TokTo

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Ciekawe rozmowy z interesującymi ludźmi. Podcast prowadzi dziennikarz radiowy i telewizyjny Piotr Mirowicz.
Data dodania: 2020-03-09 22:53:20
Data aktualizacji: 2020-05-31 19:45:59
Audycji w katalogu: 11
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 dni temu
TOKTO odc.11 - Tomasz Ilnicki - Współczesny Indiana Jones
Gościem jedenastego odcinka podcastu TOKTO jest Tomasz Ilnicki. Polski Indiana Jones, który od kilku lat eksploruje Strefę Wykluczenia wokół Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej. W tej rozmowie zabrał nas w niezwykłą wyprawę do miejsc dotkniętych skutkami katastrofy w Czarnobylu. Autor książki "Azyl. Zapiski Stalkera" opowiedział o opuszczonych osiedlach, piwnicy z napromieniowanymi kombinezonami i najwyższych budynkach, z których rozpościera się widok na Prypeć. 
pobierz 21.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
TOKTO odc.10 - Beata Szewczyk - Aksamitny głos
Gościem dziesiątego odcinka podcastu TOKTO jest Beata Szewczyk. Dziennikarka polskiego radia obdarzona aksamitnym głosem. Beata opowiedziała o swojej pracy przed mikrofonem, o kobiecie przez którą postanowiła ukrywać się pod zmienionym nazwiskiem i o pociągach... którymi uwielbia podróżować. 
pobierz 23.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
TOKTO odc.9 - Kasia Kozłowska - Dojrzała podróżniczka
Gościem dziewiątego odcinka podcastu TOKTO jest Kasia Kozłowska. Wulkan energii. Kobieta, dla której wiek to tylko zbędne cyferki w dowodzie. Joginka. Nurek. Początkująca stewardessa. Prezeska stowarzyszenia Zdrowi i Aktywni, w którym stara się zarazić innych do aktywności. Podróżniczka – która ma na swoim koncie podróż wokół globu. Autorka książek: „Trzymałam Anioła za rękę’’, ,,Bo warto’’, ,,Gniew motyla’’ i ,,50 tka dookoła świata’’. Rozmawialiśmy o podróżach i przełamywaniu stereotypów. Katarzyna udowadnia, że chcieć to znaczy móc.
pobierz 24.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 27 dni temu
TOKTO odc.8 - Roman Klasa - Operator 112
Gościem ósmego odcinka podcastu TOKTO jest Roman Klasa. Introwertyczny obserwator świata. Autor książki „Operator 112”, opisującej trudy pracy operatora numeru alarmowego. Jak po rozmowie z zabójcą wrócić do żony i córki? Jak wytrzymywać codzienne obelgi i nadal ufać drugiemu człowiekowi? Tego dowiesz się z naszej rozmowy.
pobierz 23.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
TOKTO odc.7 - Anita Demianowicz - Podróżująca Tramperka
Gościem siódmego odcinka podcastu TOKTO jest Anita Demianowicz. Traperka, chociaż w jej przypadku bardziej pasuje określenie "tramperka". Podróżniczka, często samotnie podróżująca, reporterka, fotografka, blogerka, organizatorka spotkań podróżujących kobiet "Trampki". Prezeska fundacji. Zameldowana w Gdańsku. Autorka książki "Końca świata nie było". Rozmawiamy przez Skypa - ja w Polsce, Anita w Ameryce Środkowej. Naszą rozmowę rozpoczęliśmy od koronawrusa, Anita opowiedziała także o swoich fascynujących wyprawach i ich trudach. 
pobierz 12.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
TOKTO odc.6 - Radomir Szumełda - Urodzony polityk
Gościem szóstego odcinka podcastu TOKTO jest Radomir Szumełda. Przedsiębiorca, restaurator i były polityk. Rozmawiamy o koronawirusie, polityce i homoseksualizmie.
pobierz 23.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
TOKTO odc.5 - Diana Szulc - Po operacji bariatrycznej
Gościem piątego odcinka podcastu TOKTO jest Diana Szulc. Mając 14 lat ważyła 170 kilogramów. Była wyśmiewana i atakowana przez swoich rówieśników. Nie poddała się. W Centrum Zdrowia Dziecka przeszła operację zmniejszenia żołądka. Po niej poznała chłopaka i zmieniła szkołę. Teraz zamierza walczyć nie tyko o siebie ale też innych, których dotyka nienawiść ze strony rówieśników.
pobierz 19.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
TOKTO odc.4 - Piotr Suchenia - Ekstremalny maratończyk
Gościem czwartego odcinka podcastu TOKTO jest Piotr Suchenia. 40 latek, który twardo stąpa po ziemi, nawet tej pokrytej lodem. Minusowe temperatury to jego środowisko naturalne. I to w tym środowisku najchętniej biega i wygrywa maratony. Tak było na obu biegunach. Poza nimi – królewski dystans pokonał na każdym kontynencie. Autor książki „Rozgrzewając chłód”. Rozmawialiśmy o bieganiu, najzimniejszych rejonach świata, jedzeniu i książce. 
pobierz 23.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
TOKTO odc.3 - Patrycja Krzymińska - Kawa z Pati
Gościem trzeciego odcinka podcastu TOKTO jest Patrycja Krzymińska "Kawa z Pati". Człowiek do zadań specjalnych: zorganizowała akcję "ostatnia puszka prezydenta Pawła Adamowicza" i zebrała prawie 16 milionów złotych na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, i 3 miliony złotych na Europejskie Centrum Solidarności.  Rozmawialiśmy o macierzyństwie, miłości, hejcie i nienawiście. 
pobierz 23.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
TOKTO odc.2 - TriMama - Natalia Wodyńska-Stosik
Gościem drugiego odcinka podcastu TOKTO jest niezwykła kobieta Natalia Wodyńska-Stosik "TriMama". Rozmawialiśmy o triathlonie, projekcie TriMama, związku, miłości i dzieciach. W rozmowie nie zabrakło trudnych tematów poświęconych operacji wycięcia guza mózgu i utracie zmysłów: smaku i zapachu. 
pobierz 23.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
TOKTO odc.1 - Włodzimierz Machnikowski
Gościem pierwszego odcinka podcastu TOKTO jest znakomity dziennikarz sportowy Włodzimierz Machnikowski. Rozmawialiśmy o przeszłości, początkach zawodowej kariery, wpadkach na antenie i podróżach służbowych. 
pobierz 27.2 MB odcinki RSS iTunes www
miodek