Architekt Relacji

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Filipa Kulikowskiego o sztuce networkingu i sprzedaży relacyjnej. Opowiadam o technikach, metodach i case study z dziedziny sprzedaży, relacji, poznawania odpowiednich ludzi i sprzedaży.
Data dodania: 2020-03-23 19:19:08
Data aktualizacji: 2021-01-16 22:15:04
Audycji w katalogu: 26
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 9 miesięcy temu
Networking, rekomendacje. Jak to zrobić TERAZ?
Przygotowałem krótkie i szybkie wskazówki co można zrobić w związku z networkingiem w aktualnym czasie. Nie ma wydarzeń, nie poznajemy nowych ludzi na żywo. Jednak biznes trzeba robić, klientów szukać. Posłuchaj, może to coś dla Ciebie :)
pobierz 13.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Test relacji. Jak pomogą w trudnym czasie?
Dzisiaj mamy trudny czas. Przyszedł moment, z którym musimy sobie poradzić. Warunki skrajnie trudne. Jak biznesowe relacje mogą nam pomóc? Jak możemy się wspierać? CO możemy zrobić, żeby sobie pomagać? Posłuchaj!
pobierz 9.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
"Nie ma tam moich klientów" Networking jest bez sensu...
Spotykasz się z tym mitem?... Może Ty tak uważasz? Posłuchaj tego odcinka. Opowiadam o tym, co robić, żeby tak nie było. 
pobierz 11.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Szybka metoda budowania interesującego elevator pitch
Często słysze, że jest do jeden z największych problemów! Jak mam mówić o sobie? Powiem tak: prosto i interesująco!... a jak to zrobić? Posłuchaj! W tym odcinku przybliże szybką, skuteczną metodę budowania interesującego elevator pitch.  Jest to nieodłączny element na wydarzeniach networkingowych. 
pobierz 9.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
5 cech dobrego networkingu
Kolejny odcinek podcastu! Tym razem mówię o 5 cechach dobrego networkingu. Warto o tym pamiętać! Niezależnie od tego czy zaczynasz drogę w budowaniu sieci, zdobywaniu nowych kontaktów, czy nawet jesteś doświadczonym networkerem. Posłuchaj, może przypomnę Ci coś istotnego :) 5 cech dobrego networkingu  1. Procesowość 2. Systematyczność 3, Długoterminowość 4. Zaufanie 5. Wzajemność
pobierz 9.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
W jaki sposób najlepiej odpowiadać na pytanie: Jak mogę Ci pomóc?
Było spotkanie networkingowe. Udało się poznać kilkanaście osób. Następnie umawiasz się z nimi na spotkania. Rozmawiacie o biznesie, poznajecie się w końcu powinno paść pytanie: Jak mogę Ci pomóc? Teraz to zależy od Ciebie! Możesz to wyjaśnić na tyle obrazowo, żeby pomoc była możliwa, albo uciekać od odpowiedzi lub mało precyzyjnie powiedzieć o klientach zainteresowanych... Posłuchaj odcinka!
pobierz 10.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Czemu nie dzwonisz do osób poznanych na wydarzeniach networkingowych?!
Wyobraź sobie taką sytuację! Idziesz na wydarzenie networkingowe, poznajesz dziesiątki nowych, ciekawych osób. Rozmawiasz z nimi, dowiadujesz się czym się zajmują, cieszysz się, bo wśród nich jest kilka osób potencjalnie pożytecznych dla Twojego biznesu!!!......po czym nigdy się z nimi nie kontaktujesz! Niby nieprawdopodobne, a jednak częste.  Posłuchaj odcinka!
pobierz 11.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Wywiad z Pawłem Żygowskim. Jak zostać deweloperem...i co mają do tego relacje
W tym odcinku porozmawiam z gościem na temat biznesu, sprzedaży i relacji jakie mogą lub mają kluczowe znaczenie w jego działaniach.  Zajmuje się On modną i trochę kontrowersyjną branżą. Jeszcze dodatkowo, to nie dość, że jest deweloperem to jeszcze uczy innych jak nim zostać :) Ciekawe :) W odcinku dowiesz się na czym polega działanie dewelopera, na co zwrócić uwagę oraz jak działa sprzedaż. Wszystko będzie okraszone humorem i dyskusją o relacjach.  MIłego słuchania!
pobierz 39.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Jak zdobyć klienta z networkingu. Omówienie krok po kroku
Dzień dobry, dzień dobry. Dzisiaj omawiam po kolei, krok po kroku jak pozyskać klienta z networkingu. Powstały tutaj dwie drogi, gdyż niektóe branże mogą mieć klientów już na wydarzeniach, już bezpośrednio. Inni pracują nad docieraniem do klienta z rekomendacji.  Wszystko to i wiele więcej w odcinku. MIłego słuchania!
pobierz 22.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Co jeszcze musisz wiedzieć, żeby przez networking zdobywać klientów?
W tym odcinku dowiesz się w jaką wiedzę jeszcze warto zainwestować. Co poza networkingiem, relacjami, powinno zapewnić Ci większą liczbę klientów, co to takiego? Dowiesz się w odcinku. Jak zawsze staram się podawać konkrety i tym razem też mocne instrukcje co zrobić, żeby rozpocząć. Do usłyszenia ;)
pobierz 11.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
3 sposoby na rozpoczęcie rozmowy na wydarzeniu networkingowym
Dzisiaj w tym odcinku koncentruję się na 3 moich ulubionych i na bieżąco wykorzystywanych sposobach rozpoczynania rozmowy na wydarzeniach networkingowych, biznesowych. Pomoże Ci to dużo łatwiej rozpoczynać działania :)
pobierz 8.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Co ma wpływ na relacje z klientem?
Dzisiaj temat relacji z klientem. Często się o tym mówi. Na czym polega te relacja, co ma na nią wpływ, co powoduje jej rozwój. Wszystko w tym odcinku
pobierz 13.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Wywiad z Wojciechem Wołoszykiem
Wywiad z Wojciechem hostem Linkedin Local Trójmiasto, Prawnikiem- Lingwistą i Prezesem spółki Iuridico Legal & Financial Translations. Rozmawiamy o networking, sprzedaży, linkedin oraz o zwiększeniu obrotów. Wojciech to jeden z najlepszych specjalistów z zakresu Linkedin, więc warto posłuchać :)
pobierz 41.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Wywiad z Michałem Myszkowskim. Skuteczny networking. Jak On to robi?
Otwarcie nowego sezonu podcastu - sezonu wywiadów! W pierwszym odcinku goszczę Michała Myszkowskiego. Człowieka, który w środowisku networkingu, w środowisku BNI doceniany jest za szczerość i skuteczność w docieraniu do klientów i zdobywaniu rekomendacji.  W wywiadzie posłuchasz jak On to robi! :)
pobierz 20.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
3 najważniejsze rzeczy, o które musisz zadbać zanim zaczniesz w networkingu
Kolejny odcinek podcastu, w którym opowiadam o najważniejszych rzeczach, które musisz zrobić zanim pójdziesz na wydarzenie networkingowe. Zanim zaczniesz swoją przygodę z budowanie sieci kontaktów, zanim zaczniesz budować relacje i poszukiwać klientów.  Dzięki temu będzie łatwiej i dużo szybciej osiągniesz swój cel!
pobierz 8.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
3 kroki, dzięki którym zdobędziesz rekomendacje do wybranego klienta.
Dzisiaj koncentruję się na rekomendacji. 3 kroki, dzięki którym ją zdobędziesz. Co należy robić, na co zwrócić uwagę, żeby to się udało. 
pobierz 9.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jedna porada, która pomoże budować lepsze relacje
Dzisiaj koncentruję się na ważnym temacie, Ostatnio dużo myślałem na ten temat i ze wszelkich działań i pomysłów wyszła właśnie ta porada. Jest ona kluczowa dla dalszego rozwoju relacji. 
pobierz 7.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Co Ci daje analizowanie własnych działań
W tym odcinku opowiadam o analizowaniu działań. Uważam, że jest to niezbędny element skutecznego działania. Spotkałem się ostatnio z brakiem zapisywania, dalej idąc planowania i na koniec analizowania działań. Posłuchaj jak i dlaczego warto to robić. 
pobierz 8.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Rekomendacje. Ale do kogo?
Dzisiaj, po powrocie z urlopu zajmuję się rekomendacją. Czyli tym do czego dążymy. To właśnie rekomendacja do klienta jest celem networkingu. Teraz opowiem jak to robię, jak radzę, żeby to robić. Posłuchaj i działaj!
pobierz 12.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak umawiać spotkania po wydarzeniach networkingowych
Dzisiaj zajmę się omówieniem tematu umawiania spotkań. Otrzymałem prośbę, żeby nagrać materiał na ten temat. Oto jest! Moja własna instrukcja. Jak umawiać spotkania po wydarzeniu :)
pobierz 8.0 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek