną i nie marnować czasu na kobiety, które tak naprawdę nie są Tobą zainteresowane. ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link] Odpowiadam tam na pytania, dzielę się kulisami mojego życia, pokazuję swoje podróże, organizuję transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 15.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Co zrobić, żeby się chciało? Mój niezawodny sposób na trwałą motywację do działania
➡️ Naucz się poznawać kobiety w codziennych sytuacjach. Obejrzyj za darmo 40-minutową analizę podejścia do nieznajomej dziewczyny: [link] Zanim zaczniesz zgłębiać techniki produktywności, zarządzania czasem, skupienia czy planowania, warto, abyś poświęcił czas na zrobienie jednej, niezwykle istotnej rzeczy: wykreował wizję na swoje życie.   Z mojego doświadczenia, to jeden z kluczowych elementów motywujących mnie codziennie do działania – z tego materiału dowiesz się dlaczego życiowa wizja jest tak ważna i jak zagwarantować, by skutecznie była Twoim paliwem napędowym, nawet w najtrudniejszych, najbardziej wymagających okresach. ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link] Odpowiadam tam na pytania, dzielę się kulisami mojego życia, pokazuję swoje podróże, organizuję transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 25.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Jak Zdobyć Dziewczynę, Na Której Ci Zależy?
pobierz 10.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Jakie są NAJLEPSZE teksty na podryw? (cała prawda)
➡️ Naucz się poznawać kobiety w codziennych sytuacjach. Obejrzyj za darmo 40-minutową analizę podejścia do nieznajomej dziewczyny: [link] Teksty na podryw...   Działają czy nie działają? Warto ich używać czy lepiej nie zaprzątać sobie nimi głowy? Jeśli nie działają, to na czym w takim razie skupiać się na początku interakcji z świeżo napotkaną kobietą?  Odpowiedzi na te pytania, a także porady dotyczące tego, co robić, jeśli chcesz poprawić swoje relacje z kobietami, zamiast zadawać sobie pytanie "Co do niej powiedzieć?", znajdziesz w dzisiejszym materiale. ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link] Odpowiadam tam na pytania, dzielę się kulisami mojego życia, pokazuję swoje podróże, organizuję transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 27.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Jak zapewnić sobie udany rok? 8 osobistych lekcji z 2020 na 2021 rok
➡️ Naucz się poznawać kobiety w codziennych sytuacjach. Obejrzyj za darmo 40-minutową analizę podejścia do nieznajomej dziewczyny: [link] W pierwszym materiale w nowym roku Adrian dzieli się z Wami obserwacjami, jakie wypłynęły z jego osobistego podsumowania 2020 roku, a także wyjawia, jak planuje wykorzystać je w 2021 roku. Na tej liście znajdziecie z pewnością coś, co do Was przemówi i co będziecie mogli wdrożyć w swoje życie, by zwiększyć szanse na to, by rozpoczynający się rok był najlepszym rokiem Waszego życia.  
pobierz 17.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
3 Pytania, Które Powinieneś Sobie Zadać na Koniec Roku (i nie tylko)
➡️ Naucz się poznawać kobiety w codziennych sytuacjach. Obejrzyj za darmo 40-minutową analizę podejścia do nieznajomej dziewczyny: [link] Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami – to idealna okazja na głębszą niż zwykle refleksję i wyciągnięcie z obecnego roku wniosków tak, aby nadchodzący rok przeżyć lepiej.   W tym materiale Adrian dzieli się z Tobą trzema pytaniami, które powinny naprowadzić Cię na właściwą ścieżkę rozwoju w kolejnych miesiącach i pozwolić stać Ci się atrakcyjniejszym i szczęśliwszym mężczyzną. ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link] Odpowiadam tam na pytania, dzielę się kulisami mojego życia, pokazuję swoje podróże, organizuję transmisje na żywo i wiele więcej! ➡️ Masz pytanie albo potrzebujesz porady? Napisz do mnie na [email]
pobierz 13.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Dlaczego Dziewczyna Nie Chce Się Ponownie Spotkać? (12 Powodów)
pobierz 79.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Czy Wygląd Ma Znaczenie? Rozmowa z Kursantem o Rozwoju w Relacjach (i nie tylko)
➡️ Naucz się poznawać kobiety w codziennych sytuacjach. Obejrzyj za darmo 40-minutową analizę podejścia do nieznajomej dziewczyny: [link] Kolejna rozmowa z naszym kursantem i kolejna dawka wiedzy oraz inspiracji dla Ciebie. Dzięki temu nagraniu dowiesz się między innymi: ✅ Jak sukcesy z kobietami wpłynęły na inne aspekty życia Wojtka i jak Ty możesz przełożyć to na swoje życie, by być nie tylko atrakcyjniejszym, ale i szczęśliwszym mężczyzną? ✅ Jak zmieniło się nastawienie Wojtka do związków po szkoleniu i jakich przekonań na temat związków powinieneś nabrać, by samemu stworzyć szczęśliwą relację? ✅ Dlaczego poznawanie kobiet w codziennych sytuacjach i rozwój w relacjach damsko-męskich mogą być postrzegane negatywnie, a zarazem jest to jedna z najlepszych inwestycji, jakie możesz podjąć w Twoim życiu? ✅ Jak duże znaczenie w poznawaniu kobiet ma wygląd i dlaczego nie jest on tak ważny, jak może Ci się wydawać? ✅ Jak wykorzystać odwagę przy podchodzeniu do atrakcyjnej kobiety na ulicy do realizacji Twoich marzeń? ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link] Odpowiadam tam na pytania, dzielę się kulisami mojego życia, pokazuję swoje podróże, organizuję transmisje na żywo i wiele więcej! ➡️ Masz pytanie albo potrzebujesz porady? Napisz do mnie na [email]
pobierz 56.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Co Musisz Zrobić, By Ją Zdobyć (4 Mity)
pobierz 14.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Ciężkie Chwile, Które Hartują Twój Charakter - Koronawirus, Śmierć i Wiele Więcej
pobierz 53.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak Stać Się Atrakcyjnym i Szczęśliwym Facetem? Historia Przemiany Naszego Podopiecznego
➡️ Naucz się poznawać kobiety w codziennych sytuacjach. Obejrzyj za darmo 40-minutową analizę podejścia do nieznajomej dziewczyny: [link]   Co robić, by rozwinąć się w relacjach z kobietami oraz innych, ważnych dla Ciebie sferach życia? Czy drastyczna zmiana jest w ogóle możliwa? Skąd wziąć wiarę w siebie i motywację do pracy nad sobą? Jak prowadzić swoje życie, by poczuć się atrakcyjny, szczęśliwy i spełniony?    Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w rozmowie z jednym z naszych widzów i kursantów. Jeśli wciąż brakuje Ci inspiracji do przemiany, to jestem pewien, że znajdziesz ją w tym nagraniu – posłuchaj uważnie, co Kuba ma Ci do przekazania.   ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link] Odpowiadam tam na pytania, dzielę się kulisami mojego życia, pokazuję swoje podróże, organizuję transmisje na żywo i wiele więcej! ➡️ Masz pytanie albo potrzebujesz porady? Napisz do mnie na [email] 
pobierz 41.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak Poznać Dziewczynę przez Internet (4 Nieoczywiste Rady)
Chciałbyś poznać dziewczynę za pomocą aplikacji randkowej? W tym materiale dzielę się z Tobą czterema wskazówkami, o których prawdopodobnie nigdy wcześniej nie słyszałeś, a dzięki którym zwiększysz swoje szanse na stworzenie relacji z kobietą w Twoim typie. ➡️ Otrzymaj za darmo 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny: [link] ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link] Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia, pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 12.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
10 Lekcji Na Temat Relacji i Życia, Jakie Musi Poznać Każdy Facet
pobierz 10.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Ty też pewnie chciałbyś, aby świat wrócił już do normalności. Zanim jednak to się stanie, warto odnaleźć się w aktualnych warunkach i jak najlepiej wykorzystać swój czas.   W tym materiale Adrian powie Ci na czym warto się skupić w kontekście relacji z kobietami, zarządzania swoim czasem i emocjami oraz zdrowia. ➡️ Otrzymaj za darmo 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny: [link] ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link] Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia, pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej! Materiały i narzędzia, o których wspominam w nagraniu:  ➡️ Nasz program Bez Konkurencji: [link]   ➡️ Aplikacja Cold Turkey: [link] ➡️ Rozszerzenie do Google Chrome "UndDstracted": [link] ➡️ Aplikacja Stay Focused: [link] Jak Poradzić Sobie z Samotnością: [link]   ➡️ Dieta Informacyjna: [link] ➡️10 Filarów Atrakcyjności: [link] ➡️ Kanał dotyczący mobilności ciała, który śledzę: [link]
pobierz 30.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Jak Poradzić Sobie z Samotnością? Sprawdzone Metody, Które Ci Pomogą
pobierz 28.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Chcesz Uprawiać Seks? Musisz To Wiedzieć
W społeczeństwie gdzie seks wciąż jest tematem tabu brakuje rzetelnej wiedzy na temat bezpiecznego współżycia i niebezpieczeństwa związanego z infekcjami przenoszonymi drogą płciową.   Nagrałem ten materiał dla Ciebie, abyś wreszcie zrozumiał, czym jest bezpieczny seks, poznał najpopularniejsze/najgroźniejsze choroby przenoszone seksualnie, a także byś mógł zabezpieczyć siebie oraz swoją partnerkę przed infekcjami wenerycznymi. ➡️ Otrzymaj za darmo 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny: [link] ➡️ Nasza grupa na Facebooku (o której wspomniałem w filmie): [link] ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link]   Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia, pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 10.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Jak Dobrze Słuchać, Czyli Mój SEKRET Udanych Relacji (Część 2/2)
Jeśli chcesz szybciej zbliżać się do nowych osób i stać się prawdziwie wielowymiarowym mężczyzną, musisz przesłuchać ten podcast. Adrian porusza w nim jedną z najbardziej niedocenianych umiejętności w relacjach międzyludzkich, czyli aktywne słuchanie.   W drugiej części materiału Adrian dzieli się z Tobą masą praktycznych porad, które możesz wdrożyć w życie, by stać się lepszym słuchaczem i szybciej budować połączenie emocjonalne z kobietami. ➡️ Otrzymaj za darmo 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny: [link] ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link]   Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia, pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 46.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Jak Zatrzymać Przy Sobie Dziewczynę Na Dłużej?
Z dzisiejszego nagrania dowiesz się jak utrzymać przy sobie dziewczynę w Twoim typie, aby Wasza znajomość nie zakończyła się po kilku spotkaniach, a miała szansę przerodzić się w długoterminową, wartościową relację.
pobierz 47.7 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek