Anatomia Przestępstwa

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Anatomia Przestępstwa to rozmowa o prawie karnym i ciekawych przypadkach z praktyki dwóch adwokatów karnistów Daniela Anweilera i Mateusza Szymkowiaka.
Data dodania: 2020-04-11 15:13:46
Data aktualizacji: 2020-08-08 11:40:08
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 miesięcy temu
Anatomia przestępstwa #4 - prekluzja dowodowa w procesie karnym
Od kilku tygodni zmieniły się przepisy dotyczące zgłaszania dowodów w procesie karnym. Sąd może teraz nakazać zgłoszenie wszystkich wniosków dowodowych od razu. Jak się przygotować? Zapraszamy na podcast.
pobierz 2.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Anatomia przestępstwa #3 - Oszustwo
W dzisiejszym odcinku podcastu omawiamy ważne kwestie związane z przestępstwem oszustwa i tym kiedy można uznać je za popełnione.
pobierz 2.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Anatomia przestępstwa #2 - Tajemnica adwokacka
Epizod #2 podcastu adwokata Daniela Anweilera (www.odroczenie-kary.pl) i adwokata Mateusza Szymkowiaka (www.areszt-tymczasowy.pl). Tym razem parę słów na temat podstaw pracy adwokata i dlaczego warto zaufać adwokatowi. Innymi słowy o tajemnicy adwokackiej.
pobierz 4.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Anatomia przestępstwa #1 - Winny czy bez winy
Epizod #1 podcastu adwokata Daniela Anweilera (www.odroczenie-kary.pl) i adwokata Mateusza Szymkowiaka (www.areszt-tymczasowy.pl). Tym razem przybliżamy tematykę poczytalności, czyli zdolności do przypisania winy jako niezbędnego elementu odpowiedzialności karnej..
pobierz 4.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Anatomia Przestępstwa #0
Epizod #O podcastu adwokata Daniela Anweilera (www.odroczenie-kary.pl) i adwokata Mateusza Szymkowiaka (www.areszt-tymczasowy.pl). Mówimy o czym będzie nasz podcast Anatomia Przestępstwa.
pobierz 2.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek