Anatomia Przestępstwa

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast Anatomia Przestępstwa to rozmowa o prawie karnym i ciekawych przypadkach z praktyki dwóch adwokatów karnistów Daniela Anweilera i Mateusza Szymkowiaka.
Data dodania: 2020-04-11 15:13:46
Data aktualizacji: 2021-01-22 20:15:06
Audycji w katalogu: 5
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany ponad rok temu
Anatomia przestępstwa #4 - prekluzja dowodowa w procesie karnym
Od kilku tygodni zmieniły się przepisy dotyczące zgłaszania dowodów w procesie karnym. Sąd może teraz nakazać zgłoszenie wszystkich wniosków dowodowych od razu. Jak się przygotować? Zapraszamy na podcast.
pobierz 2.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Anatomia przestępstwa #3 - Oszustwo
W dzisiejszym odcinku podcastu omawiamy ważne kwestie związane z przestępstwem oszustwa i tym kiedy można uznać je za popełnione.
pobierz 2.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Anatomia przestępstwa #2 - Tajemnica adwokacka
Epizod #2 podcastu adwokata Daniela Anweilera (www.odroczenie-kary.pl) i adwokata Mateusza Szymkowiaka (www.areszt-tymczasowy.pl). Tym razem parę słów na temat podstaw pracy adwokata i dlaczego warto zaufać adwokatowi. Innymi słowy o tajemnicy adwokackiej.
pobierz 4.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Anatomia przestępstwa #1 - Winny czy bez winy
Epizod #1 podcastu adwokata Daniela Anweilera (www.odroczenie-kary.pl) i adwokata Mateusza Szymkowiaka (www.areszt-tymczasowy.pl). Tym razem przybliżamy tematykę poczytalności, czyli zdolności do przypisania winy jako niezbędnego elementu odpowiedzialności karnej..
pobierz 4.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
Anatomia Przestępstwa #0
Epizod #O podcastu adwokata Daniela Anweilera (www.odroczenie-kary.pl) i adwokata Mateusza Szymkowiaka (www.areszt-tymczasowy.pl). Mówimy o czym będzie nasz podcast Anatomia Przestępstwa.
pobierz 2.8 MB odcinki RSS iTunes www
miodek