Opowiedz.to

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Opowiedz.to słowem i obrazem. Podcast dla tych, którzy słowem chcą zapalać do działania lub gasić pożary. Garść przydatnych informacji i inspiracji dla liderów, trenerów, menadżerów oraz wszystkich, którzy w różnych sytuacjach występują publicznie i chcą to robić lepiej, ciekawiej i efektywniej.
Data dodania: 2020-04-05 12:03:46
Data aktualizacji: 2020-05-25 15:25:05
Audycji w katalogu: 10
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 5 dni temu
#010 | Sukces rządzi się swoimi prawami
Czy słowo “succes”, w dodatku napisane z błędem może zawierać przepis na sukces w tworzeniu opowieści i wystąpieniach? Może! Dzielimy się nim w jubileuszowym odcinku podcastu. Jeśli szukasz konkretnej i prostej wskazówki o co zadbać przygotowując prezentację - posłuchaj 10 odcinka podcastu Opowiedz.to.
pobierz 49.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
#009 | Zobacz co do Ciebie mówię! Siła obrazu w komunikacji
O myśleniu wizualnym powiedziano już wiele. My dokładamy do tego swoje 43 minuty. Jak wspomóc się obrazem, gdy jesteś liderem lub liderką, menażerem lub menadżerką, trenerem lub trenerką, lekarzem lub lekarką, a nawet pacjentem lub pacjentką? Co by się stało, gdyby instrukcje w Ikea nie były obrazkowe? Uwaga! Odcinek zawiera lokowanie marek i produktów: Podcast Setki Inspiracji, Mazanki, Klaudia Tolman, Expirience Corner i Neuland ®
pobierz 39.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
#008 | Słowa, które robią robotę!
Jakie słowa wzmacniają komunikat, a jakie rozmywają przekaz? Jakich sformułowań warto unikać, kiedy zależy Ci na budowaniu wizerunku profesjonalisty? Jak angażować ludzi do działania poprzez dobrze dobrane wyrazy? Na te i podobne pytania szukamy odpowiedzi w ósmym odcinku podcastu Opowiedz.to.
pobierz 84.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#007 | Co to takiego Digital Storytelling?
Digital Storytelling - co to takiego i czym to się je? Skąd się wzięły cyber opowieści, jak je tworzyć i wykorzystać w biznesie – tego wszystkiego dowiesz się z odcinka, rozmowy z Anną Kędzierską. Matką importerką Digital Storytellingu.
pobierz 39.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
#006 | Czy storytelling w biznesie to tylko moda, która przeminie?
Co i raz o brzegi biznesu rozbijają się fale mód na różne formy i techniki prezentacji, sprzedaży czy budowania marki. A co ze storytellingiem? Czy warto się nim zainteresować? A jeśli tak, to jak zacząć, aby się nie zniechęcić a nawet skorzystać na snuciu opowieści?
pobierz 39.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
#005 | Jak zaprzyjaźnić się z Panią Tremą?
Nieodłączny element wystąpień publicznych to trema. I chyba nikt jej nie lubi! Na szczęście można się z nią zaprzyjaźnić. Skąd się bierze, dlaczego jest nam potrzebna i jak nią zarządzać – posłuchaj naszych odpowiedzi na te pytania. W odcinku znajdziesz również konkretne ćwiczenia, które pomogą Ci uspokoić i wyciszyć przez prezentacją.
pobierz 26.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Opowiedz.to #004 | Jak nawyki mogą zepsuć nawet najlepsze wystąpienie?
Nawyki i schematy działania - błogosławieństwo i przekleństwo zarazem. W prezentacjach i wystąpieniach publicznych może to być przysłowiowy gwóźdź do... wiesz czego. Odcinek o „produkcji” kremu Nivea, habituacji bodźca i sposobach na dopasowanie przekazu do audytorium. Garść refleksji i dwa konkretne narzędzia do użycia już od zaraz.
pobierz 57.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Opowiedz.to #003 | Wystąpienia w stylu Wiedźmina Geralta z Rivii
Jak przygody Wiedźmina Geralta z Rivii mają się do wystąpień publicznych? Co wspólnego ma magia z dobrymi prezentacjami? Jak polują wilki i co na to Milva? Światotworzenie, czyli wskazówki dotyczące budowania logiki wystąpienia. Odcinek "bonusowy" zainspirowany premierą serialu Wiedźmin oraz ponowną lekturą sagi o Wiedźminie.
pobierz 35.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Opowiedz.to #002 | Czego uczą nas Pornhub, Fakty TVN i Walmart?
22 minuty o wystąpieniach publicznych. Konkretnie o naukach, które dają nam Pornhub, Fakty TVN i Walmart. Będzie o odwadze, nazywaniu rzeczy po imieniu, imieniu i nazwisku, budowaniu bezpieczeństwa słuchaczy, wyborze tego co ważne w wystąpieniu oraz zaskoczeniu, które jest królową emocji.
pobierz 23.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Opowiedz.to #001 | Kto, dla kogo i o czym w tym podcaście?
Pierwszy, premierowy odcinek podcastu Opowiedz.to, w którym się przedstawiamy i opowiadamy o czym i do kogo będziemy mówić. Będzie też o żuczku, który wyszedł za chałupkę, maturze z języka polskiego Maćka i doświadczeniach medialnych Ani.
pobierz 16.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek