Więcej o Kredytach

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Możesz szukać w wielu miejscach sprawdzonych, konkretnych i użytecznych informacji o kredytach.. tylko po co? My chcemy Ci dać to wszystko w jednym miejscu. Mówimy o kredytach prosto i zrozumiale - posłuchaj i przekonaj się sam.
Data dodania: 2020-04-05 12:02:06
Data aktualizacji: 2021-01-23 09:35:03
Audycji w katalogu: 10
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 10 miesięcy temu
[WOK#10] Raport z rynku: koronawirus
Oddziałuje na banki, gospodarkę, kredytobiorców - na wszystkich. Koronawirus dotyka wszystkich sektorów. Poznaj naszą relację na dzień 17.03.2020, w której przedstawiamy bieżące wiadomości z rynku. Jeżeli chcesz omówić swoją sytuację z nami, pisz śmiało na [email]
pobierz 12.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
[WOK#9] Refinansowanie kredytu
Jeśli zadawałeś sobie pytanie, czy można przenieść kredyt hipoteczny do innego banku, a przy tej okazji dobrać dodatkowe pieniądze lub spłacić inny kredyt gotówkowy - to ten materiał jest odpowiedzią. Opowiemy jak to zrobić i kiedy, aby ta zmiana się opłacała przede wszystkim Tobie. W swojej sprawie pisz do nas na: [email] lub [email]
pobierz 16.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
[WOK#8] Zakup działki i budowa domu za kredyt
W tym odcinku dowiesz się jak zaplanować budowę domu za kredyt, a także jak wykorzystać swoją działkę jako wkład własny. Jeżeli nie masz działki, a planujesz taki krok jak dom pod miastem, i rozpoczynasz tą inwestycję od zakupu działki - też dowiesz się wszystkiego, co niezbędne. Sprawdź i przekonaj się sam!
pobierz 23.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
[WOK#07] Kredyt na nieruchomość od dewelopera
Chcesz kupić mieszkanie z rynku pierwotnego? Nie wiesz od czego zacząć? W tym odcinku dowiesz się m.in. czym jest umowa deweloperska i czy banki jeszcze kredytują "dziurę w ziemi".
pobierz 20.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
[WOK#6] Zakup nieruchomości na rynku wtórnym
Cena transakcji nie zawsze odzwierciedla wartość nieruchomości. Między innymi powiemy o tym jak taka sytuacja wpływa na wnioskowanie o kredyt w Banku. Podamy też kilka przykładów, które lepiej zobrazują specyfikę rynku wtórnego i brania kredytu na ten cel. To wszystko w ramach rozpoczynającej się serii podcastów na temat przeznaczenia kredytu.
pobierz 31.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
[WOK#5] Kredyt dla osób z dochodem z zagranicy
Czy kredyt dla osób z dochodem z zagranicy jest dzisiaj możliwy? Jak to jest z dostępnością kredytów dla Polaków pracujących za granicą? O tym i o wszystkich niezbędnych kryteriach, wymogach oraz oczekiwaniach Banków, opowiemy w tym odcinku naszego podcastu. "Więcej O Kredytach" to źródło aktualnej wiedzy dla osób, które przygotowują się do uzyskania kredytu. Po więcej informacji sięgnij do [link]
pobierz 14.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
[WOK#4] Działalność gospodarcza a kredyt
Przedsiębiorco! Sprawdź o co zadbać, aby dostać kredyt. Książka przychodów, ryczałt, karta podatkowa - w ramach kontynuacji omówienia źródeł dochodów, przekazujemy w tym odcinku garść informacji, by przygotować osoby prowadzące działalność gospodarczą do wzięcia kredytu.
pobierz 36.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
[WOK#3] Umowy zlecenie, o dzieło oraz dochód z najmu
Najczęściej nasi Klienci mają przekonanie, że dochody ze zleceń i umów o dzieło, nie są liczone przez Banki. Otóż rzeczywistość jest bardziej pozytywna. Są wytyczne, które trzeba brać pod uwagę, aby takie źródło zarobków mogło być zaliczone. A jak to jest z najmem? Jaki czas musi trwać? Czy musi być przelew na konto? Muszę rozliczyć to na PIT? Bez obaw - na wszystkie pytania odpowiemy i jasno omówimy, punkt po punkcie.
pobierz 21.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
[WOK#2] Umowa o pracę
Umowa o pracę. Od kiedy, do kiedy, która z kolei? Jakie zmienne, jaka wysokość, jaka średnia, z jakiego okresu? Najczęściej odpowiadamy - to zależy. Tak naprawdę, każdy bank ma swoje regulacje, każdy bierze pod uwagę coś innego. W jednym wystarczy, że umowa będzie jeszcze trwała 6 miesięcy, a dla innego 3 lata to minimum. Dlatego dziś, opowiemy na co zwrócić uwagę gdy uzyskujesz dochód z umowy o pracę.
pobierz 29.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
[WOK#1] Jak przygotować się do kredytu
Przynajmniej kilka razy w tygodniu słyszymy pytania: "Jak dostać kredyt? Jak się do niego przygotować? Co jest ważne? O czym muszę wiedzieć? Czy mam zdolność?" Najtrafniejszym pytaniem jest: "Od czego mam zacząć?". Od początku - zazwyczaj odpowiadamy. I dziś odpowiemy czym jest „początek” w staraniu się o kredyt. Jak zacząć, żeby wnioskowanie o kredyt mieszkaniowy odbyło się bez niepotrzebnego stresu i nerwów.
pobierz 25.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek