Herbata u Topielcy

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Tygodniuffki to audycje, które zdobyły największą popularność w ubiegłym tygodniu. Ranking audycji tworzony jest automatycznie na podstawie zainteresowania użytkowników
Opis: Topielica o herbatach świata: wybór, parzenie, sposób podawania.
Data dodania: 2012-04-21 00:00:00
Data aktualizacji: 2013-08-22 10:05:31
Audycji w katalogu: 26
Stan: Martwy :-(
opublikowany 8 lat temu
22 Odcinek (prawie) z zaświatów
Odcinek dwudziesty drugi, w którym kajam się, tłumaczę i zapowiadam. Może krótko, ale zawsze to jakiś początek. Zapraszam do słuchania :)
pobierz 6.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 lat temu
22 Odcinek (prawie) z zaświatów
Odcinek dwudziesty drugi, w którym kajam się, tłumaczę i zapowiadam. Może krótko, ale zawsze to jakiś początek. Zapraszam do słuchania :)
pobierz 6.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
21 Cynamon z miętą i oolong z mlekiem
Odcinek 21., w którym opowiadam o ajurwedycznych herbatach Pukka i zachwycam się oolongiem aromatyzowanym mlekiem.
pobierz 18.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
20 Rozgrzewka
Odcinek dwudziesty, w którym się kajam, piję Yogę - tajemnicze, rozgrzewające zioła, język mi się plącze i zachęcam do herbacianych eksperymentów.
pobierz 12.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
19 Krew, kobiety i śpiew
Odcinek dziewiętnasty, w którym piję Genmaichę, opowiadam historię jej powstania, oddaję mikrofon mojej siostrze i...
pobierz 24.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
18 Witam i o zdrowie pytam
Odcinek osiemnasty, w którym odpowiadam na wasze pytania: Gdzie w Polsce są pijalnie yerba mate? Czy to prawda, że yerba mate ma działanie rakotwórcze? Jakie gatunki yerba mate są najlepsze dla początkujących? Jaka jest różnica pomiędzy yerba mate zaparzaną tradycyjnie a taką z saszetki? Jednocześnie zachęcam do pisania komentarzy i maili. Możecie również ze mną porozmawiać na gadu-gadu (patrz: na górze po prawej stronie).
pobierz 23.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
17 Wrocław żegna gości
Odcinek siedemnastym, w którym wraz z Topielcem pijemy zieloną herbatę z imbirem i pigwą, opowiadamy o filmie $9.99 oraz podsumowujemy 9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Era Nowe Horyzonty. Odcinek spontaniczny i nagrywany "z marszu", więc mogą się pojawić pewne niedogodności dźwiękowe. Niemniej zachęcam do słuchania i komentowania :)
pobierz 22.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
16 Mainstream, arbuzy i porno
Odcinek szesnasty, w którym zdajemy relację z filmów, które obejrzeliśmy 9. i 10. dnia festiwalu Era Nowe Horyzonty. Dziś o filmach bardziej mainstreamowych, ale nie tylko (vide tytuł odcinka). Omawiane pozycje: Galerianki Rachel wychodzi za mąż Europejskie filmy krótkometrażowe: Biały szum; Gujana Francuska; Jedynie to, co utracone kochamy na zawsze; Lubieżna; A teraz uśmiech; Zawieszona animacja; Mimo najlepszych chęci Przerwane objęcia Zwykli ludzie Anatomia sławy Kapryśna chmura Spotkanie w Palermo Gangster Girls
pobierz 33.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
15 Dla każdego coś miłego
Odcinek piętnasty, w którym opowiadamy o yerba mate El Gaucho oraz o wrocławskiej yerbaciarni Szczypta Świata. Uprzejmie informuję też, że sklep Yerba Mate Store przygotował promocję dla słuchaczy mojego podcastu. Omawiamy również 7. i 8. dzień festiwalu Era Nowe Horyzonty. Szczypta Świata Yerba Mate Store Ecce Momo! Edison i Leo Tlen Stella Przybysz Parque via Nieodwracalne Drakula: stronice z pamiętnika dziewicy
pobierz 40.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
14 Kufer pełen zombie
Odcinek czternasty, w którym opowiadamy o naszych wrażeniach z 9MFF Era Nowe Horyzonty. Tym razem nie tylko chwalimy, ale również krytykujemy. Wycieńczeni Spyder Pontypool Koreański kufer ślubny
pobierz 19.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
13 Dynamika i spokój
Odcinek trzynasty, w którym dodaję komentarz do filmów z dnia poprzedniego, pijemy yerba mate i już wspólnie omawiamy następujące filmy z piątego dnia Ery Nowe Horyzonty: Mock up on Mu Piknik Przypadki Tracey Kolekcjonerka To, czego potrzeba do życia
pobierz 21.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
12 Ślepcy śpiewają w mieście granic
Odcinek dwunasty nagrany w całości przez Utopca, bo Topielica zaniemogła. Grzesiek zdaje relację z 4. dnia Ery Nowe Horyzonty i opowiada o filmach: Oślepieni Miasto granic Ne change rien
pobierz 12.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
11 Samotność i cisza
Odcinek jedenasty, w którym polecam serdecznię herbatę Sakura oraz zdajemy relację z trzeciego dnia festiwalu Era Nowe Horyzonty. Tym razem zapoznać się będziecie mogli z czterema filmami: Bez tchu Taniec w półmroku Twarz Ona chce chaosu.
pobierz 21.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
10 Dżungla, śnieg, krew i łzy
Odcinek dziesiąty, w którym wspólnie z Grzegorzem pijemy herbatę 9 Skarbów Chin i zdajemy relację z drugiego dnia festiwalu Era Nowe Horyzonty. Zapraszamy do słuchania, komentowania i oglądania fimów oczywiście.
pobierz 20.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
9.5 Niespodzianka
Odcinek nagrany spontanicznie, pomiędzy odcinkami 9. i 10. Wraz z Grzegorzem zapowiadamy naszą nową inicjatywę.
pobierz 3.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
9 Yerba z toffie
Odcinek dziewiąty - wyjątkowy, bo prowadzony z pewnym utopcem oraz jak na razie najdłuższy, bo trwający ponad 50 minut. Pijemy herbatę Tropikalne Noce oraz rozmawiamy o 7. edycji festiwalu filmowego Tofifest. Ponadto przedstawiamy filmy z yerba mate w tle oraz wiele innych. Zapraszamy do słuchania i komentowania!
pobierz 47.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
8 Terere dla ochłody
Odcinek, w którym zachwycam się terere, piję Playadito Compuesta con Hierbas i daję znać o konkursach Yerbamarketowych.
pobierz 15.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 lat temu
7 Herbata na skróty
Odcinek siódmy, w którym z prędkością światła odpowiadam na nie zadane mi pytanie, czy herbata w torebkach może się równać tej sypanej, plączę się w zeznaniach i zapominam mówić do mikrofonu. Zapraszam do słuchania i komentownia!
pobierz 15.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
6 Bancha na dobry dzień
pobierz 17.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 lat temu
5 Siorbnięcia historii ciąg dalszy
Odcinek piąty, w którym jestem rozkojarzona, piję Pajarito, kończę opowieść o historii upraw yerba mate, trochę się cieszę a trochę marudzę. Zapraszam do słuchania!
pobierz 16.5 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze >
>>
miodek