Nowe życie - sfera mentalna

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Cześć, witam Cię bardzo serdecznie w mojej nowej serii ze strefy mentalnej! Dzisiaj porozmawiamy sobie o tym jak zacząć działać!
Data dodania: 2020-02-28 21:32:38
Data aktualizacji: 2021-01-20 07:05:07
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad rok temu
Adaptacja, czyli jak wielcy tak naprawdę jesteśmy
W tym podcascie pragnę pokazać, że jesteśmy niesamowitym stworzeniem, które ma ciało i umysł potrafiące przystosować się praktycznie do wszystkiego z czym tylko nam przyjdzie się zmierzyć! Owocnego słuchania, enjoy ;)
pobierz 14.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Cierpliwość jest cnota!
Witam Cię w kolejnym już podcascie z serii „Nowe życie - Sfera Mentalna” i dzisiaj zapraszam Cię serdecznie na pogaduszki apropo cierpliwości ;)
pobierz 9.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Złość i frustracja
Siemanko, witam Cię już w 3 podcascie z serii Nowe życie - sfera mentalna i dzisiaj porozmawiamy sobie chwile ( a nawet dłuższa chwile, bo aż 25 minut) na temat złości i frustracji w naszym życiu oraz jak możemy sprawić, aby zamienić je na coś pozytywnego! Serdecznie zapraszam i życzę owocnego sluchania!
pobierz 23.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Szacunek
Cześć, witam Cię w kolejnym swoim podcascie! Dzisiaj chciałbym opowiedzieć Ci o szacunku. Mianowicie szacunku do samego siebie, swoich przekonań, ciała i umysłu. Wierze, ze wyciągniesz coś dla siebie i podzielisz się ze znajomymi zarówno tym podcastem jak i własnymi przemyśleniami ;)
pobierz 16.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Po prostu zacznij
W dzisiejszym podcaście poruszam sam początek. Jak zabrać się za to co chcemy zrobić. Serdecznie Cię zapraszam i życzę owocnego słuchania!
pobierz 12.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek