Tajemny plan

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Tajemny Plan to nauczanie Słowa Bożego skierowane do ludzi, którzy nie tylko chcieliby Biblię poznać, lecz także według niej żyć. Jeżeli wierzysz, że Biblia to jedyne, prawdziwe Słowo Boga (lub chcesz zrozumieć czemu tak jest), jeżeli uznajesz Biblię za najwyższy i nieomylny autorytet w sprawach chrześcijańskiej wiary i życia (lub chcesz się dowiedzieć czemu ma to sens), to zapraszamy do słuchania.
Data dodania: 2020-04-07 20:02:33
Data aktualizacji: 2020-05-26 18:45:06
Audycji w katalogu: 223
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 9 godz. temu
"Jak się modlić o wypełnienie swojego przeznaczenia?" - Maria Dąbrowska 23/05/2020
W jaki sposób modlić się o odnalezienie i wypełnienie danego Ci przez Boga przeznaczenia? Które życiowe postawy mogą wstrzymywać Boży plan wobec Ciebie? Jak temu zaradzić?
pobierz 93.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 dni temu
Tajemny Plan S08E09 - Jedyne, Prawdziwe Ciało Chrystusa - 1 List Do Koryntian
Jakie znaczenie dla rozumienia Ciała Chrystusa ma związek Adama i Ewy? Którym rozumieniem słowa „ciało” posługuje się Biblia, gdy mówi o Ciele Chrystusa? Jaką naturę i charakter ma całość Ciała Chrystusa?
pobierz 202.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 dni temu
Czemu Bog Dal Nam Kwarantanne - Powod Drugi - Legnica 17 - 05 - 2020
Czy wypada bać się śmierci? Kiedy dobre uczynki są grzeszne? Co to jest "ofiara głupich"?
pobierz 190.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
Najcudowniejsza Z Cudownych Tajemnic Boga - 1 List do Koryntian | S08E08
To tajemnica....
pobierz 367.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 13 dni temu
"Uspokój Się! I tak wszyscy umrzemy!" - Legnica 10/05/2020
Gdzie w Biblii znaleźć pocieszenie? Jak poradzić sobie z trudnościami chrześcijańskiego życia? Który Biblijny autor zawsze podniesie nas na duchu?
pobierz 100.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
Tajemny Plan S08E16 - Małżeństwo. Cała Praktyka W Świetle Słowa Bożego (Część 4 z 4)
Na czym polega ustanowiona przez Boga nierozerwalność chrześcijańskiego małżeństwa? Czym są tzw. „wyjątki” u Mateusza i Pawła oraz czy mają jakiekolwiek zastosowanie w praktyce chrześcijańskiego pożycia małżeńskiego? Jak wobec dzisiejszego kryzysu instytucji małżeństwa powinna wyglądać zgodna ze Słowem Bożym praktyka pastoralna w pracy z parami małżeńskimi?
pobierz 146.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
Jak przygotować się JUŻ dzisiaj na wielkie żniwo końca czasów? - (część 4 z 4) - Poznań 10/2019
W ostatnim, podsumowującym nagraniu Fabian dotyka trzech tematów: 1. Na co powinniśmy zwracać uwagę gdy spodziewamy się wypełnienia proroctw? 2. Czym jest zagadkowa ZARAZA niszcząca Kościół? 3. Jakie jest Twoje wyobrażenie Żniwa i jak to się przekłada na przebudzenie?
pobierz 124.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
Jak przygotować się JUŻ dzisiaj na wielkie żniwo końca czasów? - (część 3 z 4) - Poznań 10/2019
Co to jest Utrapienie Jakuba? I dlaczego na świecie na nowo pojawia się fala antysemityzmu? Jak My jako Ciało Chrystusa powinniśmy się zachować wobec tych, którzy są dla nas obcymi i przybyszami?
pobierz 104.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 21 dni temu
Jak przygotować się JUŻ dzisiaj na wielkie żniwo końca czasów? - (część 2 z 4) - Poznań 10/2019
Kiedy będzie to pochwycenie? Przed uciskiem czy po wielkim ucisku? Czy jeszcze inaczej? Na kim ciąży odpowiedzialność za rozpoznawanie znaków czasu? A jeżeli już o ucisku mowa… to kto to jest Gog i co to jest Magog? I jak łączy się w świetle Słowa Bożego obecna sytuacja na Bliskim Wschodzie z koalicją psalmu 83?
pobierz 122.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
Jak przygotować się JUŻ dzisiaj na wielkie żniwo końca czasów? - (część 1 z 4) - Poznań 10/2019
Nagranie z Października 2019 Na zdjęciu: brat Simon Zao - spędził 40 lat w więzieniu za wiarę w Jezusa gdzie przez pierwsze 30 lat wyroku był codziennie bity. To zdjęcie zostało zrobione niedługo po jego uwolnieniu w 1988 roku. Po odbyciu wyroku wrócił do służby i wyszkolił kilka tysięcy misjonarzy. Czy jesteś gotowy na nadchodzące trudności? Jak z trudnymi czasami radzą sobie inne kraje – zwłaszcza te, w których chrześcijanie są prześladowani? Co o obecnym czasie mówią współcześni nam prorocy?
pobierz 113.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
Tajemny Plan S08E15 - Małżeństwo. Cała Praktyka W Świetle Słowa Bożego (Część 3 z 4)
Czym jest małżeństwo ekskluzywnie chrześcijańskie? Na jakich zasadach opiera się jego nierozerwalność? Jaki daje nam punkt widzenia na inne rodzaje związków?
pobierz 179.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 28 dni temu
Światło w Tunelu - Jaki Kościół Ma Wyjechać z Epidemii?
Publikujemy kilka myśli na temat przyszłości kościoła w Polsce. O modlitwie indywidualnej i modlitwie kościoła, o smutnych i szczęśliwych Chrześcijanach. O perspektywie kościoła wypełnionego miłością. Nagrano: Kraków 29/02/2020
pobierz 49.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Tajemny Plan S08E14 - Małżeństwo. Cała Praktyka W Świetle Słowa Bożego (Część 2 z 4)
Co to znaczy, że Bóg stworzył człowieka jako... małżeństwo? Jakie warunki musi spełnić para, by Bóg pobłogosławił ich jako małżeństwo? Jak Pan Jezus przywraca oryginalny Boży wzór małżeństwa i jakie znaczenie ma to dziś dla nas jako chrześcijan?
pobierz 187.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
To Wszystko To POCZĄTEK BOLEŚCI - Kraków 04/2020
Gdzie na na biblijnej osi czasów ostatecznych znajdują się obecne wydarzenia? Czego możemy się jeszcze z całą pewnością spodziewać według Słowa Bożego? Jak mamy się przygotować na nadchodzące zmiany: osobiście i jako kościół?
pobierz 270.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Tajemny Plan S08E13 - Małżeństwo. Cała Praktyka W Świetle Słowa Bożego (Część 1 z 4)
Skąd taki atak w dzisiejszym świecie na małżeństwo? Czy ma ono charakter wyłącznie duchowy czy może tylko cielesny? Czy Pan Jezus i Paweł Apostoł byli przeciwni małżeństwu? Jak Bóg wprowadził małżeństwo w życie ludzi?
pobierz 177.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
W Przededniu Apokalipsy (część 3 z 3) - Rozpoznaj Prawdziwych Braci
Data spotkania: 10 grudnia 2017. Nagranie to pochodzi z pierwszego "otwartego spotkania kościołów domowych”. Formy, która najpierw miała posłużyć jako platforma do spotkań, nauki i wspólnej modlitwy różnych kościołów domowych, a pod koniec 2019 roku przerodziła się w „Otwarte Spotkanie Chrześcijan Biblijnie Wierzących” – wszystkich, czy to z kościołów domowych, czy ze zborów, z Krakowa, z okolic i z dalekich stron. W pewnym sensie to nagranie jest dla nas nagraniem historycznym, ale niesie przekaz tak samo istotny dziś, jak wtedy, w grudniu 2017 roku, a właściwie teraz ten przekaz wybrzmiewa jeszcze mocniej.
pobierz 206.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
W Przededniu Apokalipsy (część 2 z 3) - Gwarancja Twojej Nietykalności
Nagranie to pochodzi z pierwszego "otwartego spotkania kościołów domowych”. Formy, która najpierw miała posłużyć jako platforma do spotkań, nauki i wspólnej modlitwy różnych kościołów domowych, a pod koniec 2019 roku przerodziła się w „Otwarte Spotkanie Chrześcijan Biblijnie Wierzących” – wszystkich, czy to z kościołów domowych, czy ze zborów, z Krakowa, z okolic i z dalekich stron. W pewnym sensie to nagranie jest dla nas nagraniem historycznym, ale niesie przekaz tak samo istotny dziś, jak wtedy, w grudniu 2017 roku, a właściwie teraz ten przekaz wybrzmiewa jeszcze mocniej.
pobierz 66.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
W Przededniu Apokalipsy (część 1 z 3) - Twoje Osobiste Przebudzenie
Data spotkania: 10 grudnia 2017. Nagranie to pochodzi z pierwszego "otwartego spotkania kościołów domowych”. Formy, która najpierw miała posłużyć jako platforma do spotkań, nauki i wspólnej modlitwy różnych kościołów domowych, a pod koniec 2019 roku przerodziła się w „Otwarte Spotkanie Chrześcijan Biblijnie Wierzących” – wszystkich, czy to z kościołów domowych, czy ze zborów, z Krakowa, z okolic i z dalekich stron. W pewnym sensie to nagranie jest dla nas nagraniem historycznym, ale niesie przekaz tak samo istotny dziś, jak wtedy, w grudniu 2017 roku, a właściwie teraz ten przekaz wybrzmiewa jeszcze mocniej. W pierwszej części, Fabian wprowadza w tematykę przebudzenia, które działo się już wtedy, a teraz widoczne jest jeszcze bardziej.
pobierz 99.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Tajemny Plan S08E07 - Kościół Dojrzewający W Ukrzyżowanym
Na rozstaju jakich dwóch dróg duchowych staje każda nowonarodzona osoba? Jak zapobiec infantylności kościoła lokalnego? W jaki sposób plan pisania całego 1 Listu do Koryntian odzwierciedla postać Ukrzyżowanego?
pobierz 320.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Tajemny Plan S08E06 - Kościół Na Planie Krzyża - Część 2 z 2 - 1 List Do Koryntian
Jak znajomość krzyża Chrystusa wpływa na naszą znajomość Ojca? W jaki sposób krzyż Chrystusa udziela mocy kościołowi? Co w świetle krzyża Chrystusa stanowi właściwy cel napisania 1 Listu do Koryntian?
pobierz 303.3 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek