Instynktowne Uwodzenie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Audycja Instynktownego Uwodzenia, gdzie uczymy Cię, w jaki sposób poznawać nieznajome kobiety w ciągu dnia i nocą, a także stawać się bardziej atrakcyjnym męzczyzną.
Data dodania: 2020-02-25 13:40:22
Data aktualizacji: 2020-12-04 07:30:09
Audycji w katalogu: 53
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 23 godz. temu
Jak Stać Się Atrakcyjnym i Szczęśliwym Facetem? Historia Przemiany Naszego Podopiecznego
➡️ Naucz się poznawać kobiety w codziennych sytuacjach. Obejrzyj za darmo 40-minutową analizę podejścia do nieznajomej dziewczyny: [link]   Co robić, by rozwinąć się w relacjach z kobietami oraz innych, ważnych dla Ciebie sferach życia? Czy drastyczna zmiana jest w ogóle możliwa? Skąd wziąć wiarę w siebie i motywację do pracy nad sobą? Jak prowadzić swoje życie, by poczuć się atrakcyjny, szczęśliwy i spełniony?    Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w rozmowie z jednym z naszych widzów i kursantów. Jeśli wciąż brakuje Ci inspiracji do przemiany, to jestem pewien, że znajdziesz ją w tym nagraniu – posłuchaj uważnie, co Kuba ma Ci do przekazania.   ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link] Odpowiadam tam na pytania, dzielę się kulisami mojego życia, pokazuję swoje podróże, organizuję transmisje na żywo i wiele więcej! ➡️ Masz pytanie albo potrzebujesz porady? Napisz do mnie na [email] 
pobierz 41.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 dni temu
Jak Poznać Dziewczynę przez Internet (4 Nieoczywiste Rady)
Chciałbyś poznać dziewczynę za pomocą aplikacji randkowej? W tym materiale dzielę się z Tobą czterema wskazówkami, o których prawdopodobnie nigdy wcześniej nie słyszałeś, a dzięki którym zwiększysz swoje szanse na stworzenie relacji z kobietą w Twoim typie. ➡️ Otrzymaj za darmo 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny: [link] ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link] Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia, pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 12.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 dni temu
10 Lekcji Na Temat Relacji i Życia, Jakie Musi Poznać Każdy Facet
pobierz 10.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 16 dni temu
Ty też pewnie chciałbyś, aby świat wrócił już do normalności. Zanim jednak to się stanie, warto odnaleźć się w aktualnych warunkach i jak najlepiej wykorzystać swój czas.   W tym materiale Adrian powie Ci na czym warto się skupić w kontekście relacji z kobietami, zarządzania swoim czasem i emocjami oraz zdrowia. ➡️ Otrzymaj za darmo 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny: [link] ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link] Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia, pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej! Materiały i narzędzia, o których wspominam w nagraniu:  ➡️ Nasz program Bez Konkurencji: [link]   ➡️ Aplikacja Cold Turkey: [link] ➡️ Rozszerzenie do Google Chrome "UndDstracted": [link] ➡️ Aplikacja Stay Focused: [link] Jak Poradzić Sobie z Samotnością: [link]   ➡️ Dieta Informacyjna: [link] ➡️10 Filarów Atrakcyjności: [link] ➡️ Kanał dotyczący mobilności ciała, który śledzę: [link]
pobierz 30.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
Jak Poradzić Sobie z Samotnością? Sprawdzone Metody, Które Ci Pomogą
pobierz 28.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 24 dni temu
Chcesz Uprawiać Seks? Musisz To Wiedzieć
W społeczeństwie gdzie seks wciąż jest tematem tabu brakuje rzetelnej wiedzy na temat bezpiecznego współżycia i niebezpieczeństwa związanego z infekcjami przenoszonymi drogą płciową.   Nagrałem ten materiał dla Ciebie, abyś wreszcie zrozumiał, czym jest bezpieczny seks, poznał najpopularniejsze/najgroźniejsze choroby przenoszone seksualnie, a także byś mógł zabezpieczyć siebie oraz swoją partnerkę przed infekcjami wenerycznymi. ➡️ Otrzymaj za darmo 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny: [link] ➡️ Nasza grupa na Facebooku (o której wspomniałem w filmie): [link] ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link]   Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia, pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 10.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Jak Dobrze Słuchać, Czyli Mój SEKRET Udanych Relacji (Część 2/2)
Jeśli chcesz szybciej zbliżać się do nowych osób i stać się prawdziwie wielowymiarowym mężczyzną, musisz przesłuchać ten podcast. Adrian porusza w nim jedną z najbardziej niedocenianych umiejętności w relacjach międzyludzkich, czyli aktywne słuchanie.   W drugiej części materiału Adrian dzieli się z Tobą masą praktycznych porad, które możesz wdrożyć w życie, by stać się lepszym słuchaczem i szybciej budować połączenie emocjonalne z kobietami. ➡️ Otrzymaj za darmo 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny: [link] ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link]   Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia, pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 46.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Jak Zatrzymać Przy Sobie Dziewczynę Na Dłużej?
Z dzisiejszego nagrania dowiesz się jak utrzymać przy sobie dziewczynę w Twoim typie, aby Wasza znajomość nie zakończyła się po kilku spotkaniach, a miała szansę przerodzić się w długoterminową, wartościową relację.
pobierz 47.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Jak Dobrze Słuchać, Czyli Mój SEKRET Udanych Relacji (Część 1/2)
Jeśli chcesz szybciej zbliżać się do nowych osób i stać się prawdziwie wielowymiarowym mężczyzną, musisz obejrzeć to wideo. Poruszam w nim jedną z najbardziej niedocenianych umiejętności w relacjach między-ludzkich, czyli aktywne słuchanie.   W pierwszej części materiału opowiadam o nastawieniu znacznie ułatwiającym nabycie zdolności aktywnego słuchania, a także korzyściach płynących z bycia dobrym, skutecznym słuchaczem. ➡️ Otrzymaj za darmo 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny: [link] ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link]   Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia, pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 9.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Jak Dostać w Życiu To, Czego Chcesz?
Kolejny podcast, tym razem na tematy takie, jak: dążenie do samorealizacji oraz rozwijanie pasji, podejmowanie ryzyka w życiu, spełniania i kreowania się marzeń, tworzenie środowiska sprzyjającego rozwojowi, oraz wiele, wiele innych.
pobierz 31.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Jak Poznawać Ludzi w Podróży? 12 Praktycznych Sposobów
Wielu osobom wydaje się, że jeżeli nie mieszkają w danym miejscu na stałe, a wprowadzają się na krótko lub przyjeżdżają na wakacje, to nie opłaca im się nawiązywać tam nowych znajomości.  “Po co, skoro i tak pewnie więcej się nie zobaczymy? Przecież jestem tu tylko na chwilę.” Takie podejście to jeden z największych błędów, które można popełnić, decydując się na pobyt w obcym mieście lub kraju. W tym filmie przekazuje Ci aż 12 sposobów na poznawanie ludzi, by pomóc Ci wyciągnąć maksimum wartości z wyjazdów i tym samym tworzyć niepowtarzalne wspomnienia. Portale, o których wspominam w materiale: Meetup Couchsurfing Facebook Events Atrakcje Airbnb (Airbnb Experiences) ➡️ Otrzymaj za darmo 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny: [link] ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link]   Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia, pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 21.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Wzrost Jako Wyznacznik Atrakcyjności?
Jeżeli jesteś facetem, któremu bardzo zależy na własnym rozwoju i usprawnieniu jakości swoich relacji, ale równocześnie zmaga się z różnymi barierami, ten odcinek podcastu jest dla Ciebie. Dowiesz się z niego jak pozbyć się racjonalizacji i zacząć się zmieniać, jak sami czegoś takiego dokonaliśmy oraz jak możemy Ci w tym pomóc.
pobierz 27.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak NIE Pisać do Dziewczyn Na Instagramie?
Instagram to miejsce, w którym atrakcyjne kobiety zasypywane są setkami wiadomości od nieznajomych facetów. Nie ma w tym nic dziwnego, jednak to, co mogą one w tych wiadomościach przeczytać, najczęściej nie jest ani ciekawe, ani zachęcające do rozmowy. Z tego nagrania dowiesz się, jakich błędów tam nie popełniać, by zachować szansę na poznanie dziewczyny w Twoim typie!
pobierz 9.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak zmaksymalizować swój potencjał? 10 Filarów Atrakcyjności
To, co jest istotne w rozwoju w relacjach z kobietami, to nie tylko zdobycie wiedzy i umiejętności służących do ich poznawania, ale przede wszystkim przemiana w prawdziwie szczęśliwego i respektującego samego siebie faceta. Aby ułatwić Ci Twoją osobistą transformację, Adrian stworzył listę 10 elementów, o które warto dbać w życiu, by z każdym dniem stawać się bardziej atrakcyjną wersją siebie. ➡️ Otrzymaj za darmo 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny: [link] ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link]   Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia, pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 17.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Mit Drugiej Połówki - Jedyna, Niepowtarzalna Miłość i Inne Bajki
W dzisiejszym odcinku rozprawiamy się z kwestią "tej jednej, jedynej", która... czeka gdzieś tam na Ciebie ;) Rozmawiamy też o tym, jak być atrakcyjnym facetem, który buduje zdrowe relacje, oparte na silnym poczuciu własnej wartości - uniezależnionym od czynników zewnętrznych.
pobierz 7.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
4 Aspekty Perfekcjonizmu, Które Utrudniają Twój Rozwój (Dlaczego Nie Powinieneś Być Idealny)
Czasem może się nam wydawać, że wykonywane przez nas działania muszą być idealne, aby w ogóle opłacało się podejmować próbę ku ich realizacji. Jednak gdy uświadomimy sobie, że starając się stworzyć coś perfekcyjnie znacznie utrudniamy sobie cały proces, może do nas dotrzeć, że znacznie lepiej jest coś zrobić wystarczająco dobrze, niż sfrustrować się nieidealnym efektem i nie zrobić tego w ogóle. Dzięki temu materiałowi nauczysz się walczyć z perfekcjonizmem, co wyzwoli Cię od zbędnego stresu i przyspieszy proces Twojego rozwoju w wielu dziedzinach, w tym relacjach damsko-męskich. ➡️ Otrzymaj za darmo 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny: [link] ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie: [link]   Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia, pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 14.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Rób Te 5 Rzeczy, By Stać Się Szczęśliwym i Atrakcyjnym Facetem
W tym nagraniu znajdziesz 5 rzeczy, które praktykuje Vincent, a które dadzą Ci: ➤ Dobre samopoczucie i wysoką energię do codziennej realizacji celów. ➤ Stabilność emocjonalną i kontrolę myślenia, co przełoży się na wewnętrzny spokój. ➤ Odwagę i racjonalność w podejmowaniu ważnych decyzji, co poskutkuje wzrostem pewności siebie. ➤ Dziesiątki tematów do rozmów poprzez poszerzenie horyzontów, a w konsekwencji dużo ciekawsze rozmowy i rozwój osobowości. ➤ Wysokie umiejętności autoprezentacyjne, czytaj - lepsze relacje biznesowe i z ludźmi.
pobierz 16.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Dieta Informacyjna – Przestań Być Niewolnikiem Swojego Telefonu
Jak się nie rozpraszać i nie bombardować swojego mózgu zbędnymi informacjami? Jak być bardziej produktywnym i skoncentrowanym podczas pracy? Jak w rezultacie znajdować więcej czasu na wykonywanie czynności prowadzących do przemiany w prawdziwie Atrakcyjnego Mężczyznę? O tym opowiada Adrian w dzisiejszym odcinku! ➡️ Otrzymaj za darmo 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny : [link]   ➡️ Odezwij się do Adriana na Instagramie : [link]   Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia, pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 16.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Dlaczego Dziewczyna NIE ODPISUJE na Twoją Wiadomość? 7 Powodów
Podszedłeś spontanicznie do dziewczyny, ale mimo przyjemnej rozmowy i propozycji spotkania, nie otrzymałeś od niej odpowiedzi na wiadomość? W tym nagraniu Adrian zdradzi Ci 7 powodów, dla których tak mogło się stać. Dzięki temu nie będziesz się zadręczać i łatwiej będzie Ci zrozumieć położenie dziewczyny, a także dostrzeżesz błędy, które możesz popełniać.  Obejrzyj 40-minutową analizę podejścia Adriana do nieznajomej dziewczyny: [link]
pobierz 14.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Na co Zwracać Uwagę Poznając Dziewczynę – Wyeliminuj te Błędy!
Podchodząc do kobiety w codziennej sytuacji bardzo łatwo jest skupić się wyłącznie na sobie, zapominając, że po drugiej stronie stoi żywa osoba, która tak samo jak my może poczuć się niekomfortowo.  W tym nagraniu Adrian opowiada o pięciu błędach, po wyeliminowaniu których Twoje interakcje będą znacznie przyjemniejsze i mniej stresujące zarówno dla Ciebie, jak i dla dziewczyny. 
pobierz 12.3 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek