Psiesłuchanie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o rozmaitych aspektach ze świata kynologii. Gadżety, bajery, wydarzenia, ciekawostki... a niech się kręci wokół psów :)
Data dodania: 2020-04-07 20:56:44
Data aktualizacji: 2020-10-27 09:05:02
Audycji w katalogu: 33
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 5 dni temu
032 - Gordon, Irlandczyk, a może Anglik?
Bardzo charakterystyczne, nie sposób wręcz pomylić ich z innymi rasami. Na pierwszy rzut oka można łatwo je odróżnić po kolorach, ale który to który? Zapraszam na seterowy nieco ponad kwadransik :)
pobierz 16.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 dni temu
031 - Kilka słów o obrożach
Obroża to jeden z podstawowych elementów psiego wyposażenia. Obróż jak psów! Różne materiały, formy, zapięcia... jak się w tym wszystkim nie pogubić?
pobierz 23.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
030 - Co włożyć do zabawek na jedzenie?
Standardowa karma, czy może jakiś ekstra przepis? Jeśli macie zapasy zabawek na jedzenie jak ja, pewnie nie raz zastanawiacie się, co można do nich włożyć, żeby było jeszcze smaczniej i ciekawiej... Najnowszy odcinek może Wam w tym podpowie, zapraszam do posłuchania! 
pobierz 23.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
029 - Jak nagradzamy Piankę?
Pianka rośnie i w jej białym bereciku kotłują się rzeczy zarówno wspaniałe, jak i delikatnie mówiąc nieodpowiednie. Chcemy oczywiście, żeby powtarzalność tych pierwszych była większa, więc celowo wzmacniamy pożądane przez nas zachowania. Jakie formy nagród wybieramy? Czy w grę wchodzą tylko smaczki?
pobierz 19.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
028 - ... bleu de Gascogne
Francuskie gończe z rodziny blue de Gascogne. Grand, petit, griffon? Czym różnią się te określenia? Sprawdźmy!
pobierz 13.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
027 - Pies "100 sposobów na rozwiązanie jego problemów"
Zajrzyjmy do książki! Częste, ale również i mało spotykane problemy zaserwowane w przystępny sposób wraz z ogólnie przyrządzoną recepturą pomocniczą. Brzmi nieźle? Posłuchajcie więcej!
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
026 - Wampirzyca Pianka - jak próbujemy okiełznać szczenięce zębiska?
Szczenięce igiełki to szczególnie gryzący problem dla każdego, kogo chociaż raz radośnie musnęły końcówki ostrych kiełków. Słodkie oczka, pod którymi kryją się wydawałoby się miliardy mikro-sztyletów skonstruowanych tak, żeby wyjątkowo boleśnie wbijać się w ludzkie łydki i inne członki. Jak radzimy sobie z domowym Drakulą? Posłuchajcie w najnowszym odcinku :) 
pobierz 25.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
025 - Małe rozczochrańce i nie tylko!
Urzekające, małe mordki, bystre spojrzenie i niewielki rozmiar. Pinczer małpi i gryfoniki! Jeśli masz problemy z odróżnieniem ich od siebie lub po prostu... chcesz o nich posłuchać, zapraszam na najnowszy odcinek!
pobierz 11.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
024 - Game Dog - suplementy na zdrowe stawy i mocne kości
Inny produkt dostaje Kefir, 13letni foksterier z problemami z kręgosłupem, a inny kilkumiesięczna Pianka. Niemniej, cała rodzina na Game Dogu! Czym charakteryzują się ich suple z działu obejmującego troskę o układ ruchu psa? Poznaj rodzinę AniFlexi!
pobierz 16.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
023 - Sprawdzona miejscówka na wakacje z psem - Hartek
Dziś opowiem Wam o naszych pierwszych wakacjach i miejscu, które totalnie nas zauroczyło? Szukasz fajnego miejsca nad spokojnym jeziorem, gdzie są schludne domki i dojście na plażę? Posłuchaj o tym miejscu!
pobierz 20.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
022 - Co zabrać ze sobą na wakacje z psem?
Pierwszy wyjazd wakacyjny Pianki! Jesteśmy fankami robienia różnego rodzaju checklist, bo zawsze na wyjeździe okazuje się, że czegoś zapomniałyśmy. Za każdym razem dopisujemy konkretne rzeczy i tak tworzy się nasza królewska lista! Dzisiaj przedstawiam Wam szybki spis rzeczy do zabrania ze sobą na wakacje. Mazurskie wojaże ze szczeniakiem... czego nie zapomnieć?
pobierz 11.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
021 - Zabawki Jolly Pets
Szukacie fajnych zabawek raczej dla średnich i większych psów? Na przeciw z ofertą wychodzi Jolly Pets! Czym charakteryzują się te zabawki, co mają w ofercie? Zapraszam do nowego odcinka!
pobierz 15.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
020 - Psy z "dredami"? Puli, komondor i bergamasco
Nietypowy wygląd szaty, obok której nie da się przejść obojętnie. Opowiadam o trzech rasach psów, które zawsze wzbudzają zainteresowanie i podziw. Przed Wami komondor, bergamasco i puli.
pobierz 27.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
019 - "Mój pies się nie boi" omówienie książki
Kawałek literatury. Dobrej? Posłuchajcie czego można się spodziewać wewnątrz książki!
pobierz 17.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
018 - Pierwsze dwa tygodnie Pianki
Samojedzi żywioł zawitał w naszym domu! Pełen puszystej miłości, zębów piranii, głośnych szczeków i... nagłego snu. Jak wyglądają nasze pierwsze tygodnie pod względem nauki i zabawy? Czas na małe Psiesłuchanie!
pobierz 23.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
017 - Zabawki "Push to mute"
Dzisiaj nieco więcej o zabawkach typu "push to mute". Zdecydowanie mniej znane, nie wszędzie od ręki można je dostać. Znacie? Korzystacie? Jeśli nie... to zapraszam do posłuchania jak działąją oraz gdzie możecie szukać takich bajerów. 
pobierz 19.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
016 - Białe psy pasterskie: czuwacz słowacki, kuvasz węgierski i polski podhalański
Duże, białe psy pasterskie na pewno każdy z Was kojarzy chociażby za sprawą słynnych owczarków podhalańskich, które od razu na myśl przywodzą nam górskie krajobrazy. Ten typ psa występuje jednak nie tylko w Polsce. Dzisiaj przyjrzymy się trzem rasom. Co je łączy, co dzieli? Zapraszam na małą, górską podróż!
pobierz 19.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
015 - Wyprawka dla szczeniaka (cz.2)
Druga część podcastu dotyczącego kompletowania wyprawki dla nowego domownika. W tym odcinku nieco więcej o przydatnych akcesoriach, właściwie wszystkich innych niż zabawki.
pobierz 13.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
014 - Warszawska Ochota - moje ulubione miejscówki na psie spacery
Dziś mała wycieczka na ochockie rejony. Chciałabym Wam opowiedzieć o miejscach, które lubimy wspólnie z Kefirem odwiedzać. Może ktoś z Was szuka warszawskiej inspiracji lub w swoim miejscu zamieszkania ma podobne tereny? Warto się dzielić! :) 
pobierz 20.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
013 - Wyprawka dla szczeniaka (cz.1)
Odcinek całkowicie poświęcony wyprawce dla szczenięcia, który niebawem pojawi się w naszym domu! Wyprawkę mamy sporą, więc trzeba było podzielić ją na mniejsze części :) Opowiadam o zabawkach, które czekają już na przyjazd samojeda. Jakie? Posłuchajcie! Może znajdziecie wśród nich jakąś inspirację?
pobierz 25.3 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek