Podcast do Biegania

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast do Biegania to oficjalna audycja serwisu TreningBiegacza.pl, adresowana do początkujących oraz średnio zaawansowanych amatorów sportu. Paweł Bieniek oraz Marcin Sawuła rozmawiają w niej o treningu, osiąganiu celów i sportowym stylu życia.
Data dodania: 2020-04-07 20:48:23
Data aktualizacji: 2020-05-27 02:10:03
Audycji w katalogu: 6
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 28 dni temu
PDB 005 - Trenując bez planu zmierzasz donikąd
Słuchając tego odcinka dowiesz się, jak zdecydować, czy w ogóle potrzebujesz planu treningowego. co brać pod uwagę, wybierając gotowy plan dla siebie, oraz kiedy warto zdecydować się na indywidualny plan, przygotowany przez profesjonalnego trenera.
pobierz 67.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
PDB 004 - Żywienie sportowców
Słuchając tego odcinka dowiesz się, dlaczego warto być sceptycznym wobec cudownych diet i marketingu firm żywieniowych, w jaki sposób obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne oraz dlaczego słuchanie własnego organizmu jest doskonałym drogowskazem dotyczącym żywienia.
pobierz 84.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
PDB 003 - Sposoby na skuteczną regenerację
Słuchając tego odcinka dowiesz się, czym zastąpić leżenie na kanapie w ramach odpoczynku pomiędzy treningami, jaki sposób odżywiania najlepiej wpływa na regenerację, oraz w co warto zainwestować, aby regenerować się lepiej.
pobierz 87.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
PDB 501 - odcinek specjalny - trening w czasie pandemii
Słuchając tego odcinka dowiesz się jak podczas treningu zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych, jak radzić sobie mentalnie z odwołanymi zawodami i treningiem w samotności, oraz poznasz opinie i zalecenia treningowe, którymi podzielili się z nami doświadczeni biegacze.
pobierz 69.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
PDB 002 - Sprzęt Początkującego Biegacza
Słuchając tego odcinka dowiesz się, na co zwrócić uwagę, wybierając buty do biegania, w czym może pomóc Ci komputer treningowy, oraz w jakich przypadkach warto stosować kompresję.
pobierz 81.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
PDB 001 - Jak Dobrze Zacząć
Słuchając tego odcinka dowiesz się, w jaki sposób budować długofalowe nawyki związane ze sportem, dlaczego motywacja zazwyczaj nie wystarcza do utrzymania sportowych postanowień i czym ją zastąpić, oraz poznasz narzędzia, dzięki którym skutecznie zbudujesz nawyk biegania.
pobierz 76.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek