Obraz tygodnia

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: czyli co i dlaczego trzeba mieć w domu
Data dodania: 2020-02-27 00:08:18
Data aktualizacji: 2020-07-15 12:46:03
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 miesiące temu
007. Zestaw preppersa
Czasem sztuka bywa całkowitą abstrakcją. Innym razem dosłownie komentuje rzeczywistość. A co Wielka Sztuka ma do zaoferowania ludziom targanym pandemicznym niepokojem? #zostańwdomu i posłuchaj, co każdy preppers powinien mieć pod ręką i jak zabezpieczyć się na wypadek kryzysów lokalnych i globalnych.
pobierz 4.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
006. Kolacja
Miłe rocznice warto świętować. Warto również uwieczniać to świętowanie na pięknych obrazach. I oczywiście, warto o tym posłuchać.
pobierz 4.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
005. Martwa natura z żelazkami
Kim zostać po maturze? Czy warto być uwiecznionym na pomniku? Jakie cechy ma prawdziwy lider?Prosty obraz, proste symbole, prawdziwe życie… Tu znajdziesz odpowiedzi na ważne pytania.
pobierz 3.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
004. Kuchnia
Czy kuchnia bez czajnika, butelki schłodzonego mleka, warkoczy z czosnku i  bawełnianego obrusa jest prawdziwą kuchnią? Ciepłą? Bezpieczną? Czym grozi brak firanek? Co może się stać, gdy nie masz ulubionej, zacnej organizacji? Jeśli nie wiesz – posłuchaj!
pobierz 3.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
003. Siedząca
Ile można przypomnieć sobie w ciągu sekundy? Czy napisy na koszulkach pomagają w powrocie do rzeczywistości? Czy dzieła Żeromskiego dają poczucie ciepła, bezpieczeństwa i wytchnienia? W tym odcinku znajdziecie inspiracje do rozważań na powyższe tematy.
pobierz 5.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
002. Dwa ciała
Ciało, czyli używając języka policyjnego, nieżywy człowiek? Bladość skóry oraz brak głów, mogłyby na to wskazywać. Jednak czy brak głów jest rzeczywistym brakiem, czy jedynie ograniczeniem kadru? Bladość – czy jest prawdziwie trupia, czy jedynie pozimowa?
pobierz 2.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
001. Martwa natura z czajnikiem
Co czysta dłoń krzepkiego wnuczka schludnej staruszki niesie do ziemianki? Które drzewo zapyla koksy? Gdzie znajdują się ekskluzywne ciapki? W tym odcinku znajdziesz odpowiedzi na te i inne, równie ważne, pytania.
pobierz 4.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Odcinek Powitalny
Obraz Tygodnia to podcast, który nikogo nie uczy (poza maturzystami), nikogo nie rozwija (poza intelektualistami) i nikogo nie namawia do wydawania pieniędzy (poza dekadentami).Opisywane tu obrazy można przez chwilę kupić (wiadomość dla dekadentów), ale źródłem potencjalnej rozrywki jest raczej słowo. Enjoy!Więcej na [link]
pobierz 4.2 MB odcinki RSS iTunes www
miodek