Inwestycje w kurortach

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Z Marleną Kosiurą z portalu Inwestycjewkurortach.pl rozmawiamy o rynku nieruchomości pod wynajem, inwestycjach, planach, raportach. Zapraszamy przedstawicieli największych firm inwestujących w budowę apart i condohoteli.
Data dodania: 2020-04-11 15:12:33
Data aktualizacji: 2021-01-22 18:20:04
Audycji w katalogu: 2
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 2 lata temu
Inwestycje w kurortach odc 2 - Aparthotele i condohotele w miastach - Rafał Kincer - Marvipol
Gościem tego odcinka jest Rafał Kincer, Doradca Zarządu ds. Hoteli w firmie Marvipol. Razem z Marleną Kosiurą z portalu inwestycjewkurortach.pl rozmawiamy z nim o aparthotelach i condohotelach w miastach, oraz o najnowszych inwestycjach Marvipolu. Marlena odnosi się także to opublikowanego przez nią najnowszego raportu dotyczącego tego rynku, mówi o tym jak mocno ten rynek rośnie, ile dokładnie inwestycji przybyło oraz ile podmiotów zaczęło działać na tym rynku.
pobierz 37.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 lata temu
Inwestycje w kurortach odc. 1 - Kurorty – czy czeka nas gorąca zima i chłodne lato?
Czy nadchodząca zima to będzie najbardziej gorący inwestycyjnie okres biorąc pod uwagę liczbę nowych inwestycji, które są w budowie w górach i nad morzem? I czy po gorącej zimie przyjdzie ochłodzenie nastrojów latem? - ile i jakie nowe inwestycje powstają w polskich kurortach + rodzaje inwestycji (hotele, condohotele, apartamenty na wynajem) + dlaczego powstają te nowe inwestycje, i czy to dobrze / czy źle / dlaczego są budowane - które kurorty są na topie, a które nieodkryte - czy są miejsca, gdzie ten boom inwestycyjny może się przełożyć na spowolnienie rynku, niższe stawki i ogólnie trudny czas - co wysoka podaż nowych obiektów oznacza dla rynku (wyzwania dla branży, wyzwania/szanse dla turystów, jak zjawisko przełoży się na lokalne miejscowości turystyczne)
pobierz 38.7 MB odcinki RSS iTunes www
miodek