Instynktowne Uwodzenie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Audycja Instynktownego Uwodzenia, gdzie uczymy Cię, w jaki sposób poznawać nieznajome kobiety w ciągu dnia i nocą, a także stawać się bardziej atrakcyjnym męzczyzną.
Data dodania: 2020-02-25 13:40:22
Data aktualizacji: 2020-07-12 17:10:09
Audycji w katalogu: 32
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 dni temu
Akceptacja Siebie To Bzdura - Wykorzystaj Swój Potencjał
W dzisiejszym odcinku rozmawiamy o samoakceptacji oraz Twoim potencjale. Materiały, o których Vincent wspomina w nagraniu: 1. Książka "Człowiek w poszukiwaniu sensu", Viktor E. Frankl 2. Podcast Tim Ferriss & Jim Dethmer
pobierz 10.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 dni temu
Czy NISKI Facet Może Być Atrakcyjny i Szczęśliwy? Jak Przekuć Swoje Wady w Zalety
Urodziłeś się niski, przeciętnie wyglądasz, nie jesteś bogaty albo nigdy nie nauczono Cię, jak rozmawiać z kobietami, więc nigdy nie osiągniesz sukcesu w relacjach? Nie pozwól, by tego rodzaju wymówki bombardowały Twoje życie i zamień swoje braki w paliwo napędowe do zmiany, tak jak zrobił to Adrian Śledź Adriana na Instagramie: [link] Odpowiada tam na pytania, dzieli się kulisami mojego życia (w tym spotkaniami z kobietami), pokazuje swoje podróże, organizuje transmisje na żywo i wiele więcej!
pobierz 17.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
Błędy, Które Robią Faceci Według Atrakcyjnej Kobiety
W dzisiejszym nagraniu o błędach, które notorycznie są powtarzane przez facetów względem bardzo atrakcyjnych kobiet.
pobierz 13.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Co Wolisz: Mieć Rację czy Poznawać Śliczne Dziewczyny?
Jeżeli pragniesz poprawić jakość swojego życia, wystarczy że odpowiesz sobie na to jedno pytanie: kiedy po raz ostatni świadomie przemyślałeś własne przekonania kierujące Tobą w życiu? Dzięki temu nagraniu zrozumiesz jak powstają, jak ogromną wagę mają, oraz jakimi błędami są obarczone głęboko zaszyte w Tobie przekonania. Dowiesz się jak je zmienić i tym samym jak poprawić jakość swojej codzienności, a także relacji z kobietami.
pobierz 20.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Świat Się Skończył - Co Teraz z Relacjami i Życiem?
Zastała nas długoterminowa izolacja - co teraz? Co z relacjami z kobietami? Jak dalej je budować i rozwijać swoje umiejętności? Jak nie dać się zwariować, nie popaść w stagnację i nie zarosnąć kurzem (tudzież brudem :D)? Odpowiedzi znajdziesz w powyższym materiale. Jestem pewny, że wprowadzenie przedstawionych przeze mnie rad nada Ci niesamowitego rozpędu i po powrocie do normalności, będziesz kilka poziomów wyżej od zaspanych i rozbrojonych lenistwem znajomych. Dziennik Samorozwoju (JAKĄ MASZ WYMÓWKĘ?!): [link] Lista świetnych książek do przeczytania: [link]
pobierz 42.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[Q&A Festa Część 2] Jak prowadzić relację w kierunku związku? Co zrobić, by dziewczyny bardziej się angażowały?
W tym odcinku serii pytań i odpowiedzi z naszej grupy IU Team na Facebooku Fest odpowiada na następujące pytania:  ➤ Jak nie wpaść we friendzone?  ➤ Co zrobić, żeby dziewczyny bardziej się angażowały? ➤ W jaki krajach faceci dobrze radzą sobie z kobietami?  ➤ Czy miałeś jakieś doświadczenia z dziewczynami ze Skandynawii?  ➤ Jak zerwać relacje z osobami, których nie lubisz?  ➤ Jak budować kręgi znajomych?  ➤ Jak regularne poznawanie kobiet latami wpływa na budowanie związku?  ➤ Jak myśli o sobie ktoś kto dobrze radzi sobie z kobietami?  ➤ Jak prowadzić relację w kierunku związku? 
pobierz 23.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
[Q&A Festa] Jak Często Jestem Rozpoznawany, Jakie Książki Polecam i Inne :)
Czas na Wasze pytania i odpowiedzi! W pierwszym odcinku Q&A Fest odpowie na kilka Waszych pytań z grupy IU Team, nie tylko dotyczących relacji damsko-męskich.
pobierz 63.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Jak Podejść Do Dziewczyny i Umówić Się z Nią Na Randkę? (2/3)
Okej, odważyłeś się na podejście - co teraz? Z tego wideo dowiesz się co dokładnie i w jaki sposób musisz powiedzieć w chwili podejścia, by zainteresować sobą dziewczynę podczas spontanicznego zapoznania w ciągu dnia. Poznasz także NAJWIĘKSZY błąd, który faceci popełniają notorycznie, właśnie na samym początku interakcji. Ta seria jest dla Ciebie, jeśli chciałbyś nauczyć się w jaki sposób zagadywać dziewczyny w ciągu dnia, a także jeśli już zdarza Ci się podchodzić, ale nie masz z tego wielkich efektów.
pobierz 26.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Jak Podejść Do Dziewczyny i Umówić Się z Nią Na Randkę? (1/3)
Zastanawiasz się, jak możesz podejść do dziewczyny, której nie znasz, a właśnie zauważyłeś na ulicy czy w sklepie i umówić się z nią na randkę?  Koniecznie przesłuchaj pierwszego odcinka serii Vincenta poświęconego temu zagadnieniu. Ten epizod pomoże Ci ogarnąć Twoje myśli i nastawienie jeszcze przed podejściem, bo już na tym etapie (tak, zanim rozpoczniesz rozmowę) możesz spalić obiecującą sytuację.
pobierz 54.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Prawda Na Temat Podrywania Najbardziej Atrakcyjnych Kobiet
Jeśli w swoim rozwoju pragniesz uwodzić najpiękniejsze kobiety, ten materiał jest dla Ciebie. W tym nagraniu Fest przekaże Ci prawdę na temat podrywania najbardziej atrakcyjnych kobiet. Opowie między innymi o tym, jakie są najbardziej atrakcyjne kobiety, co je charakteryzuje, z czym wiąże się spotykanie z nimi oraz także, co na nie działa. 
pobierz 22.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
"Stare, Dobre Czasy" - Jak Do Nich Wrócić?
Jeśli myślisz, że aktualnie Twoje życie nie jest już tak ekscytujące jak było kiedyś i nie ma szans na to, by odzyskać dawną formę - mylisz się. Dzięki temu nagraniu poznasz nawyki, które wprowadzone w codzienność, pozwolą Ci sprawić, że znów wrócisz na wysokie obroty, poprawią się Twoje relacje ze znajomymi i kobietami oraz osiągniesz satysfakcję z życia jak za “starych, dobrych czasów”.
pobierz 19.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
5 Głównych Błędów Popełnianych Na Randkach Przez Facetów
Nieważne jak dobra jest atmosfera spotkania, popełnienie wymienionych w tym filmie błędów może całkowicie skreślić Cię w oczach dziewczyny.  W tym materiale Fest podaje listę zachowań, których kategorycznie musisz się wystrzegać, aby Twoje randki pomagały rozwojowi Twojej znajomości z dziewczyną, zamiast ku Twojemu rozczarowaniu, kończyć je uściskiem dłoni po opuszczeniu lokalu.
pobierz 13.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Dlaczego Nie Zrealizujesz Swoich Noworocznych Postanowień?
Jak zrealizować noworoczne postanowienia i nie musieć do nich wracać przy okazji następnego Sylwestra? O tym w dzisiejszym odcinku, gdzie Vincent wyjawi Ci, w jaki sposób być szczęśliwym już TERAZ, mimo braków i odległej drogi do wymarzonych celów.
pobierz 13.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Jak Zdobyć Kobietę i Czy Bycie Niedostępnym Działa
W tym odcinku Fest wyjaśnia, czy warto być niedostępnym w relacjach z kobietami i jak tzw. zasada niedostępności wpływa na postrzeganie CIebie przez kobietę.
pobierz 33.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Jak Rozmawiać Na Trudne Tematy i Rozwiązywać Problemy (Poradnik)
W dzisiejszym odcinku Vincent podzieli się z Wami strategią dotyczącą rozmowy na trudne tematy oraz rozwiązywania problemów w relacjach z ludźmi (nie tylko w kontekście znajomości z kobietami).
pobierz 11.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Jak Nie Spalić Relacji z Dziewczyną, Która Ci się Podoba
W dzisiejszym nagraniu Fest przekaże CI kilka rad, dzięki którym powinieneś uniknąć niszczenia swoich szans na dobrze zapowiadające się relacje z kobietmai.
pobierz 15.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Jak Stać Się Facetem Który Ma Wybór
Co zrobić, by stać się mężczyzną, który ma wybór z kobietami w swoim życiu?
pobierz 54.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Po Czym Poznać Że Kobieta Chce Cię Pocałować
Zastanawiasz się kiedy dziewczyna, z którą się umówiłeś, jest gotowa, by się pocałować? Fest wyjaśni Ci sygnały, jakie o tym świadczą.
pobierz 28.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Błąd, Przez Który Nie Poznajesz Kobiet (Przestań To Robić!)
W dzisiejszym odcinku Vincent skupia się na błędzie, który sprawia, że nie możesz poznawać nowych kobiet. 
pobierz 11.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
5 Cech Charakteru, Które Zniechęcają Kobiety
Jakie cechy charakteru sprawiają, że kobiety zniechęcają się do mężczyzn? Dowiedz się, czy nie posiadasz tych cech, aby nie odstraszać od siebie kobiet.
pobierz 17.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek