Zarabiam w Biznesie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Zarabiam w biznesie - najlepsza ściągawka do prowadzenia własnej firmy przynoszącej ponadprzeciętne, pewne i przewidywalne zyski. A przy okazji, działającej przy Twoim minimalnym zaangażowaniu.Zrozumiesz jak wymyślić, opracować i połączyć dobry model biznesowy z modelem finansowym. Dowiesz się jak zacząć pracować nad biznesem, zamiast w biznesie. Poznasz praktyczne sposoby pozyskiwania i utrzymania klientów. Nauczysz się jak rekrutować i zarządzać utalentowanymi pracownikami. Zaczniesz po prostu dużo więcej zarabiać. Wystarczy posłuchać i zastosować! Zaprasza Adam Grzesik. www.ZarabiamWBiznesie.pl
Data dodania: 2020-04-05 12:02:35
Data aktualizacji: 2020-10-27 08:45:07
Audycji w katalogu: 38
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 miesiące temu
Jak bardzo szybko rozwijać firmę: Udoskonalenie 4 kluczowych obszarów
Chcesz szybko pozyskiwać klientów i rozwijać firmę? Udoskonal 4 obszary działalności: SMARKETING - BOK - ZESPÓŁ - BUDŻET - pokażę Ci jak to zrobić!
pobierz 35.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Jak bardzo szybko rozwijać firmę: Likwidacja ograniczeń i zmiana finansowego termostatu
Chcesz szybko pozyskiwać klientów i rozwijać firmę? Przestaw swój "termostat ograniczeń" na wyższy poziom i wystrzel do przodu!
pobierz 40.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Jak bardzo szybko rozwijać firmę: 7 zasad szybkiego bogacenia się (Część 3 Lekcja 1)
Chcesz szybko pozyskiwać klientów i rozwijać firmę? Obejrzyj 3 krótkie filmy wideo, zastosuj 7 zasad bogacenia się aby mieć pieniądze na szybki rozwój, przestaw swój "termostat ograniczeń" na wyższy poziom i udoskonal 4 obszary działalności: SMARKETING - BOK - ZESPÓŁ - BUDŻET
pobierz 51.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Więcej pieniędzy w firmie: Różne sposoby na zwiększenie zysku poza sprzedażą (Moduł 2 Lekcja 3)
Chcesz mieć dużo więcej pieniędzy z firmy, bezpiecznie i przewidywalnie? Obejrzyj 3 krótkie filmy wideo. Wprowadź 3 zmiany, które poznasz: CEL - PLAN - UKIERUNKOWANIE NA ZYSK. Zacznij zarabia naprawdę dużo więcej w swojej firmie! Z tej lekcji dowiesz się jak latami zmieniał się biznes i w którą stronę obecnie podąża. Porozmawiamy o tym na czym i jak zarabia się w biznesie, a na końcu pokażę Ci jak w swojej firmie możesz potroić zyski.
pobierz 46.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Więcej pieniędzy w firmie: wartość majątku, planowanie i kontrola na prostym przykładzie. (Moduł 2 lekcja 2)
Chcesz mieć dużo więcej pieniędzy z firmy, bezpiecznie i przewidywalnie? Obejrzyj 3 krótkie filmy wideo. Wprowadź 3 zmiany, które poznasz: CEL - PLAN - UKIERUNKOWANIE NA ZYSK. Zacznij zarabia naprawdę dużo więcej w swojej firmie! W tej lekcji zajmiemy budżetem domowym! Dlaczego? Ponieważ jeśli zrozumiesz jak działa system w domu to z łatwością przeniesiesz go na firmę.
pobierz 35.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Więcej pieniędzy w firmie: Cel finansowy i „magiczna liczba" (Moduł 2 Lekcja 1)
Chcesz mieć dużo więcej pieniędzy z firmy, bezpiecznie i przewidywalnie? Obejrzyj 3 krótkie filmy wideo. Wprowadź 3 zmiany, które poznasz: CEL - PLAN - UKIERUNKOWANIE NA ZYSK. Zacznij zarabia naprawdę dużo więcej w swojej firmie! W tej lekcji wyznaczysz konkretny cel wyrażony w pieniądzach, określisz cenę swojego stylu życia!
pobierz 34.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak usamodzielnić pracowników – systemy wynagrodzeń - zasady (Moduł 1 Lekcja 2)
Proste zasady zarządzania pracownikami! Chcesz mieć samodzielny zespół, porządek w firmie i święty spokój? Obejrzyj 3 krótkie filmy wideo: ZROZUMIENIE - ZASADY - NAGRODA Ta lekcja to część 3: NAGRODA. Poznasz w niej zasady tworzenia systemów wynagrodzeń tak aby były doskonałym narzędziem do realizacji celów firmy i zapewniały motywację pracowników.
pobierz 20.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak. usamodzielnić pracowników – zakresy obowiązków i listy zadań (Moduł 1 Lekcja 2)
Proste zasady zarządzania pracownikami! Chcesz mieć samodzielny zespół, porządek w firmie i święty spokój? Obejrzyj 3 krótkie filmy wideo: ZROZUMIENIE - ZASADY - NAGRODA Ta lekcja to część 2: ZASADY. Poznasz w niej konstrukcje i ideę zakresów obowiązków oraz przykłady wykorzystania listy zadań do rekrutacji i do systemów wynagrodzeń.
pobierz 22.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Jak usamodzielnić pracowników – struktura i etapy rozwoju firmy (Moduł 1 Lekcja 1)
Proste zasady zarządzania pracownikami! Chcesz mieć samodzielny zespół, porządek w firmie i święty spokój? Obejrzyj 3 krótkie filmy wideo: ZROZUMIENIE - ZASADY - NAGRODA Wprowadź 2 zmiany, które poznasz Zyskaj spokój i porządek To wideo nr 1: ZROZUMIENIE - poznasz 4 etapy rozwoju firmy i. dowiesz się jak zaplanować dobrą strukturę firmy i procesy w poszczególnych działach.
pobierz 34.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Jak zarządzać firmą w kryzysie - cz.5: Plan wyjścia z kryzysu
Przez 4 odcinki podpowiadałem działania budżetowe, pracownicze i sprzedażowe. Czas na przygotwowanie firrmy do wyjścia z kryzysu. Poznaj moje sposobyna wystartowanie przed konkurencją i pozyskanie klientów!
pobierz 30.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Jak zarządzać firmą w kryzysie - cz.4: Nowii klienci - pozyskiwanie
Kiedy zainteresowanie klientów spada o 40-60% co widać w trendach Google, kiedy aktualni klienci przestają kupować lub kiedy Twoja firma jest zamknięta to mało kto wyobraża sobie, że jednocześnie można myśleć, a nawet pozyskiwać nowych klientów. O tym właśnie jest ten odcinek!
pobierz 29.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Jak zarządzać firmą w kryzysie - cz.3: Aktualni klienci - aktywizacja
Co zrobić z aktualnymi klientami, w jaki sposób ich reaktywować, a co najważniejsze – co zrobić, żeby ich utrzymać ich uwagę przy Twojej firmie? Co zrobić, aby Twoja firma była pierwszą myślą w ich głowie, kiedy kryzys się skończy, kiedy pierwszy wystartujesz w wyścigu po klientów.
pobierz 28.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Jak zarządzać firmą w kryzysie - cz.2: Decyzje pracownicze
Jak zarządzać firmą podczas kryzysu? Jakie decyzje podejmować w związku z pracownikami? Zwalniać, optymalizować, a może zatrudniać?
pobierz 32.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Jak zarządzać firmą w kryzysie - cz.1: Bezpieczeństwo Finansowe
Jakie działania podjąć kiedy spadają przychody, nie może normalnie działać? Jak przytrzymać klientów, zdobyć nowych i zdążyć przed konkurencją? Zapraszam do cyklu 5 odcinków "Jak zarządzać firmą w kryzysie".
pobierz 19.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Gdzie są pieniądze w Twojej firmie - podstawowe zestawienie cash flow - odc.24
Przedsiębiorcy najczęściej mylą budżet firmowy z przepływami finansowymi. To dwie zupełnie inne rzeczy. Firmy upadają przez brak gotówki. Dowiedz się, sprawdź, gdzie są Twoje pieniądze i uzdrów sytuację w swojej firmie. Oto najważniejsze zestawienie dla przedsiębiorcy!
pobierz 24.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Podstawy zarządzania handlowcami - odc. 23
Kiedy zatrudniasz handlowca, szybko okazuje się, że albo do niego dokładasz albo za Twoje pieniądze zaczyna negocjować z Tobą w imieniu klientów. Poznaj podstawy, od których należy zacząć układać i nadzorować pracę Twoich przedstawicieli handlowych, telemarketerów i sprzedawców.
pobierz 36.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Genialny system porównywania pracowników: Uczeń - Czeladnik - Mistrz - odc. 22
Jak porównywać pracowników, jak ich oceniać i co najważniejsze czy istnieje prosty system pokazujący pracownikowi co powinien poprawić w swojej pracy. Prosty oznacza możliwy do zastosowania nawet w małej firmie bez działów personalnych i bez specjalistycznej wiedzy.
pobierz 39.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Jak krok po kroku rozwijać gabinet kosmetyczny itp. - odc. 21
Omawiam cztery kolejne etapy rozwoju większości biznesów. Odpowiadam na pytanie, kiedy zatrudniać pracowników i w jaki sposób skalować ten biznes. Podaję kilka sposobów na pozyskanie i co najważniejsze, na utrzymanie klientów. Na końcu pokazuje klucz do wychowania, nazwijmy to: wyznawcy marki w twojej firmie czy salonie kosmetycznym.
pobierz 54.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak prowadzić rekrutacje, aby uniknąć rozczarowań - odc.20
Za 3-miesięczny okres próbny nowego pracownika zapłacisz minimum 10 000 zł. Dlatego od jakości rekrutacji zależy to, czy pracownik będzie inwestycją czy kosztem. Jak rozmawiać z kandydatami do pracy? Jak ich testować i co sprawdzać aby zwiększyć pewność dobrego wyboru? Tego dowiesz się z tego odcinka.
pobierz 35.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Jak i gdzie szukać pracowników, sprytne podpowiedzi - odc. 19
Rynek pracownika, brak ludzi do pracy, a Ty ich właśnie teraz potrzebujesz? Z tego odcinka dowiesz się gdzie i jak ich poszukiwać aby zdecydowanie zwiększyć swój wybór, zapewniając sobie chętnych kandydatów. (Zwycieski-Zespol.pl)
pobierz 49.1 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek