Bratanek Ikara

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Część podkastowa multiblogu o wyjeździe na Florydę, nauce latania i ogólnie o całym przedsięwzięciu.
Data dodania: 2012-04-21 00:00:00
Data aktualizacji: 2013-08-22 10:05:28
Audycji w katalogu: 24
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 12 lat temu
Key West
Key West to niewątpliwie miejsce na ziemi warte nawiedzenia. Przekonajcie się spacerując ze mną w Walentynki 2009 roku około połnocy po głównych ulicach tego miasta.
pobierz 54.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Środa wieczór
Czas - 32 minuty Środa wieczór, godzina 22, pusty parking na Targówku w okolicach Parku Smaku i Leroy Merlin. Zapraszam
pobierz 44.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Lądowanie
Czas: 50 minut To ostatni odcinek podkastu Bratanek Ikara, jednocześnie kolejny odcinek Pozytywnego Zacisza, do którego nomen omen wracam. Adres [link]. Audycja w której możecie posłuchać mongolskiego zespołu ludowego nosi tytuł Paryż 2006. Utwory mlewap - [link] oraz Bartosza Klimaszewskiego - [link]
pobierz 57.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Dodatkowy Dzień
Czas 42:28 To już 22 odcinek podkastu, który znajdziecie pod adresem: [link] Czas 42:38 Dużo tematów i dwa utwory muzyczne: Bartosz Klimaszewski wydał płytę - [link] Kolega ze studiów - [link] Daytona Beach Peabody Auditorium [link] Chelsey "Sully" Sullenberger, III - [link] Plakaty o tematyce związanej z lataniem proszę wysyłać na adres: Borys Kozielski 875 Derbyshire Road apt 251 Daytona Beach, FL, 32117 Pozdrowienia
pobierz 38.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Break
Czas 41:07 W niedzielę pozwoliłem sobie na krótka przerwę. Dużo czasu zajmują mi dojazdy, zakupy, czekanie na zajęcia, przerwy pomiędzy zajęciami. Szkoda mi każdej chwili, ale coś takiego jak krotka przerwa jest konieczne do normalnego fizjologicznego funkcjonowania. Właśnie na taką przerwę zapraszam.
pobierz 37.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Szachy Mongolia Polska 2:1
Czas 36:19 Szachy Mongolia Polska - 2:1 wynik mówi sam za siebie. Historia ukradzionego roweru, pierwsze lekcje w szkole naziemnej, egzaminy, wkuwanie... chair fly, to z dziś i to z dzieciństwa.
pobierz 50.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Pytania i odpowiedzi
Jutro wielkie wydarzenie, mam nadzieję, że się nie zawiodę i was też nie zawiodę. Dziś jeszcze trochę zestresowany odpowiadam na wasze pytania. Trochę ich mało, ale przecież na razie nigdzie się nie wybieram.
pobierz 43.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Jasełka
Ponownie zapraszam do Bazyliki św. Pawła tym razem na uroczystość bardziej rodzinną. Na koniec kilka przemyśleń dotyczących różnic kulturowych. Będzie tego coraz więcej, bo jest ich trochę. Od jutra lekcje, lekcje, lekcje.
pobierz 31.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Msza św. w Bazylice św. Pawła
Tym razem zabieram was w wycieczkę dźwiękową do Bazyliki Św. Pawła w Daytona Beach. Zawsze chciałem posłuchać Mszy św. w innym języku. Mam teraz możliwość nie tylko posłuchać ale i uczestniczyć. Wspaniałe to przeżycie więc jeśli macie ochotę to załóżcie słuchawki i poświęćcie godzinę czasu na tę podróż. Przepraszam za dźwięki mokrofonu, który ocierał się o kieszeń koszuli, starałem się jak najmniej ruszać i większość przykrych dźwięków wykasowałem. Jutro wybieram się tam ponownie, żeby uczestniczyć w przedstawieniu przygotowanym przez dzieci z okazji świąt Bożego Narodzenia.
pobierz 85.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Lekcja 1
Nudny podkast dla tych, którzy nie są ciekawi latania, dla tych, którzy nie znają angielskiego. Zamieszczam całą lekcję od początku do końca.
pobierz 34.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Deszczowy dzień
Deszcz spodziewany, ale nieprzewidywalny. Rower to jednak trochę za mało w świecie zmotoryzowanych automobilistów. W każdym razie możecie ze mną pojechać do restauracyjki Kofee Kup. Nie zapomnijcie obejrzeć zdjęć. Jutro idę na spotkanie z instruktorem, dostałem dziś start set.
pobierz 51.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Dzień nadziei
Kolejna podróż przez rozległą Daytonę, z przystankami w sklepie, w banku, u fotografa i w budynku gazety lokalnej. Zapraszam
pobierz 43.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Zimowy wieczór
Wieczór spędziłem dziś bliżej oceanu, w dzielnicy, która nie całkiem zasypia o tej porze dnia i roku. Tym razem wziąłem ze sobą lepszy sprzęt, więc i przyjemniej się będzie słuchało dźwięków okolicy.
pobierz 20.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Jeszcze na ziemi
Trochę podsłuchane z mojego życia tutaj wciąż jeszcze na ziemi. Proszę o pytania, odpowiem w podkaście. Nie oczekujcie odpowiedzi w e-mailach, pozbieram je wszystkie i odpowiem w podkaście, najlepiej pytania wysłać na adres: [email]
pobierz 11.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Ocean Atlantycki
Wycieczka rowerowa nad ocean to wielka przyjemność. Wyjechałem około 11, dojechałem na miejsce już rowerem, który kupiłem za 20 dolarów około 14. Rower jak rower, ale Ocean... Obejrzyjcie zdjęcia i posłuchajcie podkastu. Nie to wcale nie wystarczy, żeby zrozumieć i poczuć, ale może jest to jakaś namiastka.
pobierz 3.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Więcej formalności
Kolejne formalności w szkole.
pobierz 5.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Pierwsza noc w USA
Błąkaliście się kiedyś calą noc po obcym mieście? Nie? To zapraszam.
pobierz 17.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Dwa samoloty
Dwa niezbyt składne nagrania z samolotów. Najpierw z Warszawy do Pragi, potem z Pragi do Atlanty.
pobierz 7.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 lat temu
Trzy dni przed przyjazdem
Króka opowieść o podróży, piosenka Jacka Kuleszy - Home. Długi wywiad z Jackiem znajduje się w Magazynie Pozytywne Zacisze nr 7 pod tytułem Gorący lipiec 2006 pod linkiem: [link]
pobierz 16.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 52 lat temu
Początek Kalendarza
To podwójny odcinek, dla Pozytywnego Zacisza odcinek 15 i dla Bratanka Ikara 17. Początek kalendarza, bo właśnie data 29 grudnia to pierwsza data w moim kalendarzu na nowy rok 2009. Trochę smutny ten odcinek, ale jest w nim tez wiele radości. Zdjęcie, które zobaczyłem po umieszczeniu tego podkastu jest obok. Przy okazji - niesamowite wrażenie sprawia program Google Earth. Takie obrazki, panoramy 360 stopni to niesamowita przygoda.
pobierz 5.9 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek