Uniwersytet Sportu

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jesteśmy czterema studentami z pasją do sportu, którzy postanowili przenieść swoje codzienne rozmowy z uczelnianych korytarzy do internetu. w Uniwersytecie Sportu będziemy dyskutować na temat piłki nożnej, a w dodatku Uniwersytet Sportu Po Godzinach, zaprezentujemy rozmowy na inne, równie ciekawe, sportowe kwestie. Bądźcie z nami na bieżąco!
Data dodania: 2020-04-05 12:01:44
Data aktualizacji: 2021-01-23 09:35:03
Audycji w katalogu: 44
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 6 miesięcy temu
Mistrzowie Po Urlopie O Mistrzach Na Boisku
Po przerwie urlopowej Uniwersytet Sportu znowu nadaje! Tym razem iście „mistrzowski” odcinek! O triumfatorach ligi polskiej, angielskiej oraz hiszpańskiej, a także o straconej szansie RL9 rozmawiało tym razem dwóch ekipowiczów. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 24.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
EkstraKLASA
Czym byłoby życie kibica bez futbolu w ekstraklasowym wydaniu? Niczym. Ekipa Uniwersytetu Sportu rozumie to doskonale i nie zostawia Was samych! Dla spragnionych ligowych wrażeń omówiliśmy ostatnią kolejkę i od razu wspomnieliśmy o następnej. Wbijajcie!
pobierz 22.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
O piłeczce na smutno i na wesoło
Wróciła królowa lig, więc my (jako jej wierni poddani) mamy obowiązek przypomnieć Wam najciekawsze i najbardziej smakowite wydarzenia z pierwszej popandemicznej kolejki! Ponadto słów kilka o Bundeslidze i naszych napadziorach, a także wspomnienie Piotra Rockiego. Zapraszamy!
pobierz 27.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Powrót królowej lig
W końcu jest o czym gadać! Bundesliga gra dalej, Lewy ściga się z Wernerem, Borussia chce gonić Bayern, ale prawdę mówiąc wszystko to blednie przy powrocie naszej kochanej Ekstraklasy! Euforia udzieliła się nam wszystkim, dlatego chcemy się nią z Wami podzielić! Słuchajcie, komentujcie, udostępniajcie!
pobierz 24.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
W Końcu Grają!!!
Wróciła pierwsza z wielkich - Bundesliga! Tym razem w nieco okrojonym składzie pomówiliśmy o pierwszych od dłuższego czasu meczach „na żywo”. Lewandowski, Piątek i spółka - to znak, że powoli wraca normalność! Radujcie się z nami!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Co Z Tymi Ligami?!
Kiedy oni wreszcie wrócą?! Jeśli stale zadajecie sobie to pytanie, warto posłuchać ekipy Uniwersytetu Sportu, która przychodzi z pomocą i omawia najnowsze doniesienia z europejskich lig! O tym, co w trawie piszczy jak zwykle mówimy rzetelnie i z humorem. Odpalamy i słuchamy!
pobierz 23.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
MAMY KONTAKT Z NIKARAGUĄ
Uwaga! Uwaga! W tym odcinku czeka na Was prawdziwa niespodzianka - zagraniczny gość specjalny (to nie żart)! Ponadto Nikaragua, Turkmenistan i Tajwan - egzotyczna wyprawa Uniwersytetu Sportu trwa dalej! Jeśli chcecie zabrać się z nami w tę podróż, nic prostszego - odpalajcie i słuchajcie! Startujemy!
pobierz 30.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Jak musi, to na Białorusi
Niestraszny nam wirus, niestraszna pandemia, ciągle poszukujemy nowych wyzwań. Jednym z nich z pewnością jest zgłębianie tajników najwyższej piłkarskiej klasy rozgrywkowej na Białorusi, która działa, funkcjonuje i (o dziwo) gra. Jak zwykle gwarantujemy dużo wiedzy, mnóstwo śmiechu i moc wrażeń. Wbijajcie!
pobierz 27.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
TOP3 ulubionych piłkarzy + kącik newsowy!
Nasz poprzedni odcinek spotkał się z bardzo miłym przyjęciem z Waszej strony, więc postanowiliśmy kontynuować naszą TOPprzygodę! W tej odsłonie każdy z nas stworzy własny ranking trzech ulubionych zawodników. Ale żeby nie było zbyt szablonowo, porozmawiamy również o najnowszych doniesieniach ze świata futbolu. Warto posłuchać!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Nasze TOP3 meczów piłkarskich!
Obecna sytuacja to siłą rzeczy czas wielu podsumowań, również tych sportowych. Członkowie Uniwersytetu Sportu pokusili się więc o wybranie swoich trzech ulubionych/najlepiej zapamiętanych meczów piłkarskich! Bądźcie z nami, zostańcie w domu i podzielcie się swoją „trójką”!
pobierz 50.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Uniwersytet Sportu po Godzinach - To co z tymi Igrzyskami?
W dzisiejszym odcinku Uniwersytetu Sportu po Godzinach Kacper Leśnikowski poruszył temat Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Koniecznie przesłuchajcie i dajcie znać czy się Wam podobało! Zapraszany Was także na nasze media społecznościowe. Do usłyszenia.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Piłkarze jednego meczu/turnieju
Uniwersytet Sportu nadaje cały czas, pomimo ograniczeń! Przed Wami odcinek specjalny - rozmowa o piłkarzach, którzy zapisali się na kartach historii futbolu, ale w bardzo określonym i najczęściej krótkim czasie. Czeka na Was moc faktów, ciekawostek i legendarnych meczów! Bądźcie z nami i słuchajcie nas w domu!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Uniwersytet Sportu po Godzinach - Koronawirus w sporcie
Zapraszamy do słuchania najnowszego odcinka Uniwersytetu Sportu po Godzinach. W związku z koronawirusem odcinek przybrał trochę inną formę, ale mamy nadzieję, że będzie równie ciekawy co poprzednie. Koniecznie dajcie znać czy Wam się podobał i wpadajcie na nasze media społecznościowe. Do usłyszenia!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Sport w cieniu pandemii
Nad całym światem zgromadziły się czarne chmury. W związku z pandemią koronawirusa wszystkie inne sprawy w naturalny sposób schodzą na dalszy plan. W tym specyficznym okresie ekipa Uniwersytetu Sportu łączy się jednak z Wami ze swoich domów, aby podtrzymać Was na duchu i omówić najnowsze doniesienia. Bądźcie zdrowi!
pobierz 28.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Uniwersytet Sportu po Godzinach - Przegląd ostatnich walk UFC i KSW
Najnowszy odcinek Uniwersytetu Sportu po Godzinach to rozmowa z Olafem Wolińskim - fanem mieszanych sztuk walki. Wraz z Kacprem Leśnikowskim porozmawiali oni o ostatnich wydarzeniach w najlepszej na świecie federacji UFC, a także w naszej rodzimej KSW. Koniecznie słuchajcie i odwiedzajcie nasze social media. Do usłyszenia!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Królewskie El Clásico, hit Ekstraklasy, skandal w Bundeslidze
Hit globalny, hit lokalny, afera w Niemczech. Powiedzmy sobie otwarcie - dzieje się! Kolejny tydzień i kolejny odcinek Uniwersytetu Sportu, w którym ponownie porozmawiamy o najważniejszych wydarzeniach z piłkarskich boisk - my zawsze wiemy, co w trawie piszczy! Zapraszamy!
pobierz 55.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Uniwersytet Sportu po Godzinach - Strzelectwo czarnoprochowe, czyli powrót do początków
O strzelectwie czarnoprochowym wiele ciekawych rzeczy opowiedział nam Tobiasz Niewiadomy. Oprócz samego strzelania zajmuje się on także naprawą, czy też pięlegnacją broni. Koniecznie słuchajcie i wpadajcie na nasze media społecznościowe! Do kolejnego odcinka :)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Powrót Ligi Mistrzów, kara dla City, relacja z Berlina
Uniwersytet Sportu żyje i ma się dobrze! Szybsze bicie serca zapewniają nam mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów, o których będziecie mogli posłuchać w nowym odcinku. Dokładna analiza, fakty i przewidywania - wszystko, co piłkarskie tygrysy lubią najbardziej! Ponadto słów kilka o spektakularnej karze dla Manchesteru City, a także relacja Kacpra Kołodziejskiego z wizyty na meczu Herthy Berlin. Wbijajcie śmiało!
pobierz 53.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Uniwersytet Sportu po Godzinach - Bieg na orientacje
Mieliśmy przyjemność gościć w najnowszym odcinku Julię Głowacz. Opowiedziała nam czym się charakteryzują biegi na orientację, które ona sama trenuje. Zapraszamy wszystkich koniecznie do przesłuchania!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Futbolowi Skandaliści
W kolejnym odcinku naszego programu temat specjalny - rozmowa o największych piłkarskich hultajach i huncwotach. Wielkie nazwiska, skandale, zapomniane fakty, boiskowe i pozaboiskowe historie - wiemy, że nie możecie się już doczekać! Zapraszamy!
pobierz 39.8 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek