Podcast do Biegania

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast do Biegania to oficjalna audycja serwisu TreningBiegacza.pl, adresowana do początkujących oraz średnio zaawansowanych amatorów sportu. Paweł Bieniek oraz Marcin Sawuła rozmawiają w niej o treningu, osiąganiu celów i sportowym stylu życia.
Data dodania: 2020-04-07 20:48:23
Data aktualizacji: 2021-02-27 07:15:17
Audycji w katalogu: 19
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 3 miesiące temu
Podcast Do Biegania #16 – Wasze treningowe pytania
Słuchając odcinka dowiesz się, jak znaleźć czas i motywację do treningów, jak się ubierać do biegania w zależności od warunków i temperatury, oraz Jak przełamać trudności w treningach po łagodnym przejściu COVID-19
pobierz 56.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Podcast Do Biegania #15 – mity treningu siłowego
Słuchając odcinka dowiesz się, skąd biorą się mity na temat treningu siłowego, czy trening siłowy jest dobry głównie dla mężczyzn, oraz jak rozpocząć trening siłowy z głową.
pobierz 91.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Podcast Do Biegania Odcinek Specjalny #3 – Biegacz po przejściu COVID-19
Zapraszam serdecznie do wysłuchania odcinka, w którym Przemek opowiada o swojej walce ze skutkami COVID (także biznesowymi), oraz o tym, dlaczego nie przestrzega planu treningowego, który sam dla siebie ułożył ;)
pobierz 86.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Podcast Do Biegania #14 – Crossfit dla biegacza
Słuchając odcinka dowiesz się, po co biegacz miałby trenować Crossfit, jak trening Crossfit wygląda w praktyce, oraz jak wpleść trening Crossfit w rutynę treningową bez zaniedbywania biegania.
pobierz 95.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Podcast Do Biegania #13 – Triathlon. Część 2
Słuchając odcinka dowiesz się, jak początkujący może podejść do planowania treningów Triathlonowych w skali makro, jak wygląda budowanie planu treningowego przy wsparciu trenera i dlaczego aspekt mentalny jest w nim najważniejszy, oraz jak znaleźć towarzystwo do wspólnych treningów triathlonowych.
pobierz 67.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Podcast Do Biegania #12 – Triathlon. Część 1
Słuchając odcinka dowiesz się, czy trzeba być w świetnej formie aby zacząć trenować Triathlon, dlaczego niektórzy biegacze chętnie spoglądają w stronę Triathlonu, jakiego sprzętu potrzebują początkujący do startów i treningów.
pobierz 78.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Podcast Do Biegania Odcinek Specjalny #2 – bieganie w masce
Słuchając odcinka dowiesz się, jakie są rodzaje masek ochronnych i czym się charakteryzują, co poleca Marcin jako alternatywę treningu biegowego, oraz jak zmodyfikować podejście do treningu, aby osiągnąć długofalowe efekty.
pobierz 62.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Podcast Do Biegania #11 – Swimrun
Słuchając odcinka dowiesz się czym jest Swimrun, jakiego sprzętu potrzebujesz aby trenować i brać udział w zawodach, oraz jak Marcin przygotowywał się do swojego pierwszego startu.
pobierz 55.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Podcast Do Biegania #10 – basen w treningu biegacza
Słuchając tego odcinka dowiesz się, jakie benefity daje biegaczom trening basenie, z czym się zmierzysz podczas pierwszych treningów, oraz w jaki sprzęt treningowy warto się zaopatrzyć.
pobierz 57.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Podcast Do Biegania #9 – rower w treningu biegacza
Słuchając odcinka dowiesz się, jakie są benefity treningu rowerowego dla początkujących, jakie są rodzaje rowerów i który wybrać, oraz jak wkomponować rower w rutynę treningową biegacza.
pobierz 67.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Podcast Do Biegania #8 – Rozciąganie i mobilizacja dla biegaczy
Słuchając odcinka dowiesz się, czym różni się stretching od mobilizacji, jakie są rodzaje ćwiczeń rozciągających, oraz jak łączyć rozciąganie i mobilizację z treningiem biegowym.
pobierz 65.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
PDB 007 - Bieganie podczas upałów
Słuchając go dowiesz się, jak podchodzić do treningów w czasie upałów, na co zwrócić uwagę planując trening w cieplejsze dni, oraz do czego przydaje się biegaczom kubek z lodem z Żabki ;)
pobierz 47.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
PDB 006 - Co daje bieganie
Słuchając tego odcinka dowiesz się, jakie profity dla ciała, umysłu oraz relacji społecznych zapewnia regularne bieganie, dlaczego Panie powinny mocno zachęcać do biegania swoich partnerów, oraz co dwóch zrzędliwych dziadków może Ci powiedzieć na temat negatywnych aspektów biegania ;)
pobierz 58.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
PDB 005 - Trenując bez planu zmierzasz donikąd
Słuchając tego odcinka dowiesz się, jak zdecydować, czy w ogóle potrzebujesz planu treningowego. co brać pod uwagę, wybierając gotowy plan dla siebie, oraz kiedy warto zdecydować się na indywidualny plan, przygotowany przez profesjonalnego trenera.
pobierz 67.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
PDB 004 - Żywienie sportowców
Słuchając tego odcinka dowiesz się, dlaczego warto być sceptycznym wobec cudownych diet i marketingu firm żywieniowych, w jaki sposób obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne oraz dlaczego słuchanie własnego organizmu jest doskonałym drogowskazem dotyczącym żywienia.
pobierz 84.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
PDB 003 - Sposoby na skuteczną regenerację
Słuchając tego odcinka dowiesz się, czym zastąpić leżenie na kanapie w ramach odpoczynku pomiędzy treningami, jaki sposób odżywiania najlepiej wpływa na regenerację, oraz w co warto zainwestować, aby regenerować się lepiej.
pobierz 87.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
PDB 501 - odcinek specjalny - trening w czasie pandemii
Słuchając tego odcinka dowiesz się jak podczas treningu zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych, jak radzić sobie mentalnie z odwołanymi zawodami i treningiem w samotności, oraz poznasz opinie i zalecenia treningowe, którymi podzielili się z nami doświadczeni biegacze.
pobierz 69.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
PDB 002 - Sprzęt Początkującego Biegacza
Słuchając tego odcinka dowiesz się, na co zwrócić uwagę, wybierając buty do biegania, w czym może pomóc Ci komputer treningowy, oraz w jakich przypadkach warto stosować kompresję.
pobierz 81.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
PDB 001 - Jak Dobrze Zacząć
Słuchając tego odcinka dowiesz się, w jaki sposób budować długofalowe nawyki związane ze sportem, dlaczego motywacja zazwyczaj nie wystarcza do utrzymania sportowych postanowień i czym ją zastąpić, oraz poznasz narzędzia, dzięki którym skutecznie zbudujesz nawyk biegania.
pobierz 76.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek