Shiro Aka Podcast

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Shiro Aka to podcast dla karateków, ale nie tylko. Slaw Urbanczyk i Natalia Stachowicz rozmawiają ze swoimi gośćmi na poważne i bardzo niepoważne tematy z dozą dystansu.
Data dodania: 2020-04-02 12:59:33
Data aktualizacji: 2021-01-21 17:00:07
Audycji w katalogu: 9
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 miesięcy temu
EPIZOD #9 - Grzegorz Stachurski
Ahoj! Rozmawiamy z sensei Grzegorzem Stachurskim, który oprócz tego, że prowadzi dojo w Hiszpanii, jest kapitanem i pływa po wodach międzynarodowych. Mówimy o pandemii w Hiszpanii, o tym, jak to jest prowadzić dojo za granicą, a także o tym, że Hiszpan Hiszpanowi nierówny. Pytamy też o przekop Mierzei Wiślanej - czy ma ona sens i jeśli tak, to jaki? Nastawcie odbiorniki i do dzieła!
pobierz 171.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
EPIZOD #8 - Daria Dobkowska-Szefer
Rozmawiamy z karateczką, trenerką, dietetykiem - Darią. Oprócz tego, że jest to bardzo utytułowana zawodniczka, jest to także skarbnica wiedzy żywieniowej. W podkaście znajdziesz odpowiedzi na pytania: Jak zdrowo zrzucić wagę przed zawodami? Jak prawidłowo nawadniać organizm? Dlaczego mamy mylne pojęcie o pracy dietetyka? Obalamy też wiele mitów związanych z żywieniem. Przestrzegamy przed niektórymi dietami. Oprócz tego Daria opisuje, jak wygląda praca z pacjentami. Na większość pytań odpowiedź może brzmieć "to zależy". Posłuchaj, dlaczego tak jest...
pobierz 175.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
EPIZOD #7 - Cezary Kotecki
Rozmawiamy z Cezarym Koteckim, karateką-biznesmenem. Mówimy o początkach kyokushin oraz o definicji "prawdziwego" karate. Pojawia się także tajemnicza nazwa "sexy pupa", a zaraz po tym przechodzimy na temat sensu legalizacji marihuany. Rozmawiamy także o konstrukcji polskiego kościoła. Koniec podcastu przeznaczamy na porady dla ludzi dotkniętych kryzysem. Porady wprost od prawdziwego biznesmena.
pobierz 169.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
EPIZOD #6 - Ania Wiatrowska
Rozmawiamy z człowiekiem orkiestrą, czyli z Anią Wiatrowską. O fotografii, teatrze, tańcu... Ale także o ketlach i niekonwencjonalnych metodach treningowych. Dlaczego studentka psychologii milczy podczas dyskusji? Czemu chłopiec z bułką to czysty artyzm? Jak występy w teatrze pomagają w wizualizacji walki? Czy upadek z tatami może być błahostką po skokach ze spadochronem? I w końcu w co wierzy Ania i dlaczego w Tymbarki? Na samym końcu podcastu mówimy o naszym konkursie oraz o unikalnych nagrodach. Więc warto posłuchać do końca!
pobierz 112.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
EPIZOD #5 - Maciek Tercjak i Marcin Sturgulewski
Rozmawiamy z Maćkiem i Marcinem o ich podróży do Tajlandii, a także o tym, w jak nowoczesny sposób rozwijają swoje kluby w Polsce. Dlaczego Maciek ma więcej wyświetleń niż pan prezydent na TikToku? Co robi team kata podczas swoich treningów? Kto ma duszę romantyka? Komu nie przypadły do gustu tajskie treningi? Tego wszystkiego dowiecie się w naszej prawie trzygodzinnej rozmowie. Podcast jest przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia.
pobierz 220.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
EPIZOD #4 - Patryk Sypień
Rozmawiamy z czołowym zawodnikiem kyokushin - Patrykiem Sypieniem. Jak wygląda dzieciństwo i życie w rodzinie mistrzów karate? Dlaczego truskawki stoją na drodze Patryka do zdobycia tytułu wagowego mistrza Europy? Co Patryk ma do przekazania młodym karatekom? Podcast jest przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia.
pobierz 190.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
EPIZOD #3 - Cicha bohaterka
Rozmawiamy z Mają, która oprócz tego, że trenuje karate, zmaga się dzień w dzień z pandemią koronawirusa. Czego brakuje w szpitalach? Kto jest najbardziej narażony? Dlaczego zakażeni dzielą toaletę ze zdrowymi? Podcast przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia.
pobierz 155.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
EPIZOD #2 - Aleksandra Matysiak cz.2
W drugiej części rozmawiamy z Olą Matysiak o jej podróży do Tanzanii oraz o możliwych negatywnych skutkach regresu globalizacji. Podcast przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia.
pobierz 100.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
EPIZOD #1 - Aleksandra Matysiak cz.1
Rozmawiamy z Olą Matysiak o treningach podczas pandemii koronawirusa, o zmianiach na lepsze w IKO, a także o tym, czy w środowisku karate znajdziemy osoby LGBT...Podcast przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia.
pobierz 97.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek