Psiesłuchanie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o rozmaitych aspektach ze świata kynologii. Gadżety, bajery, wydarzenia, ciekawostki... a niech się kręci wokół psów :)
Data dodania: 2020-04-07 20:56:44
Data aktualizacji: 2021-01-26 05:20:07
Audycji w katalogu: 46
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 dni temu
045 - Rasy nordyckie
Śnieżny klimat sprzyja śnieżnym psom! Dzisiaj małe rozeznanie w typach psów ras nordyckich oraz szybki poradnik łatwego rozróżniania Siberian Husky i Alaskan Malamute. Do dzieła!
pobierz 21.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
044 - Psi sen - dlaczego tak ważny jest odpoczynek?
Czy w obecnej aurze mógłby przytrafić się lepszy temat niż ten? Sen i jego zbawienny wpływ na ciało zarówno opiekuna, jak i jego psa. Posłuchajcie o śnie, idealnie w to czwartkowe, pochmurne popołudnie.
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 19 dni temu
043 - Psi świat w kształcie... kości
Mały Top 10 różności związanych z jednym z najpopularniejszych kształtów psiego świata - kości. To pierwsza wyliczanka z tej mini serii, mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu :)
pobierz 23.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 22 dni temu
042 - Legowiska - jak wybrać odpowiednie?
Komfortowy wypoczynek po emocjonującym spacerze lub sporcie jest niemal na wagę złota! Jak wybrać odpowiednie legowisko, które zapewni wymarzone odprężenie i spełni wszystkie potrzeby psa? Posłuchajcie o plusach i minusach różnych typów posłań!
pobierz 28.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
041 - Woda - pływanie, hydroterapia i nie tylko
W związku z faktem, że zima w Warszawie wygląda bardziej jak pływanie w bajorze - dzisiaj temat typowo wodny. Posłuchajcie o różnych aktywnościach związanych z H2O i korzyściach jaki ze sobą niosą. Ahoj!
pobierz 20.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
040 - Zabawki Petstages
Niemal już kultowe, niebieskie orki, czy nadal wzbudzające spore zainteresowanie patyki z naturalnym drewnem? Przyjrzyjmy się dzisiaj bliżej zabawkom od znanej firmy Petstages!
pobierz 20.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
039 - O bernardynach
Jaki miesiąc byłby lepszy do opowiadania o tak wspaniałej rasie jak bernardyny? No właśnie! Zapraszam na grudniowy odcinek, w którym cofniemy się w czasie i odwiedzimy szwajcarskie góry.
pobierz 16.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
038 - Prezent świąteczny dla psa
Przyjrzymy się prezentowym propozycjom, ale! Bierzemy pod lupę tylko te akcesoria, które są w 100% w klimacie gwiazdkowym! Wszystko to, co w Mikołaje, choinki i śnieżynki... Dajmy się ponieść!
pobierz 24.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
037 - Pomysły DIY na prezent dla psiarza
Dziś akurat black friday i na pewno z ochotą sprawdzimy jakieś doskonałe zniżki z myślą o obdarowaniu naszych znajomych. Jeśli jednak nie do końca jesteśmy dobrymi surferami konsumpcyjnej fali to możemy pomyśleć o zrobieniu komuś unikatowego prezentu własnoręcznie! Dzisiaj przedstawiam Wam parę pomysłów na podarunkową niespodziankę!
pobierz 28.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
036
ok
pobierz 25.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
035 - Brainworki DIY
Porę roku mamy bardziej domową, chociaż jak to mawiamy my: "nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiednie ubranie!". Z powodu kolejnych obostrzeń, kwarantanny lub innych, jesiennych przypadków jesteśmy zmuszeni nieco więcej czasu spędzać w domu. Jeśli chcecie jakoś wzbogacić codzienne zajęcia, a akurat niezbyt macie fundusze na nową zabawkę edukacyjną (bądź miejsce w szafie niepokojąco się kurczy) skorzystajcie z dzisiejszych kilku podpowiedzi!
pobierz 16.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
034 - Jak rozpoznać ból u psa
Nie zawsze jest to oczywiste, nie zawsze jest to łatwe. Jest jednak pewna baza oznak, która może być przydatna w ocenie samopoczucie Twojego psa. Dzisiaj trochę również o Kefirze w tym aspekcie. 
pobierz 16.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
033 - Pieskie Halloween
Czyżby święto zdominowane przez czarne koty i kruki można było przełożyć na psi grunt? Posłuchajcie o mrocznych psich bohaterach i... propozycjach psich przebrań! Trick or treat!
pobierz 18.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
032 - Gordon, Irlandczyk, a może Anglik?
Bardzo charakterystyczne, nie sposób wręcz pomylić ich z innymi rasami. Na pierwszy rzut oka można łatwo je odróżnić po kolorach, ale który to który? Zapraszam na seterowy nieco ponad kwadransik :)
pobierz 16.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
031 - Kilka słów o obrożach
Obroża to jeden z podstawowych elementów psiego wyposażenia. Obróż jak psów! Różne materiały, formy, zapięcia... jak się w tym wszystkim nie pogubić?
pobierz 23.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
030 - Co włożyć do zabawek na jedzenie?
Standardowa karma, czy może jakiś ekstra przepis? Jeśli macie zapasy zabawek na jedzenie jak ja, pewnie nie raz zastanawiacie się, co można do nich włożyć, żeby było jeszcze smaczniej i ciekawiej... Najnowszy odcinek może Wam w tym podpowie, zapraszam do posłuchania! 
pobierz 23.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
029 - Jak nagradzamy Piankę?
Pianka rośnie i w jej białym bereciku kotłują się rzeczy zarówno wspaniałe, jak i delikatnie mówiąc nieodpowiednie. Chcemy oczywiście, żeby powtarzalność tych pierwszych była większa, więc celowo wzmacniamy pożądane przez nas zachowania. Jakie formy nagród wybieramy? Czy w grę wchodzą tylko smaczki?
pobierz 19.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
028 - ... bleu de Gascogne
Francuskie gończe z rodziny blue de Gascogne. Grand, petit, griffon? Czym różnią się te określenia? Sprawdźmy!
pobierz 13.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
027 - Pies "100 sposobów na rozwiązanie jego problemów"
Zajrzyjmy do książki! Częste, ale również i mało spotykane problemy zaserwowane w przystępny sposób wraz z ogólnie przyrządzoną recepturą pomocniczą. Brzmi nieźle? Posłuchajcie więcej!
pobierz 14.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
026 - Wampirzyca Pianka - jak próbujemy okiełznać szczenięce zębiska?
Szczenięce igiełki to szczególnie gryzący problem dla każdego, kogo chociaż raz radośnie musnęły końcówki ostrych kiełków. Słodkie oczka, pod którymi kryją się wydawałoby się miliardy mikro-sztyletów skonstruowanych tak, żeby wyjątkowo boleśnie wbijać się w ludzkie łydki i inne członki. Jak radzimy sobie z domowym Drakulą? Posłuchajcie w najnowszym odcinku :) 
pobierz 25.4 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek