Instynktowne Uwodzenie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Audycja Instynktownego Uwodzenia, gdzie uczymy Cię, w jaki sposób poznawać nieznajome kobiety w ciągu dnia i nocą, a także stawać się bardziej atrakcyjnym męzczyzną.
Data dodania: 2020-02-25 13:40:22
Data aktualizacji: 2020-09-20 11:40:13
Audycji w katalogu: 41
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 dni temu
Jak NIE Pisać do Dziewczyn Na Instagramie?
Instagram to miejsce, w którym atrakcyjne kobiety zasypywane są setkami wiadomości od nieznajomych facetów. Nie ma w tym nic dziwnego, jednak to, co mogą one w tych wiadomościach przeczytać, najczęściej nie jest ani ciekawe, ani zachęcające do rozmowy. Z tego nagrania dowiesz się, jakich błędów tam nie popełniać, by zachować szansę na poznanie dziewczyny w Twoim typie!
pobierz 9.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 dni temu
Jak zmaksymalizować swój potencjał? 10 Filarów Atrakcyjności
To, co jest istotne w rozwoju w relacjach z kobietami, to nie tylko zdobycie wiedzy i umiejętności służących do ich poznawania, ale przede wszystkim przemiana w prawdziwie szczęśliwego i respektującego samego siebie faceta. Aby ułatwić Ci Twoją osobistą transformację, Adrian stworzył listę 10 elementów, o które warto dbać w życiu, by z każdym dniem stawać się bardziej atrakcyjną wersją siebie. ➡️ Otrzymaj za darmo 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny: [link] ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link]   Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia, pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 17.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
Mit Drugiej Połówki - Jedyna, Niepowtarzalna Miłość i Inne Bajki
W dzisiejszym odcinku rozprawiamy się z kwestią "tej jednej, jedynej", która... czeka gdzieś tam na Ciebie ;) Rozmawiamy też o tym, jak być atrakcyjnym facetem, który buduje zdrowe relacje, oparte na silnym poczuciu własnej wartości - uniezależnionym od czynników zewnętrznych.
pobierz 7.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
4 Aspekty Perfekcjonizmu, Które Utrudniają Twój Rozwój (Dlaczego Nie Powinieneś Być Idealny)
Czasem może się nam wydawać, że wykonywane przez nas działania muszą być idealne, aby w ogóle opłacało się podejmować próbę ku ich realizacji. Jednak gdy uświadomimy sobie, że starając się stworzyć coś perfekcyjnie znacznie utrudniamy sobie cały proces, może do nas dotrzeć, że znacznie lepiej jest coś zrobić wystarczająco dobrze, niż sfrustrować się nieidealnym efektem i nie zrobić tego w ogóle. Dzięki temu materiałowi nauczysz się walczyć z perfekcjonizmem, co wyzwoli Cię od zbędnego stresu i przyspieszy proces Twojego rozwoju w wielu dziedzinach, w tym relacjach damsko-męskich. ➡️ Otrzymaj za darmo 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny: [link] ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link]   Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia, pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 14.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Rób Te 5 Rzeczy, By Stać Się Szczęśliwym i Atrakcyjnym Facetem
W tym nagraniu znajdziesz 5 rzeczy, które praktykuje Vincent, a które dadzą Ci: ➤ Dobre samopoczucie i wysoką energię do codziennej realizacji celów. ➤ Stabilność emocjonalną i kontrolę myślenia, co przełoży się na wewnętrzny spokój. ➤ Odwagę i racjonalność w podejmowaniu ważnych decyzji, co poskutkuje wzrostem pewności siebie. ➤ Dziesiątki tematów do rozmów poprzez poszerzenie horyzontów, a w konsekwencji dużo ciekawsze rozmowy i rozwój osobowości. ➤ Wysokie umiejętności autoprezentacyjne, czytaj - lepsze relacje biznesowe i z ludźmi.
pobierz 16.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Dieta Informacyjna – Przestań Być Niewolnikiem Swojego Telefonu
Jak się nie rozpraszać i nie bombardować swojego mózgu zbędnymi informacjami? Jak być bardziej produktywnym i skoncentrowanym podczas pracy? Jak w rezultacie znajdować więcej czasu na wykonywanie czynności prowadzących do przemiany w prawdziwie Atrakcyjnego Mężczyznę? O tym opowiada Adrian w dzisiejszym odcinku! ➡️ Otrzymaj za darmo 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny : [link]   ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie : [link]   Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia, pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 16.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Dlaczego Dziewczyna NIE ODPISUJE na Twoją Wiadomość? 7 Powodów
Podszedłeś spontanicznie do dziewczyny, ale mimo przyjemnej rozmowy i propozycji spotkania, nie otrzymałeś od niej odpowiedzi na wiadomość? W tym nagraniu Adrian zdradzi Ci 7 powodów, dla których tak mogło się stać. Dzięki temu nie będziesz się zadręczać i łatwiej będzie Ci zrozumieć położenie dziewczyny, a także dostrzeżesz błędy, które możesz popełniać.  Obejrzyj 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny: [link]
pobierz 14.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Na co Zwracać Uwagę Poznając Dziewczynę – Wyeliminuj te Błędy!
Podchodząc do kobiety w codziennej sytuacji bardzo łatwo jest skupić się wyłącznie na sobie, zapominając, że po drugiej stronie stoi żywa osoba, która tak samo jak my może poczuć się niekomfortowo.  W tym nagraniu Adrian opowiada o pięciu błędach, po wyeliminowaniu których Twoje interakcje będą znacznie przyjemniejsze i mniej stresujące zarówno dla Ciebie, jak i dla dziewczyny. 
pobierz 12.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Rzuciłem Pracę w Google, By Zostać Trenerem Relacji
Przed Wami rozmowa Vincenta z Adrianem, którą zdecydowaliśmy się zarejestrować po wielokrotnych, głębokich rozmowach, gdzie zawsze żałowaliśmy, że 2 godziny wcześniej nie wcisnęliśmy przycisku “nagrywaj”. :)  Dowiecie się z niego nie tylko co kierowało nami w podejmowaniu najważniejszych i najbardziej ryzykownych decyzji życiowych, ale też jakie mamy pasje, dokąd wspólnie podróżowaliśmy i co z tego wynieśliśmy. Mamy nadzieję, że ten materiał będzie inspiracją również dla Was.
pobierz 142.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Akceptacja Siebie To Bzdura - Wykorzystaj Swój Potencjał
W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o samoakceptacji oraz Twoim potencjale. Materiały, o których Vincent wspomina w nagraniu: 1. Książka "Człowiek w poszukiwaniu sensu", Viktor E. Frankl 2. Podcast Tim Ferriss & Jim Dethmer
pobierz 10.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Czy NISKI Facet Może Być Atrakcyjny i Szczęśliwy? Jak Przekuć Swoje Wady w Zalety
Urodziłeś się niski, przeciętnie wyglądasz, nie jesteś bogaty albo nigdy nie nauczono Cię, jak rozmawiać z kobietami, więc nigdy nie osiągniesz sukcesu w relacjach? Nie pozwól, by tego rodzaju wymówki bombardowały Twoje życie i zamień swoje braki w paliwo napędowe do zmiany, tak jak zrobił to Adrian Śledź Adriana na Instagramie: [link] Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia (w tym spotkaniami z kobietami), pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 17.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Błędy, Które Robią Faceci Według Atrakcyjnej Kobiety
W dzisiejszym nagraniu o błędach, które notorycznie są powtarzane przez facetów względem bardzo atrakcyjnych kobiet.
pobierz 13.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Co Wolisz: Mieć Rację czy Poznawać Śliczne Dziewczyny?
Jeżeli pragniesz poprawić jakość swojego życia, wystarczy że odpowiesz sobie na to jedno pytanie: kiedy po raz ostatni świadomie przemyślałeś własne przekonania kierujące Tobą w życiu? Dzięki temu nagraniu zrozumiesz jak powstają, jak ogromną wagę mają, oraz jakimi błędami są obarczone głęboko zaszyte w Tobie przekonania. Dowiesz się jak je zmienić i tym samym jak poprawić jakość swojej codzienności, a także relacji z kobietami.
pobierz 20.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Świat Się Skończył - Co Teraz z Relacjami i Życiem?
Zastała nas długoterminowa izolacja - co teraz? Co z relacjami z kobietami? Jak dalej je budować i rozwijać swoje umiejętności? Jak nie dać się zwariować, nie popaść w stagnację i nie zarosnąć kurzem (tudzież brudem :D)? Odpowiedzi znajdziesz w powyższym materiale. Jestem pewny, że wprowadzenie przedstawionych przeze mnie rad nada Ci niesamowitego rozpędu i po powrocie do normalności, będziesz kilka poziomów wyżej od zaspanych i rozbrojonych lenistwem znajomych. Dziennik Samorozwoju (JAKĄ MASZ WYMÓWKĘ?!): [link] Lista świetnych książek do przeczytania: [link]
pobierz 42.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
[Q&A Festa Część 2] Jak prowadzić relację w kierunku związku? Co zrobić, by dziewczyny bardziej się angażowały?
W tym odcinku serii pytań i odpowiedzi z naszej grupy IU Team na Facebooku Fest odpowiada na następujące pytania:  ➤ Jak nie wpaść we friendzone?  ➤ Co zrobić, żeby dziewczyny bardziej się angażowały? ➤ W jaki krajach faceci dobrze radzą sobie z kobietami?  ➤ Czy miałeś jakieś doświadczenia z dziewczynami ze Skandynawii?  ➤ Jak zerwać relacje z osobami, których nie lubisz?  ➤ Jak budować kręgi znajomych?  ➤ Jak regularne poznawanie kobiet latami wpływa na budowanie związku?  ➤ Jak myśli o sobie ktoś kto dobrze radzi sobie z kobietami?  ➤ Jak prowadzić relację w kierunku związku? 
pobierz 23.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
[Q&A Festa] Jak Często Jestem Rozpoznawany, Jakie Książki Polecam i Inne :)
Czas na Wasze pytania i odpowiedzi! W pierwszym odcinku Q&A Fest odpowie na kilka Waszych pytań z grupy IU Team, nie tylko dotyczących relacji damsko-męskich.
pobierz 63.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Jak Podejść Do Dziewczyny i Umówić Się z Nią Na Randkę? (2/3)
Okej, odważyłeś się na podejście - co teraz? Z tego wideo dowiesz się co dokładnie i w jaki sposób musisz powiedzieć w chwili podejścia, by zainteresować sobą dziewczynę podczas spontanicznego zapoznania w ciągu dnia. Poznasz także NAJWIĘKSZY błąd, który faceci popełniają notorycznie, właśnie na samym początku interakcji. Ta seria jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nauczyć się w jaki sposób zagadywać dziewczyny w ciągu dnia, a także jeśli już zdarza Ci się podchodzić, ale nie masz z tego wielkich efektów.
pobierz 26.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Jak Podejść Do Dziewczyny i Umówić Się z Nią Na Randkę? (1/3)
Zastanawiasz się, jak możesz podejść do dziewczyny, której nie znasz, a właśnie zauważyłeś na ulicy czy w sklepie i umówić się z nią na randkę?  Koniecznie przesłuchaj pierwszego odcinka serii Vincenta poświęconego temu zagadnieniu. Ten epizod pomoże Ci ogarnąć Twoje myśli i nastawienie jeszcze przed podejściem, bo już na tym etapie (tak, zanim rozpoczniesz rozmowę) możesz spalić obiecującą sytuację.
pobierz 54.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Prawda Na Temat Podrywania Najbardziej Atrakcyjnych Kobiet
Jeśli w swoim rozwoju pragniesz uwodzić najpiękniejsze kobiety, ten materiał jest dla Ciebie. W tym nagraniu Fest przekaże Ci prawdę na temat podrywania najbardziej atrakcyjnych kobiet. Opowie między innymi o tym, jakie są najbardziej atrakcyjne kobiety, co je charakteryzuje, z czym wiąże się spotykanie z nimi oraz także, co na nie działa. 
pobierz 22.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
"Stare, Dobre Czasy" - Jak Do Nich Wrócić?
Jeśli myślisz, że aktualnie Twoje życie nie jest już tak ekscytujące jak było kiedyś i nie ma szans na to, by odzyskać dawną formę - mylisz się. Dzięki temu nagraniu poznasz nawyki, które wprowadzone w codzienność, pozwolą Ci sprawić, że znów wrócisz na wysokie obroty, poprawią się Twoje relacje ze znajomymi i kobietami oraz osiągniesz satysfakcję z życia jak za “starych, dobrych czasów”.
pobierz 19.0 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek