Zarabiam w Biznesie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Zarabiam w biznesie - najlepsza ściągawka do prowadzenia własnej firmy przynoszącej ponadprzeciętne, pewne i przewidywalne zyski. A przy okazji, działającej przy Twoim minimalnym zaangażowaniu.Zrozumiesz jak wymyślić, opracować i połączyć dobry model biznesowy z modelem finansowym. Dowiesz się jak zacząć pracować nad biznesem, zamiast w biznesie. Poznasz praktyczne sposoby pozyskiwania i utrzymania klientów. Nauczysz się jak rekrutować i zarządzać utalentowanymi pracownikami. Zaczniesz po prostu dużo więcej zarabiać. Wystarczy posłuchać i zastosować! Zaprasza Adam Grzesik. www.ZarabiamWBiznesie.pl
Data dodania: 2020-04-05 12:02:35
Data aktualizacji: 2020-08-08 18:20:06
Audycji w katalogu: 29
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 miesiące temu
Jak zarządzać firmą w kryzysie - cz.5: Plan wyjścia z kryzysu
Przez 4 odcinki podpowiadałem działania budżetowe, pracownicze i sprzedażowe. Czas na przygotwowanie firrmy do wyjścia z kryzysu. Poznaj moje sposobyna wystartowanie przed konkurencją i pozyskanie klientów!
pobierz 30.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak zarządzać firmą w kryzysie - cz.4: Nowii klienci - pozyskiwanie
Kiedy zainteresowanie klientów spada o 40-60% co widać w trendach Google, kiedy aktualni klienci przestają kupować lub kiedy Twoja firma jest zamknięta to mało kto wyobraża sobie, że jednocześnie można myśleć, a nawet pozyskiwać nowych klientów. O tym właśnie jest ten odcinek!
pobierz 29.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak zarządzać firmą w kryzysie - cz.3: Aktualni klienci - aktywizacja
Co zrobić z aktualnymi klientami, w jaki sposób ich reaktywować, a co najważniejsze – co zrobić, żeby ich utrzymać ich uwagę przy Twojej firmie? Co zrobić, aby Twoja firma była pierwszą myślą w ich głowie, kiedy kryzys się skończy, kiedy pierwszy wystartujesz w wyścigu po klientów.
pobierz 28.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak zarządzać firmą w kryzysie - cz.2: Decyzje pracownicze
Jak zarządzać firmą podczas kryzysu? Jakie decyzje podejmować w związku z pracownikami? Zwalniać, optymalizować, a może zatrudniać?
pobierz 32.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Jak zarządzać firmą w kryzysie - cz.1: Bezpieczeństwo Finansowe
Jakie działania podjąć kiedy spadają przychody, nie może normalnie działać? Jak przytrzymać klientów, zdobyć nowych i zdążyć przed konkurencją? Zapraszam do cyklu 5 odcinków "Jak zarządzać firmą w kryzysie".
pobierz 19.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Gdzie są pieniądze w Twojej firmie - podstawowe zestawienie cash flow - odc.24
Przedsiębiorcy najczęściej mylą budżet firmowy z przepływami finansowymi. To dwie zupełnie inne rzeczy. Firmy upadają przez brak gotówki. Dowiedz się, sprawdź, gdzie są Twoje pieniądze i uzdrów sytuację w swojej firmie. Oto najważniejsze zestawienie dla przedsiębiorcy!
pobierz 24.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Podstawy zarządzania handlowcami - odc. 23
Kiedy zatrudniasz handlowca, szybko okazuje się, że albo do niego dokładasz albo za Twoje pieniądze zaczyna negocjować z Tobą w imieniu klientów. Poznaj podstawy, od których należy zacząć układać i nadzorować pracę Twoich przedstawicieli handlowych, telemarketerów i sprzedawców.
pobierz 36.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Genialny system porównywania pracowników: Uczeń - Czeladnik - Mistrz - odc. 22
Jak porównywać pracowników, jak ich oceniać i co najważniejsze czy istnieje prosty system pokazujący pracownikowi co powinien poprawić w swojej pracy. Prosty oznacza możliwy do zastosowania nawet w małej firmie bez działów personalnych i bez specjalistycznej wiedzy.
pobierz 39.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Jak krok po kroku rozwijać gabinet kosmetyczny itp. - odc. 21
Omawiam cztery kolejne etapy rozwoju większości biznesów. Odpowiadam na pytanie, kiedy zatrudniać pracowników i w jaki sposób skalować ten biznes. Podaję kilka sposobów na pozyskanie i co najważniejsze, na utrzymanie klientów. Na końcu pokazuje klucz do wychowania, nazwijmy to: wyznawcy marki w twojej firmie czy salonie kosmetycznym.
pobierz 54.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Jak prowadzić rekrutacje, aby uniknąć rozczarowań - odc.20
Za 3-miesięczny okres próbny nowego pracownika zapłacisz minimum 10 000 zł. Dlatego od jakości rekrutacji zależy to, czy pracownik będzie inwestycją czy kosztem. Jak rozmawiać z kandydatami do pracy? Jak ich testować i co sprawdzać aby zwiększyć pewność dobrego wyboru? Tego dowiesz się z tego odcinka.
pobierz 35.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Jak i gdzie szukać pracowników, sprytne podpowiedzi - odc. 19
Rynek pracownika, brak ludzi do pracy, a Ty ich właśnie teraz potrzebujesz? Z tego odcinka dowiesz się gdzie i jak ich poszukiwać aby zdecydowanie zwiększyć swój wybór, zapewniając sobie chętnych kandydatów. (Zwycieski-Zespol.pl)
pobierz 49.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Jak zmienić "oglądaczy" w wiernych klientów - odc. 18.
Z tego odcinka dowiesz się co zrobić, żeby osobę która tylko ogląda, zamienić w klienta, a następnie sprawić aby stał się wiernym klientem. Wytłumaczę Ci czego spodziewa się potencjalny klient zanim dokona pierwszego zakupu Podam przykłady moich własnych lejków sprzedaży – podróży klientów Opowiem o 5 elementach, które musi przewidzieć każda firma aby pozyskać klientów
pobierz 45.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Jaką formę działalności wybrać i czym zajmuje się dyrektor finansowy - wywiad z Agnieszką Soćko - odc. 17.
pobierz 66.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Kluczowe Wskaźniki Efektywności - tajemnica zarządzania przez cele - odc. 16.
pobierz 44.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Moje sposoby zarabiania pieniędzy - odc. 15.
Z tego odcinka dowiesz się w jaki sposób zarabiam. Zyskasz podpowiedzi i sporo inspiracji do pomnażania swojego majątku.
pobierz 45.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Jak zarządzam swoimi pieniędzmi - sprytne porady - odc. 14.
W tym odcinku ujawniam moje osobiste sposoby na zarządzanie pieniędzmi. Zarówno firmowymi jak i prywatnymi.
pobierz 38.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Jak skalować biznes - wywiad z twórcą dużego systemu franczyzowego - odc. 13.
pobierz 38.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Jak sprzedawać częściej, czyli pomysły okazje zakupowe - odc. 12.
Dowiesz się, co zrobić, aby klienci, którzy kupili już raz u Ciebie, zaczęli kupować częściej. Pokażę Ci jak zbudować nawyki zakupowe i jak zachęcić klienta do kolejnych zakupów.
pobierz 25.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Jak sprzedawać więcej podczas każdej transakcji - odc. 11.
Dowiesz się, co zrobić w swojej firmie aby sprzedawać więcej. Jak robić to podczas każdej transakcji – i co najważniejsze – z zyskiem dla obu stron. To, czego na co dzień uczę przedsiębiorców to to, aby poza reklamą, poza marketingiem, stworzyć system, który nie tylko ściągnie do Twojego biznesu nowych klientów, ale co najważniejsze – aby kiedy oni już przyjdą, sprzedawać więcej, a kiedy odejdą od Ciebie – abyś sprzedawał częściej. Jeśli nie masz takiego systemu to prawdopodobnie tracisz między nawet 80% dodatkowych pieniędzy, dodatkowego zysku, który możesz mieć. Przy okazji psujesz albo nawet nie wyrabiasz w nich nawyku zakupowego.
pobierz 31.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Jak usamodzielnić firmę - procedury, mapy procesowe, listy kontrolne - rozmowa z Małgorzatą Wierzbicką - odc. 10.
Bycie od wszystkiego to zmora każdego właściciela firmy. Jak usamodzielnić firmę i mieć gwarancję, że kiedy wyjedziesz na urlop biznes będzie działał doskonale bez Ciebie? Na to pytanie odpowiada Małgorzata Wierzbicka z Saule-Consulting.pl Gosia na codzień tworzy mapy procesowe, procedury i listy kontrolne. Wchodzi do firm aby wszystkie procesy zebrać w proste zadania. Wiedza niezbędna dla każdego przedsiębiorcy. Kurs wideo znajdziesz na stronie vod.adamgrzesik.pl
pobierz 51.5 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek