Coś strasznego

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Jeżeli tu jesteś to znak, że lubisz się bać... Jeśli interesują Cię nawiedzone domy, tajemnicze zagadki, poruszające się przedmioty i przerażające postaci, dobrze trafiłeś! Opowiadam tu straszne historie, po których nie będziesz mógł zasnąć.
Data dodania: 2020-05-02 18:35:57
Data aktualizacji: 2021-01-16 22:40:05
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 miesięcy temu
#Odcinek Specjalny - Podcastowy Dzień Dziecka
To bardzo wyjątkowy odcinek podcastu Coś Strasznego! Właśnie dziś obchodzimy Dzień Dziecka i z tej okazji polscy podcasterzy postanowili zrobić wszystkim dzieciom - i tym małym i tym nieco większym, wyjątkowy prezent. Przygotowaliśmy dla was własne interpretacje bajek i wierszy. Żeby jednak nie było zbyt zwyczajnie, postanowiliśmy trochę pomieszać nasze style i głosy. I tak w dzisiejszym odcinku ten kanał przejmuje świetna Katarzyna Błaszczyk, która na co dzień współtworzy podcast Torba Reportera. Jeśli chcielibyście posłuchać mojej interpretacji wiersza o pewnym sympatycznym zwierzaku, zapraszam was natomiast na podcast Krzysztofa Jakubowskiego Sztuka gadania. Dodam jeszcze, że przy okazji akcji możemy zrobić coś bardzo dobrego! Podcastowy Dzień Dziecka ma także wymiar charytatywny, a więc zachęcamy do wsparcia WOŚP, bo w tym roku zbieramy fundusze właśnie dla tej fundacji. Wrzucam link do zbiórki: [link]
pobierz 13.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#007 Prawdziwe lasy, w których dzieje się coś dziwnego
Lubicie spacery po lasach? Piękne widoki, pachnące powietrze, śpiew ptaków. Taka przechadzka może być ukojeniem zszarganych nerwów. Dziś opowiem wam jednak o prawdziwych lasach, w których nie chcielibyście się znaleźć. Nie słychać tam beztroskiego świergotu, ale tajemnicze trzaski, szum wiatru lub jeszcze gorzej… przenikającą ciszę. Załóżcie więc słuchawki i dajcie się przestraszyć!
pobierz 13.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
#006 Tajemniczy autostopowicze
Podróżowaliście kiedykolwiek autostopem? Ten sposób przemieszczania się ma tyle samo wrogów, co zagorzałych fanów. Wielbiciele podkreślają, że dzięki temu można przeżyć niesamowite przygody, przeciwnicy z kolei uważają, że to niebezpieczne. W końcu nigdy nie wiadomo, na kogo trafimy. Zarówno po jednej, jak i drugiej stronie. Dziś przytoczę wam przerażające urban legends, dotyczące autostopowiczów. Zapnijcie pasy i dajcie się przestraszyć!
pobierz 16.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#005 Prawdziwe szpitale, w których straszy
Nie znam osoby, która lubi szpitale. I zresztą trudno się dziwić, te miejsca zazwyczaj kojarzą nam się z bólem, cierpieniem, chorobą, a także strachem. W świetle wydarzeń, o których dziś usłyszycie, wcale nie dziwi to ostatnie uczucie. Dziś chciałabym przytoczyć wam 3 historie o nawiedzonych szpitalach. Placówki, o których usłyszycie istnieją w rzeczywistości, niektóre funkcjonowały do niedawna, a inne to już tylko opuszczone ruiny. Zaczniemy od miejsca, które znajduje się w Polsce. Załóżcie słuchawki i poczujcie przeszywające dreszcze...
pobierz 13.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#004 Nawiedzone lalki
Nawiedzone lalki to motyw bardzo chętnie wykorzystywany przez twórców horrorów. Kultowa stała się już laleczka Chucky, czy demoniczna Annabelle. Nie wiem, czy wiecie, ale niektóre z tych opowieści to nie tylko wymysł filmowców. Zapraszam was do odsłuchania 3 historii o nawiedzonych lalkach, które zostały udokumentowane i wydarzyły się naprawdę. Gwarantuję, że po tym odcinku nieco inaczej spojrzycie na te popularne zabawki.
pobierz 13.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#003 Domy Opieki
Domy Opieki już z nazwy zapewniają bezpieczeństwo i pomoc u schyłku życia. Niektórzy jednak zostają w tych miejscach nieco dłużej...
pobierz 15.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#002 Zegary
Tyk, tyk, tyk... Zegary odmierzają nasz czas. Dobre chwile i te tragiczne, nieuchronnie zbliżając nas do końca wędrówki. Ale dlaczego wskazówki zatrzymują się, gdy ktoś już odejdzie?
pobierz 12.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
#001 Kim jest mężczyzna w kapeluszu?
Podobno widziało go wielu. Zarówno na jawie, jak i we śnie. Najczęściej po prostu stoi i milczy. Czasem podąża tą samą drogą, co ty... Kim jest tajemniczy kapelusznik?
pobierz 12.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek