Testing Parrot

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: PTaQ Testing Podcast - jest podcasem związanym z testowaniem oprogramowania i nie tylko! Na łamach naszego podcastu będziesz miał szansę posłuchać ciekawych gości oraz dyskusji, które będą się odbywać. Music: www.bensound.com
Data dodania: 2020-04-07 20:53:16
Data aktualizacji: 2021-03-05 18:35:03
Audycji w katalogu: 13
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad rok temu
Testing Parrot 12 – „Mikroserwisy w świecie testowania” – Z Adrianem Gonciarzem
Zapraszamy Was na kolejny odcinek Testing Parrot już 12! W tym odcinku rozmawiamy z Adrianem Gonciarzem doświadczonym QA Leadem, który przedstawia w tym wywiadzie swoją drogę i opowiada o nowoczesnym podejściu do testów: Czego dowiesz się z tej rozmowy m.in.? Jak zaczęła się przygoda Adriana z testowaniem oprogramowania? Jak zacząć testować mikroserwisy? Co oznacza bycie leadem według Adriana? Czym są mikroserwisy? Czym jest paradoks więźnia?
pobierz 125.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Testing Parrot 11 część 2 – “O branży testowania oprogramowania – rozwój i przyszłość”- Z Damianem, Marcinem, Zbyszkiem
Tym razem mamy aż trzech gości jednym z nich jest Zbyszek, który tym razem jest „przepytywanym”. Damian Szczurek - pełniący rolę CEO w CyberForces (i testuj.pl) Marcin Laksander - Competency Center Director w Sii
pobierz 83.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Testing Parrot 11 część 1 – „O branży testowania oprogramowania – rozwój i przyszłość”- Z Damianem, Marcinem, Zbyszkiem
Tym razem mamy aż trzech gości jednym z nich jest Zbyszek, który tym razem jest „przepytywanym”. Damian Szczurek - pełniący rolę CEO w CyberForces (i testuj.pl)  Marcin Laksander - Competency Center Director w Sii  Zbyszek Moćkun - Clan Head w Cognifide (wcześniej Global Head of QA Practice) Przez długość odcinka podzieliliśmy go na dwie części. Prezentujemy teraz część pierwszą, w której rozmawiamy m.in. o: Jak zaczęła się przygoda naszych Gości z testowaniem oprogramowania? Rozwój testowania oprogramowania w średnich organizacjach i dużych - jak wygląda? Jak rysuje się przyszłość testowania oprogramowania? 
pobierz 111.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Testing Parrot #10 - Rozmowa z Aleksandrą Kornecką - o testowaniu i rozwoju siebie w branży.
W tym odcinku rozmawiamy z Olą Kornecką-aktywistką i założycielką Girls Who Tests. Ola organizuje również warsztaty, panele dyskusyjne oraz jest aktywną prelegentką w Polsce i za granicą. Pracuje obecnie w OLX Group. W dzisiejszej rozmowie rozmawiamy m.in. o: Jak działa Girls Who Tests? Skąd wziął się pomysł na Girls Who Tests? Czy kognitywistka jest dobrym kierunkiem dla testerów? Droga od testowania manualnego, po Quality Assurance, a Quality Assistance
pobierz 83.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Testing Parrot #9 - Rozmowa z Martą Firlej - o testowaniu i organizowaniu konferencji w Polsce.
W dzisiejszym odcinku rozmawiamy z Martą Firlej. W tym odcinku dowiesz się m.in.: Skąd wzięła się idea TestFesta?  Jak tworzyć dobre prezentacje?  Jak tworzy się dobrą konferencję?  Jaka jest przyszłość test managerów? Jaki jest dobry lider zespołu?
pobierz 48.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Testing Parrot #8 - Rozmowa z Radosławem Smilginem
W odcinku 8 testing parrot -  rozmawiamy z Radosławem Smilginem twórcą testerzy.pl i osobą aktywną w społeczności testerskiej w Polsce. Znalazło się tu kilka rad dla osób początkujących, jak również  bardziej zaawansowanych. Zachęcamy do odsłuchu! PTaQ Team.
pobierz 39.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Testing Parrot #7 - O quality assistance z Przemkiem Sechem
W najnowszym odcinku Testing Parrot rozmawiamy z Przemkiem Sechem szefem zespołu testerskiego w firmie Ansarada o podejściu quality assistance i również o rynku pracy w Australi, w której Przemek mieszka.
pobierz 30.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Testing Parrot #6 - O testowaniu mobilnym z Piotrem Wicherskim
W dzisiejszym odcinku rozmawiamy z Piotrem Wicherskim, który jest m.in.: pracownikiem Allegro, administratorem grupy facebookowej oraz autorem bloga testujemy.mobi. Notatki do odcinka znajdziemy pod - [link]
pobierz 130.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Bezpieczeństwo w IT, czy musi być trudne? - Dawid Bałut
Testing Parrot #5 - Rozmowa z Dawidem Bałutem, który zajmuje się bezpieczeństwem w IT już wiele lat. Rozmawiamy m.in. o tym, jak rozwijać się w bezpieczeństwie? Czym jest threat modeling w kontekście security? Jakie narzędzia łatwo możemy zintegrować z CI?
pobierz 159.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Testing Parrot #4 - Jak przygotować się do TestingCup?
W czwartym odcinku Testing Parrot rozmawiamy z drużyną COGNIFIDE TIGERS, która wygrała TestingCup - mistrzostwa w testowaniu oprogramowania. Dzielą się z nami radami, które mogą również pomóc w codziennej pracy. Zachęcamy do słuchania!
pobierz 90.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Testing Parrot #3 - O rekrutacji z Dominiką Domachowską
W tym odcinku rozmawiamy o tym, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Co robić, jeżeli nie mamy doświadczenia? Jak podchodzić do CV, gdy mamy trochę więcej doświadczenia? Serdecznie zapraszamy!
pobierz 161.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Testing Parrot #2 O bezpieczeństwie z Gynvaelem Coldwindem
W tym odcinku rozmawiamy ze światowej klasy ekspertem bezpieczeństwa Gynvaelem Coldwindem. Będziesz mógł dowiedzieć się m.in.: Jak wejść w branżę secuirty?, Co robi specjalista od bezpieczeństwa?, Czym są CTFy?. Music: "www.bensound.com"
pobierz 95.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 lata temu
Testing Parrot #1 - Jak powstał PTaQ? Dlaczego warto być aktywnym?
W tym odcinku opowiemy Wam skąd wzięła się idea PTaQa pierwszego testerskiego meetup w Polsce. Jak stworzyć swój własny meetup oraz dlaczego warto być aktywnym.
pobierz 92.6 MB odcinki RSS iTunes www
miodek