Traugutta 11

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o klubie Stal Łańcut
Data dodania: 2020-05-03 13:34:48
Data aktualizacji: 2020-05-26 22:00:08
Audycji w katalogu: 15
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 dni temu
Odcinek 15. Liga zakończona. Powstaje drużyna rezerw. Prace renowacyjne już niedługo. Szkółka wznowiła treningi. Wsparcie dla klubu na zrzutce.
Liga zakończona. Powstaje drużyna rezerw. Prace renowacyjne już niedługo. Szkółka wznowiła treningi. Wsparcie dla klubu na zrzutce.    Artykuł Odcinek 15. Liga zakończona. Powstaje drużyna rezerw. Prace renowacyjne już niedługo. Szkółka wznowiła treningi. Wsparcie dla klubu na zrzutce. pochodzi z serwisu .
pobierz 22.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek 14. Gadżety klubowe za wsparcie klubu. Rozmowa z Arkiem Nogą.
Gadżety klubowe za wsparcie klubu. Rozmowa z Arkiem Nogą. Wesołych Świąt. Artykuł Odcinek 14. Gadżety klubowe za wsparcie klubu. Rozmowa z Arkiem Nogą. pochodzi z serwisu .
pobierz 33.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek 13. Hymn Stali Łańcut.
W dzisiejszym odcinku: Ligi nie ma i tyle. Co może nas czekać? Rozmowa z Konradem Baumem, liderem grupy DOC., która nagrała hymn Stali Łańcut. Prezentacja utworu “Ze stali”. [link] Artykuł Odcinek 13. Hymn Stali Łańcut. pochodzi z serwisu .
pobierz 41.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek 12. A miało być tak pięknie. O futbolu w czasach zarazy.
Parę słów o sytuacji w piłce nożnej i co może nas czekać. Artykuł Odcinek 12. A miało być tak pięknie. O futbolu w czasach zarazy. pochodzi z serwisu .
pobierz 26.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek 11. Ligę zacząć czas.
W dzisiejszym odcinku: Wywiad z trenerem Piotrem Garulą Zapowiedź pierwszej kolejki rundy wiosennej Wybory delegatów na walne Podkarpackiego ZPN Zrzutka trwa. https://zrzutka.pl/wbm9zf   Artykuł Odcinek 11. Ligę zacząć czas. pochodzi z serwisu .
pobierz 36.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek 10. Prezentacja nowych zawodników!!!
Odcinek 10: Prezentacja nowych zawodników!!! Moimi gośćmi są dzisiaj Prezes Stali Krzysztof Mączka i jej Sekretarz Tomasz Panek. Powodem naszego spotkania jest prezentacja nowych zawodników, którzy już za 2 tygodnie wesprą resztę drużyny w ligowej rywalizacji. A poza tym będziemy mówić jeszcze o: Sparingu z Stalą II Mielec. Badania lekarskie dzieci ze szkółki. [link] 1% […] Artykuł Odcinek 10. Prezentacja nowych zawodników!!! pochodzi z serwisu .
pobierz 24.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek 9. Oświadczenie “redaktora amatora”, relacja z balu autorstwa “redaktora terenowego”, relacja ze sparingu, spotkanie ws. remontu szatni.
Odcinek 9. Oświadczenie “redaktora amatora”, relacja z balu autorstwa “redaktora terenowego”, relacja ze sparingu, spotkanie ws. remontu szatni. Artykuł Odcinek 9. Oświadczenie “redaktora amatora”, relacja z balu autorstwa “redaktora terenowego”, relacja ze sparingu, spotkanie ws. remontu szatni. pochodzi z serwisu .
pobierz 15.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek 8. Zbiórka na zrzutka.pl. Sparingi. Wrażenia po testach. Zapowiedź prac na stadionie. Nabór do grupy dziewcząt. Bal karnawałowy czas zacząć.
W dzisiejszym odcinku: Zbiórka na [link] Sparingi Wrażenia po testach w [link] Zapowiedź prac na stadionie. Nabór do grupy dziewcząt. Bal karnawałowy.   Artykuł Odcinek 8. Zbiórka na zrzutka.pl. Sparingi. Wrażenia po testach. Zapowiedź prac na stadionie. Nabór do grupy dziewcząt. Bal karnawałowy czas zacząć. pochodzi z serwisu .
pobierz 18.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek 7. Sparingi, Futsal, Mobilna AMO.
W tym tygodniu w podcaście:  Sparingi seniorów, Testy medyczne zawodników, Zwycięstwo w III lidze futsalu Wizyta Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Łańcucie, 1% dla szkółki piłkarskiej I Bal Sportowca i pomoc dla Karola Filipa [link] Artykuł Odcinek 7. Sparingi, Futsal, Mobilna AMO. pochodzi z serwisu .
pobierz 21.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek 6. Zmiany, zmiany, zmiany.
W dzisiejszym podcaście: Zmiana trenera, Trochę o ruchach transferowych, Relacja ze sparingów Pierwsze konkrety o obchodach 75-ciolecia. Stal Łańcut poprzez morza i oceany Artykuł Odcinek 6. Zmiany, zmiany, zmiany. pochodzi z serwisu .
pobierz 19.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek 5. Szybkie newsy.
Dzisiaj będę mówił o: Wynikach drużyny w III lidze futsalu, Planach sparingowych, Harmonogramie treningów Sekcji Sztuk Walki Stali Łańcut, Planowanym balu karnawałowym.  Artykuł Odcinek 5. Szybkie newsy. pochodzi z serwisu .
pobierz 15.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek 4. Szczęśliwego Nowego Roku.
W ostatnim odcinku w 2019 roku będę mówił co nas czeka w przyszłym roku. Będzie informacja o meczu noworocznym. Opowiem też jaka była historia naszego klubu w przededniu 75-tej rocznicy jego powstania. Zapraszam. Artykuł Odcinek 4. Szczęśliwego Nowego Roku. pochodzi z serwisu .
pobierz 20.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
Odcinek 3. Idą święta. O tym co osiągnęła młodzież i dzieci w swoich ligach. SPEC Stal Łańcut w III-iej lidze futsalu. Rozmowa z Adamem Onyszczukiem o futsalu i krótki wywiad z trenerem Kamilem Drobem.
          Artykuł Odcinek 3. Idą święta. O tym co osiągnęła młodzież i dzieci w swoich ligach. SPEC Stal Łańcut w III-iej lidze futsalu. Rozmowa z Adamem Onyszczukiem o futsalu i krótki wywiad z trenerem Kamilem Drobem. pochodzi z serwisu .
pobierz 26.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 5 miesięcy temu
O tym co wydarzyło się jesienią.
W dzisiejszym odcinku będę mówił o tym dlaczego tworzę podcast. Przeprowadzę subiektywną analizę rundy jesiennej. Padnie parę słów o zawodnikach i trenerze. Na koniec krótkie info o juniorach i szkółce. Zapraszam. Artykuł O tym co wydarzyło się jesienią. pochodzi z serwisu .
pobierz 63.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Odcinek 1. Witamy się.
Artykuł Odcinek 1. Witamy się. pochodzi z serwisu .
pobierz 1.1 MB odcinki RSS iTunes www
miodek