Bratanek Ikara

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Część podkastowa multiblogu o wyjeździe na Florydę, nauce latania i ogólnie o całym przedsięwzięciu.
Data dodania: 2012-04-21 00:00:00
Data aktualizacji: 2013-08-22 10:05:28
Audycji w katalogu: 24
Stan:
Zapomniany przez Boga (archiwalny)
opublikowany 51 lat temu
2009
Czas 29:44 Pierwszy odcinek w Nowym Roku 2009.
pobierz 27.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 51 lat temu
Wigilia
Wcale nie samotna Wigilia z najbliższymi po drugiej stronie oceanu. Takie tam luźne myślenie gdy w Polsce już Wigilia a tu ciągle jeszcze przed północą i w dodatku wokół lato.
pobierz 23.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 51 lat temu
Szczęśliwe liczby
Zapomniałem opowiedzieć mój sen. Byłem w wojsku amerykańskim i musiałem wytłumaczyć na czym polega ćwiczenie wspinania się po linie. I jak się obudziłem pamiętałem jeszcze słowa jakich użyłem. Latanie to łatwa sprawa, wydaje się, że cała ta otoczka formalna, te wszystkie zasady są logiczne i jasne. Może tylko jeśli są narzucone komuś, kto ich nie rozumie może je wypaczyć i wtedy wszystko traci sens. W dispach room od kilku dni przyjazne twarze i osoby. Niesamowite. Tamte twarze, które przywitały mnie z niechęcią pierwszego dnia, gdy musiałem tam zostawić bagaże już chyba na stałe będą dla mnie skrzywione takim grymasem, że no co to tu jest? Miejsce na bagaże czy co? Przyjechał jakiś taki co go nawet na hotel nie stać... z jakiegoś dziwnego kraju, "polish jokes" i te sprawy. Będę się starał zmienić ten wizerunek. To chyba bardziej w moich oczach niż w ich. Jak mi się uda to opowiem. Na razie spotykam innych, nowych ludzi w tym ważnym pokoju i są mili i sympatyczni, uśmiechają się nawet i nie mają tego grymasu. Zapraszam na przejażdżkę rowerem i niedobrą herbatę do niemieckiego sklepu.
pobierz 33.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 51 lat temu
Początek kalendarza
To podwójny odcinek, dla Pozytywnego Zacisza odcinek 15 i dla Bratanka Ikara 17. Początek kalendarza, bo właśnie data 29 grudnia to pierwsza data w moim kalendarzu na nowy rok 2009. Trochę smutny ten odcinek, ale jest w nim też wiele radości.
pobierz 27.7 MB odcinki RSS iTunes www
«
Nowsze
miodek