TokTo

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Ciekawe rozmowy z interesującymi ludźmi. Podcast prowadzi dziennikarz radiowy i telewizyjny Piotr Mirowicz.
Data dodania: 2020-03-09 22:53:20
Data aktualizacji: 2020-03-29 11:55:11
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 dni temu
TOKTO odc.4 - Piotr Suchenia - Ekstremalny maratończyk
Gościem czwartego odcinka podcastu TOKTO jest Piotr Suchenia. 40 latek, który twardo stąpa po ziemi, nawet tej pokrytej lodem. Minusowe temperatury to jego środowisko naturalne. I to w tym środowisku najchętniej biega i wygrywa maratony. Tak było na obu biegunach. Poza nimi – królewski dystans pokonał na każdym kontynencie. Autor książki „Rozgrzewając chłód”. Rozmawialiśmy o bieganiu, najzimniejszych rejonach świata, jedzeniu i książce. 
pobierz 23.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
TOKTO odc.3 - Patrycja Krzymińska - Kawa z Pati
Gościem trzeciego odcinka podcastu TOKTO jest Patrycja Krzymińska "Kawa z Pati". Człowiek do zadań specjalnych: zorganizowała akcję "ostatnia puszka prezydenta Pawła Adamowicza" i zebrała prawie 16 milionów złotych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, i 3 miliony złotych na Europejskie Centrum Solidarności.  Rozmawialiśmy o macierzyństwie, miłości, hejcie i nienawiście. 
pobierz 23.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
TOKTO odc.2 - TriMama - Natalia Wodyńska-Stosik
Gościem drugiego odcinka podcastu TOKTO jest niezwykła kobieta Natalia Wodyńska-Stosik "TriMama". Rozmawialiśmy o triathlonie, projekcie TriMama, związku, miłości i dzieciach. W rozmowie nie zabrakło trudnych tematów poświęconych operacji wycięcia guza mózgu i utracie zmysłów: smaku i zapachu. 
pobierz 23.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
TOKTO odc.1 - Włodzimierz Machnikowski
Gościem pierwszego odcinka podcastu TOKTO jest znakomity dziennikarz sportowy Włodzimierz Machnikowski. Rozmawialiśmy o przeszłości, początkach zawodowej kariery, wpadkach na antenie i podróżach służbowych. 
pobierz 27.2 MB odcinki RSS iTunes www
miodek