Sportlista

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Są piosenki, z którymi wiążą się konkretne wspomnienia. Każdy gość Sportlisty wybiera wyjątkowe dla siebie utwory i to one są pretekstem do rozmowy o życiu i karierze.
Data dodania: 2020-03-19 22:17:19
Data aktualizacji: 2021-01-23 23:00:02
Audycji w katalogu: 10
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 11 miesięcy temu
Artur Siódmiak Sportlista #10
Artur Siódmiak był nie tylko podporą reprezentacji piłkarzy ręcznych. To także król anegdot, wielki fan metalu i uosobienie łagodności. W Sportliście opowie o tym, w czyjej koszulce obudził się po wielkiej imprezie na igrzyskach w Pekinie, jak uporał się z greckim rozgrywającym o bujnej, czarnej czuprynie i czy ma dość opowieści o legendarnym rzucie z Norwegią. Dowiecie się także, jak wybrał się na swój pierwszy Jarocin, kto rozśmieszał kadrę w szatni i jak Bogdan Wenta z Marcinem Lijewskim tworzyli kadrę na plaży na Mallorce.
pobierz 87.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Tomasz Smokowski Sportlista #9
Tomasz Smokowski opowie, jak zakumplował się we Francji z rugbistą oraz przyszłą gwiazdą hitu disco. Wciąż ulepsza swój backhand, choć już nie widzi szans na wielki postęp w tenisie. Widzi za to wielką szansę w mediach internetowych i zdradzi, jak wyobraża sobie "Kanał Sportowy". Ma też bardzo wysublimowany gust muzyczny, ale nic dziwnego, skoro swoją przygodę z muzyką zaczynał w kapeli garażowej, która miała coś wspólnego z Violettą Villas.
pobierz 119.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Iga Świątek Sportlista #8
Iga Świątek ma bardzo ambitne plany na 2020 rok. Zdanie matury, walka o ranking i o start w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Egzamin na prawo jazdy musi odłożyć na kolejny rok. Nie zagląda na swoje konto i nie wie ile ma pieniędzy, wie za to, że na razie jest na początku długiej drogi. W świecie tenisa czuje się czasem jak fanka i marzy o rozmowie z Rafą Nadalem. Ma też ciekawy gust muzyczny.
pobierz 78.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Łukasz Fabiański Sportlista #7
Łukasz Fabiański, bramkarz reprezentacji Polski i West Ham United oswajał się z większą publicznością tańcząc Michaela Jacksona w mini playback show. Najwięcej w karierze dała mu długa rehabilitacja po kontuzji, jakiej nabawił się w Arsenalu Londyn. Od zawsze był nieśmiały, więc zaproszenie przyszłej żony na randkę zajęło mu kilka lat. Jest wielkim fanem Chicago Bulls, 2 Paca oraz pisania listów. Marzy o tym, żeby przed końcem kariery podnieść jakiś puchar. W Sportliście zdradza również, co jest ważne przy bronieniu karnych i jakie strzały sprawiają najwięcej problemów.
pobierz 74.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Katarzyna Skowrońska Sportlista #6
Katarzyna Skowrońska-Dolata po zdobyciu złota mistrzostw Europy w 2003 i obronie tytułu dwa lata później stała się jedną z najbardziej znanych "Złotek". Mało kto wie, że przed tymi sukcesami życie jej nie rozpieszczało. Do matury uczyła się na klatce schodowej, a wodę na herbatę gotowała grzałką od sąsiadki. Twardy charakter i upór zaprowadziły ją do sukcesów.
pobierz 90.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Stefan Szczepłek Sportlista #5
Kazimierz Górski pozwalał mu przychodzić na treningi, a nawet przedmeczowe odprawy. Z Kazimierzem Deyną byli zakolegowani. W Sportliście rozmawiam ze Stefanem Szczepłkiem, jednym z najlepszych dziennikarzy piszących o piłce nożnej.
pobierz 102.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Mariusz Czerkawski Sportlista #4
Wielu kibiców w Polsce nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielką karierę zrobił w NHL Mariusz Czerkawski. Rozegrał ponad 700 spotkań, został graczem roku New York Islanders, wziął udział w meczu gwiazd i był drugim kapitanem drużyny. W Sportliście opowie też o tym jak urwał dwa gemy legendarnemu Bjernowi Borgowi i że razem z nim oraz Jane Ove Waldnerem i Tomasem Brolinem stanowili ciekawą paczkę kumpli.
pobierz 86.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Tomek Majewski Spotlista #3
pobierz 92.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Justyna Kowalczyk Sportlista #2
Justyna Kowalczyk opowiada o mało znanych historiach ze swojego życia: o tym jak na AWFie zdawała egzamin z piłki nożnej albo jak trener Aleksander Wierietielny musiał zanosić kwiaty wykładowczyni tańców. Zdradzi dokąd pojedzie kiedy już nic nie będzie musiała robić zawodowo, a także jak podczas podróży samolotem wpadła na pomysł dwutygodniowej głodówki
pobierz 101.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Szymon Kołecki Sportlista #1
Szymon Kołecki opowiada tym, jak zareagował, gdy po latach dowiedział się, że jest złotym medalistą olimpijskim, o zarobkach w MMA i o tym, jaką kocha muzykę. Trenował jak Rocky Balboa, ale był łagodny jak baranek. MMA jest dla niego sposobem na życie i zarobek.
pobierz 70.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek