Uniwersytet Sportu

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jesteśmy czterema studentami z pasją do sportu, którzy postanowili przenieść swoje codzienne rozmowy z uczelnianych korytarzy do internetu. w Uniwersytecie Sportu będziemy dyskutować na temat piłki nożnej, a w dodatku Uniwersytet Sportu Po Godzinach, zaprezentujemy rozmowy na inne, równie ciekawe, sportowe kwestie. Bądźcie z nami na bieżąco!
Data dodania: 2020-04-05 12:01:44
Data aktualizacji: 2020-10-30 04:15:08
Audycji w katalogu: 44
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 miesiące temu
Mistrzowie Po Urlopie O Mistrzach Na Boisku
Po przerwie urlopowej Uniwersytet Sportu znowu nadaje! Tym razem iście „mistrzowski” odcinek! O triumfatorach ligi polskiej, angielskiej oraz hiszpańskiej, a także o straconej szansie RL9 rozmawiało tym razem dwóch ekipowiczów. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 24.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
EkstraKLASA
Czym byłoby życie kibica bez futbolu w ekstraklasowym wydaniu? Niczym. Ekipa Uniwersytetu Sportu rozumie to doskonale i nie zostawia Was samych! Dla spragnionych ligowych wrażeń omówiliśmy ostatnią kolejkę i od razu wspomnieliśmy o następnej. Wbijajcie!
pobierz 22.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
O piłeczce na smutno i na wesoło
Wróciła królowa lig, więc my (jako jej wierni poddani) mamy obowiązek przypomnieć Wam najciekawsze i najbardziej smakowite wydarzenia z pierwszej popandemicznej kolejki! Ponadto słów kilka o Bundeslidze i naszych napadziorach, a także wspomnienie Piotra Rockiego. Zapraszamy!
pobierz 27.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Powrót królowej lig
W końcu jest o czym gadać! Bundesliga gra dalej, Lewy ściga się z Wernerem, Borussia chce gonić Bayern, ale prawdę mówiąc wszystko to blednie przy powrocie naszej kochanej Ekstraklasy! Euforia udzieliła się nam wszystkim, dlatego chcemy się nią z Wami podzielić! Słuchajcie, komentujcie, udostępniajcie!
pobierz 24.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
W Końcu Grają!!!
Wróciła pierwsza z wielkich - Bundesliga! Tym razem w nieco okrojonym składzie pomówiliśmy o pierwszych od dłuższego czasu meczach „na żywo”. Lewandowski, Piątek i spółka - to znak, że powoli wraca normalność! Radujcie się z nami!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Co Z Tymi Ligami?!
Kiedy oni wreszcie wrócą?! Jeśli stale zadajecie sobie to pytanie, warto posłuchać ekipy Uniwersytetu Sportu, która przychodzi z pomocą i omawia najnowsze doniesienia z europejskich lig! O tym, co w trawie piszczy jak zwykle mówimy rzetelnie i z humorem. Odpalamy i słuchamy!
pobierz 23.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
MAMY KONTAKT Z NIKARAGUĄ
Uwaga! Uwaga! W tym odcinku czeka na Was prawdziwa niespodzianka - zagraniczny gość specjalny (to nie żart)! Ponadto Nikaragua, Turkmenistan i Tajwan - egzotyczna wyprawa Uniwersytetu Sportu trwa dalej! Jeśli chcecie zabrać się z nami w tę podróż, nic prostszego - odpalajcie i słuchajcie! Startujemy!
pobierz 30.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Jak musi, to na Białorusi
Niestraszny nam wirus, niestraszna pandemia, ciągle poszukujemy nowych wyzwań. Jednym z nich z pewnością jest zgłębianie tajników najwyższej piłkarskiej klasy rozgrywkowej na Białorusi, która działa, funkcjonuje i (o dziwo) gra. Jak zwykle gwarantujemy dużo wiedzy, mnóstwo śmiechu i moc wrażeń. Wbijajcie!
pobierz 27.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
TOP3 ulubionych piłkarzy + kącik newsowy!
Nasz poprzedni odcinek spotkał się z bardzo miłym przyjęciem z Waszej strony, więc postanowiliśmy kontynuować naszą TOPprzygodę! W tej odsłonie każdy z nas stworzy własny ranking trzech ulubionych zawodników. Ale żeby nie było zbyt szablonowo, porozmawiamy również o najnowszych doniesieniach ze świata futbolu. Warto posłuchać!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Nasze TOP3 meczów piłkarskich!
Obecna sytuacja to siłą rzeczy czas wielu podsumowań, również tych sportowych. Członkowie Uniwersytetu Sportu pokusili się więc o wybranie swoich trzech ulubionych/najlepiej zapamiętanych meczów piłkarskich! Bądźcie z nami, zostańcie w domu i podzielcie się swoją „trójką”!
pobierz 50.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Uniwersytet Sportu po Godzinach - To co z tymi Igrzyskami?
W dzisiejszym odcinku Uniwersytetu Sportu po Godzinach Kacper Leśnikowski poruszył temat Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Koniecznie przesłuchajcie i dajcie znać czy się Wam podobało! Zapraszany Was także na nasze media społecznościowe. Do usłyszenia.
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Piłkarze jednego meczu/turnieju
Uniwersytet Sportu nadaje cały czas, pomimo ograniczeń! Przed Wami odcinek specjalny - rozmowa o piłkarzach, którzy zapisali się na kartach historii futbolu, ale w bardzo określonym i najczęściej krótkim czasie. Czeka na Was moc faktów, ciekawostek i legendarnych meczów! Bądźcie z nami i słuchajcie nas w domu!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Uniwersytet Sportu po Godzinach - Koronawirus w sporcie
Zapraszamy do słuchania najnowszego odcinka Uniwersytetu Sportu po Godzinach. W związku z koronawirusem odcinek przybrał trochę inną formę, ale mamy nadzieję, że będzie równie ciekawy co poprzednie. Koniecznie dajcie znać czy Wam się podobał i wpadajcie na nasze media społecznościowe. Do usłyszenia!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Sport w cieniu pandemii
Nad całym światem zgromadziły się czarne chmury. W związku z pandemią koronawirusa wszystkie inne sprawy w naturalny sposób schodzą na dalszy plan. W tym specyficznym okresie ekipa Uniwersytetu Sportu łączy się jednak z Wami ze swoich domów, aby podtrzymać Was na duchu i omówić najnowsze doniesienia. Bądźcie zdrowi!
pobierz 28.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Uniwersytet Sportu po Godzinach - Przegląd ostatnich walk UFC i KSW
Najnowszy odcinek Uniwersytetu Sportu po Godzinach to rozmowa z Olafem Wolińskim - fanem mieszanych sztuk walki. Wraz z Kacprem Leśnikowskim porozmawiali oni o ostatnich wydarzeniach w najlepszej na świecie federacji UFC, a także w naszej rodzimej KSW. Koniecznie słuchajcie i odwiedzajcie nasze social media. Do usłyszenia!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Królewskie El Clásico, hit Ekstraklasy, skandal w Bundeslidze
Hit globalny, hit lokalny, afera w Niemczech. Powiedzmy sobie otwarcie - dzieje się! Kolejny tydzień i kolejny odcinek Uniwersytetu Sportu, w którym ponownie porozmawiamy o najważniejszych wydarzeniach z piłkarskich boisk - my zawsze wiemy, co w trawie piszczy! Zapraszamy!
pobierz 55.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Uniwersytet Sportu po Godzinach - Strzelectwo czarnoprochowe, czyli powrót do początków
O strzelectwie czarnoprochowym wiele ciekawych rzeczy opowiedział nam Tobiasz Niewiadomy. Oprócz samego strzelania zajmuje się on także naprawą, czy też pięlegnacją broni. Koniecznie słuchajcie i wpadajcie na nasze media społecznościowe! Do kolejnego odcinka :)
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Powrót Ligi Mistrzów, kara dla City, relacja z Berlina
Uniwersytet Sportu żyje i ma się dobrze! Szybsze bicie serca zapewniają nam mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów, o których będziecie mogli posłuchać w nowym odcinku. Dokładna analiza, fakty i przewidywania - wszystko, co piłkarskie tygrysy lubią najbardziej! Ponadto słów kilka o spektakularnej karze dla Manchesteru City, a także relacja Kacpra Kołodziejskiego z wizyty na meczu Herthy Berlin. Wbijajcie śmiało!
pobierz 53.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Uniwersytet Sportu po Godzinach - Bieg na orientacje
Mieliśmy przyjemność gościć w najnowszym odcinku Julię Głowacz. Opowiedziała nam czym się charakteryzują biegi na orientację, które ona sama trenuje. Zapraszamy wszystkich koniecznie do przesłuchania!
pobierz odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Futbolowi Skandaliści
W kolejnym odcinku naszego programu temat specjalny - rozmowa o największych piłkarskich hultajach i huncwotach. Wielkie nazwiska, skandale, zapomniane fakty, boiskowe i pozaboiskowe historie - wiemy, że nie możecie się już doczekać! Zapraszamy!
pobierz 39.8 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek