Trzech Yerbaczy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Witajcie! "Trzech Yerbaczy" to projekt trzech studentów, których łączy miłość do napoju wywodzącego się z Ameryki Południowej - yerba mate. Aleksander Bernard, Krzysztof Górniak i Cezary Kapturkiewicz w ciekawy sposób recenzują i opowiadają o jednym z najzdrowszych ziół na świecie, który zyskuje coraz więcej sympatyków i zwolenników poza Paragwajem, Urugwajem, Brazylią oraz Argentyną. Dlaczego coraz więcej osób odrzuca kawę czy napoje energetyczne na rzecz napoju z listków i gałązek ostrokrzewu paragwajskiego? Ten podcast jest miejscem, gdzie zgłębisz swoją wiedzę na temat yerby.
Data dodania: 2020-04-07 20:56:12
Data aktualizacji: 2021-01-23 09:50:07
Audycji w katalogu: 7
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad rok temu
JAKIE MARKI YERBY SĄ NAJLEPSZE NA POBUDZENIE? | #3YPODCAST
WITAJCIE! Niedługo rozpoczyna się rok akademicki, a kilkanaście dni temu rozpoczął się rok szkolny w liceach, technikach i szkołach podstawowych. W związku z tym robimy ukłon w stronę uczniów oraz studentów i w powiększonym gronie porozmawiamy o najlepszych markach mate na pobudzenie. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej. Bądźcie częścią społeczności mateistów!
pobierz 83.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
YERBA MATE TERERE - JAK I Z CZYM PIĆ NA ZIMNO? | #3YPODCAST
 WITAJCIE! Dzisiaj tematem naszej audycji - z racji coraz cieplejszych dni - będzie yerba mate na zimno, czyli... terere! W naszym gronie porozmawialiśmy o kombinacjach picia yerby w niskiej temperaturze i poleciliśmy kilka marek mate, które się nadają do tej formy. Zapraszamy serdecznie! Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej. Bądźcie częścią społeczności mateistów!
pobierz 36.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
YERBA MATE PAJARITO - DLACZEGO JEST ONA TAK POPULARNA? I TROCHĘ O NOWOŚCIACH | #3YPODCAST
 WITAJCIE! Dzisiaj tematem naszej rozmowy będzie, prawdopodobnie, najbardziej znana marka yerba mate, czyli... Pajarito! Poza subiektywnymi odczuciami na temat poszczególnych produktów wypuszczonych przez paragwajską firmę, porozmawiamy o nowościach, które w przeciągu najbliższych miesięcy powinny trafić do Polski - Pajarito Suave i Pajarito Premium!  Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej. Bądźcie częścią społeczności mateistów!
pobierz 56.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
O PROJEKCIE TRZECH YERBACZY SŁÓW KILKA... I TROCHE WIECEJ | #3YPODCAST
 WITAJCIE! Oto pierwsza odsłona naszego podcastu! Premierowy odcinek zaczynamy od uzupełnienia materiału, który wrzuciliśmy już wcześniej na temat naszego projektu. Prosimy o wyrozumiałość, jeżeli jakość nie spełnia Waszych oczekiwań.  Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej. Bądźcie częścią społeczności mateistów!
pobierz 60.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Czym jest projekt "TRZECH YERBACZY"? (cz.1) | #TrzechYerbaczy
WITAJCIE! W związku z pytaniami dotyczącymi naszego projektu oraz chęci przekazania, co i jak planujemy, postanowiliśmy stworzyć film, w którym dajemy się Wam poznać. Zagraliśmy z Wami w otwarte karty. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej. Bądźcie częścią społeczności mateistów!
pobierz 24.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Jakie marki YERBY polecamy na START? | #TrzechYerbaczy
 WITAJCIE! Postanowiliśmy odpowiedzieć na często nam zadawane pytanie - jaka yerba jest najlepsza na start. Nasze propozycje są ciekawe i warte rozpatrzenia, zatem zachęcamy do zapoznania się z listą.   Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej. Bądźcie częścią społeczności mateistów!
pobierz 4.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Co CHILIJSCY zakonnicy sądzą o yerba mate? | #TrzechYerbaczy
 WITAJCIE! Podczas ostatniej sesji nagraniowej poruszyliśmy jedną z kwestii, która idealnie nadaje się na osobny film. Jesteście ciekawi, jak yerba mate jest postrzegana w Chile? Nasz kolega, Janek, odchyla rąbek tajemnicy i opowiada ciekawostkę na temat podejścia do yerby przez zakonników pochodzących z tego kraju położonego w Ameryce Południowej. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej. Bądźcie częścią społeczności mateistów!
pobierz 6.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek