Zamyślenia

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Poszukiwanie sensu w Słowie, które dostajemy w darze. Poszukiwanie, które już samo w sobie może stać się życiową przygodą. Poszukiwanie, które otwiera na zupełnie inne życie.
Data dodania: 2020-02-25 13:40:46
Data aktualizacji: 2021-02-27 06:50:03
Audycji w katalogu: 67
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 dni temu
Wiara w grobie - Ks. Mateusz & Ks. Piotr - #S3E7
Czy wiara odbiera nam wolność? Co z posłuszeństwem w wierze? Szukają Boga możesz minąć się z prawdą, szukając prawdy nigdy nie miniesz się z Bogiem. Wybierz się z nami w podróż do grobu pełnego wiary. Spotkanie rodzi myślenie. Spotykamy się, by rozmawiać na ważne dla nas tematy. Myślimy, że dla Ciebie również staną się ważne. Zapraszamy! Ks. Mateusz & Ks. Piotr #dopowiedzenia #katechizm #diecezjabielskożywiecka Możesz wygodnie nas słuchać na platformach podcastowych, poniżej zamieszczamy linki: ✅
pobierz 22.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 dni temu
Post - Ks. Piotr Hoffmann - Rekolekcje #4
Post to duchowa walka nie tylko o Boga, ale również o siebie. Zapraszam do wysłuchania nauki z czwartego dnia Rekolekcji Wielkopostnych wygłoszonych przez Księdza Piotra Hoffmanna.
pobierz 27.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 dni temu
Jałmużna - Ks. Piotr Hoffmann - Rekolekcje #3
Posiadasz czy jesteś posiadany? Jałmużnę można dać tylko z tego co się posiada. Zapraszam do wysłuchania nauki z trzeciego dnia Rekolekcji Wielkopostnych wygłoszonych przez Księdza Piotra Hoffmanna.
pobierz 27.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 dni temu
Modlitwa - Ks. Piotr Hoffmann - Rekolekcje #S4E8
Krótko o modlitwie. Gdzie i kiedy? Jak prowadzić dialog? Jak mówić i jak słuchać? Zapraszam do wysłuchania drugiego dnia Rekolekcji Wielkopostnych wygłoszonych przez Księdza Piotra Hoffmanna.
pobierz 32.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 dni temu
Trzypasmowa autostrada - Ks. Piotr Hoffmann - Rekolekcje #S4E7
Homilia na rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych wygłoszona przez księdza Piotra Hoffmanna.
pobierz 15.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 dni temu
Biblia - Kto ma prawa autorskie? - Ks. Mateusz & Ks. Piotr - #S3E6
Gdzie jest miejsce Biblii w Kościele? Kto ją napisał? Jak czytać Pismo Święte, tak by pomagało nam rozwijać wiarę? Katechizm Kościoła Katolickiego punkty od 101 do 141 Spotkanie rodzi myślenie. Spotykamy się, by rozmawiać na ważne dla nas tematy. Myślimy, że dla Ciebie również staną się ważne. Zapraszamy! Ks. Mateusz & Ks. Piotr #dopowiedzenia #katechizm #diecezjabielskożywiecka Możesz wygodnie nas słuchać na platformach podcastowych, poniżej zamieszczamy linki: ✅
pobierz 24.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 dni temu
Zazdrosna miłość Boga - #S4E6
Wezwanie do Wielkiego Postu rodzi się z wielkiej miłości Boga do człowieka. Czy usłyszałem to wołanie i jak na nie odpowiem? Homilia z Środy Popielcowej 2021.
pobierz 10.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 dni temu
Potrzeba uzdrowienia #S4E5
Z jednej strony mamy Boga, który przychodzi uzdrawiać. Z drugiej strony mamy człowieka, który potrzebuje uzdrowienia. To prowadzi do spotkania... Homilia z 6 Niedzieli Zwykłej, Rok B.
pobierz 12.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 16 dni temu
Tradycja, czyli nie to co myślisz! - Ks. Mateusz & Ks. Piotr - #S3E5
Co to jest Tradycja w Kościele Rzymskokatolickim? Jak ją rozumieć i co w niej mogę znaleźć? Czy " r óżaniec" i " R óżaniec" to to samo? Czy warto odrzucić Tradycję? Spotkanie rodzi myślenie. Spotykamy się, by rozmawiać na ważne dla nas tematy. Myślimy, że dla Ciebie również staną się ważne. Zapraszamy! Ks. Mateusz & Ks. Piotr #dopowiedzenia #katechizm #diecezjabielskożywiecka Możesz wygodnie nas słuchać na platformach podcastowych, poniżej zamieszczamy linki: ✅
pobierz 20.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
Dotknij nadziei - Słowo #S4E4
Tracisz nadzieję? Widzisz brak sensu w codziennym zmaganiu o życie? Szukaj Jezusa, On uzdrawia! Zapraszam do wysłuchania homilii z 5 Niedzieli Zwykłej, Rok B.
pobierz 9.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 23 dni temu
Po co Ci OBJAWIENIE? - Ks. Mateusz & Ks. Piotr - #S3E4
Objawienie to próba spojrzenia na Boga, który robi wszystko co w Jego mocy, aby spotkać się z człowiekiem. Spotkać się z Tobą. Po to, aby nas ocalić! Spotkanie rodzi myślenie. Spotykamy się, by rozmawiać na ważne dla nas tematy. Myślimy, że dla Ciebie również staną się ważne. Zapraszamy! Ks. Mateusz  & Ks. Piotr   #dopowiedzenia #katechizm #diecezjabielskożywiecka Możesz wygodnie nas słuchać na platformach podcastowych, poniżej zamieszczamy linki: ✅
pobierz 13.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
Prorok - ciekawe czy prawdziwy - Słowo #S4E3
Jak sprawdzić czy ten, który głosi słowo Boże jest prawdziwy? Dlaczego tych prawdziwych warto słuchać? Zapraszam do wysłuchania.
pobierz 16.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Na tropie Boga - Ks. Mateusz & Ks. Piotr - #S3E3
Bądź jak detektyw i szukaj z nami Boga w świecie, który Cię otacza. Spotkanie rodzi myślenie. Spotykamy się, by rozmawiać na ważne dla nas tematy. Myślimy, że dla Ciebie również staną się ważne. Zapraszamy! Ks. Mateusz  & Ks. Piotr   #dopowiedzenia #katechizm #diecezjabielskożywiecka Możesz wygodnie nas słuchać na platformach podcastowych, poniżej zamieszczamy linki: ✅
pobierz 14.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Pracuj ze Słowem - Słowo #S4E2
Słowo Boże ma potężną moc, potrafi całkowicie przemienić nasze życie. Trzeba tylko zacząć z nim pracować. Najlepiej codziennie!
pobierz 11.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Bez tego nie otwieraj katechizmu - Ks. Mateusz & Ks. Piotr - #S3E2
Każde dzieło powstaje w konkretnym czasie i miejscu. Zakłada pewne prawdy. Do każdego dzieła, aby go zrozumieć warto mieć klucz.  Spotkanie rodzi myślenie. Spotykamy się, by rozmawiać na ważne dla nas tematy. Myślimy, że dla Ciebie również staną się ważne. Zapraszamy! Ks. Mateusz  & Ks. Piotr  #dopowiedzenia #katechizm #diecezjabielskożywiecka Możesz wygodnie nas słuchać na platformach podcastowych, poniżej zamieszczamy linki: ✅
pobierz 33.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Poznawać i dorastać - Słowo #S4E1
Poznawanie i dorastanie, do tego wzywa Ten, który powołuje, na tym polega chrześcijańskie powołanie. Homilia na 2 Niedzielę Zwykłą, Rok B.
pobierz 10.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Ks. Piotr & Ks. Mateusz - Nowa Twarz Katechizmu #S3E1
Kiedy ostatni raz trzymałeś w ręce katechizm? Co w nim znajdziesz i dlaczego warto po niego sięgnąć...
pobierz 30.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Ks. Piotr & Ks. Mateusz - o Adwencie i nie tylko #4
Czy jest w ogóle jakiś sposób na doświadczenie Bożej obecności? Co to znaczy mieć relację z Bogiem? Gdzie szukać Boga w moim życiu? Zapraszamy na 4 spotkanie adwentowe. Proponowane temat można posyłać na maila: [email]
pobierz 50.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Ks. Piotr & Ks. Mateusz - o Adwencie i nie tylko #3
Bierzemy się do pracy. Troska o wiarę. Co robić codziennie i jak układać sobie czas, by zatroszczyć się o wiarę. Trochę o nawykach, funkcjonowaniu człowieka, dzisiejszych możliwościach, które daje nam technika. Zapraszamy.
pobierz 41.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Ks. Piotr & Ks. Mateusz - o Adwencie i nie tylko #2
Zastanawiałeś się po co Ci dziś wiara? Co z nią robisz? Co ona robi z Tobą? Zapraszamy. Można słuchać w czasie prac domowych:)
pobierz 61.7 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek