Rozmowy NiekonTrollowane

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Rozmowy NiekonTrollowane to biznesowy podcast praktyków turkusowego zarządzania firmą. Dwóch prezesów bez cenzury rozmawia ze sobą o biznesie, kulturze organizacyjnej, transparentności, samoorganizacji, płaskiej hierarchii, nowoczesnych metodach i po prostu o godnym podejściu do ludzi, bo można inaczej.
Data dodania: 2020-04-28 19:18:27
Data aktualizacji: 2021-01-22 20:20:10
Audycji w katalogu: 7
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 10 miesięcy temu
006 - Turkus w kryzysie
W tym odcinku porozmawiamy o turkusie w czasie pandemii, sytuacjach kryzysowych oraz jak sobie z nimi radzić nie schodząc ze ścieżki samo-zarządzania.
pobierz 44.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
005 - Proces rekrutacji w turkusowych przedsiębiorstwach
W tym odcinku razem Darią z i Adrianem rozmawiamy o procesie turkusowej rekrutacji na przykładzie HighSolutions i DeSmart. 2:08 Jakie są różnice w rekrutacji turkusowej, a pomarańczowej? 4:04 Jak zweryfikować czy wartości kandydata odpowiadają wartościom firmy? 9:43 Czy odrzucanie aplikacji kandydatów nie pasujących pod względem wartości do firmy jest opłacalne finansowo? 12:50 Jak wyglądała rekrutacja w firmach Darii i Adriana, przed wdrożeniem turkusowego modelu zarządzania? 19:07 Jakie są korzyści i trudności turkusowego sposobu rekrutacji?
pobierz 29.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
004 - Co w praktyce zmienia Turkus
Czemu turkus nie jest dla każdego? W tym odcinku rozmawiamy o tym co w praktyce zmienia turkusowe zarządzanie. Analizujemy jakie zmiany wywołuje turkus w pracy dla: pracowników, managerów i właścicieli firm, w końcu dla każdego będzie to wyglądało trochę inaczej. Opowiadamy też o naszych osobistych spostrzeżeniach. Zapraszamy do wysłuchania!
pobierz 27.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
003 - Wspieranie kultury, wartości lub wytwarzanie nowych wartości
W tym odcinku rozmawiamy o praktykach wspierających i pielęgnujących kulturę organizacyjną i firmowe wartości. W odcinku wspominamy m.in. o praktykach wspierających wdzięczność, transparentność czy integrację zespołu. Są też wstawki muzyczne Chcesz wiedzieć jak można w miarę prosto i w miarę tanio wspierać atmosferę i kulturę w swojej firmie? Czy chcesz tworzyć nawet nowe tradycje czy praktyki? Zapraszamy!
pobierz 30.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
002 - Firmowe wartości i ich prawdziwy sens
Gościnnie Adrian Tomaszewski wraz z Adamem Matysiakiem dyskutuje o tym, co to są wartości firmowe, czym się różnią od celów i w jaki sposób je ustalać, aby były wspólne dla całej firmy i każdy chciał się z nimi utożsamiać.
pobierz 38.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
001 - Kultura organizacyjna - co ona faktycznie daje?
Czym jest kultura organizacyjna, na czym się opiera w kontekście turkusowej organizacji, dlaczego i jak ją budować w praktyce.
pobierz 52.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad rok temu
000 - Intro: Kim jesteśmy i o czym będzie podcast
Zaczynamy z naszym turkusowym podcastem! W tym odcinku opowiemy kim jesteśmy, dlaczego nagrywamy podcast i o czym będziemy rozmawiać.
pobierz 11.9 MB odcinki RSS iTunes www
miodek