Traugutta 11

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Podcast o klubie Stal Łańcut
Data dodania: 2020-05-03 13:34:48
Data aktualizacji: 2020-09-20 22:30:09
Audycji w katalogu: 29
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 5 dni temu
Odcinek 29. Gorzko – słodki weekend piłkarski.
Przegrana w meczu z Jednością Niechobrz. Wygrana rezerw z Polonią Hyżne 1:7. Losowanie nagrody. Artykuł Odcinek 29. Gorzko – słodki weekend piłkarski. pochodzi z serwisu .
pobierz 21.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
Odcinek 28. Odcinek Specjalny – Rozmowa z Burmistrzem Łańcuta Rafałem Kumkiem.
W dzisiejszym odcinku rozmowa z Burmistrzem o sporcie, o Stali, o inwestycjach, o planach, o schabowym i nie tylko. Artykuł Odcinek 28. Odcinek Specjalny – Rozmowa z Burmistrzem Łańcuta Rafałem Kumkiem. pochodzi z serwisu .
pobierz 38.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 dni temu
Odcinek 27. Wygrywamy 1:5 z Czarną.
Pewne zwycięstwo w Czarnej i umacniamy się na pozycji lidera. Nie ma zwycięzcy w konkursie. Kup koszulkę zostań kibicem Stali Łańcut. Artykuł Odcinek 27. Wygrywamy 1:5 z Czarną. pochodzi z serwisu .
pobierz 23.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 20 dni temu
Odcinek 26. Zwycięstwo po ciężkim meczu.
Spec Stal Łańcut wygrywa w Żołyni. Kolejny remis rezerw. Losowanie nagrody. Nasz klub na pikniku na zakończenie lata. Artykuł Odcinek 26. Zwycięstwo po ciężkim meczu. pochodzi z serwisu .
pobierz 49.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 26 dni temu
Odcinek 25. Zwycięska passa trwa
Kolejna wygrana w lidze inauguracja ligowa rezerw na remis. Losowanie nagrody za typowanie wyniku. Artykuł Odcinek 25. Zwycięska passa trwa pochodzi z serwisu .
pobierz 61.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Odcinek 24. Pierwsza strata punktów.
Dwie wygrane i remis. Jesteśmy liderem. Kolejna wygrana rezerw. Starują rozgrywki młodzieżowe. SPEC Food Service pozostanie z nami na kolejny sezon. Zapraszamy dziewczęta do rozpoczęcia przygody z piłką nożną.   Artykuł Odcinek 24. Pierwsza strata punktów. pochodzi z serwisu .
pobierz 49.7 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Odcinek 23. Zwycięstwo w przeciętnym stylu
Wygrana z Bratkowicami 0:3 Wygrana w debiucie drużyny rezerw.  Wsparcie klubu ze strony władz miasta i przyznane dofinansowanie z ministerstwa Artykuł Odcinek 23. Zwycięstwo w przeciętnym stylu pochodzi z serwisu .
pobierz 56.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek 22. Zwycięstwo!!!
Premierowy videopodcast. Zwycięstwo na inaugurację ligi. Zwycięski sparing rezerw. Wygrywanie za typowanie. Artykuł Odcinek 22. Zwycięstwo!!! pochodzi z serwisu .
pobierz 38.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek 21. Zapowiedź pierwszej kolejki.
Krzysztof Mączka Wiceprezesem Podkarpackiego ZPN Sparingi pierwszego i drugiego zespołu. Obóz letni Szkółki Piłkarskiej trwa. Podsumowanie sezonu przygotowawczego i wzmocnienia. Zespoły ligi okręgowej sezonu 2020/21. Zapowiedź meczu inauguracyjnego. Artykuł Odcinek 21. Zapowiedź pierwszej kolejki. pochodzi z serwisu .
pobierz 40.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek 20. Szybkie informacje.
Kolejny sparing na remis. Pierwsze zwycięstwo drużyny rezerw. Inauguracja ligi w Krzemienicy. Wyzwanie dla drugiej drużyny. Trwają prace na murawie stadionu. Artykuł Odcinek 20. Szybkie informacje. pochodzi z serwisu .
pobierz 25.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Odcinek 19. Prezentacja zawodników!!!
Relacja ze sparingów. Kalendarz rozgrywek ligi okręgowej 2020/21 Prezentacja zawodników. Artykuł Odcinek 19. Prezentacja zawodników!!! pochodzi z serwisu .
pobierz 36.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek 18. Jesteśmy Mistrzami Podkarpacia!!!
Jesteśmy Mistrzami Podkarpacia w Beach Soccerze!!! Informacje z i o sparingach. Ruszają prace na stadionie. Artykuł Odcinek 18. Jesteśmy Mistrzami Podkarpacia!!! pochodzi z serwisu .
pobierz 49.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek 17.
Relacja ze sparingów. Rozmowa z piłkarzamia z rocznika 2008 i ich  trenerem Markiem Mączką.  Gadżety i koszulki za wsparcie klubu do odebrania. Hymn Stali jako dzwonek. Artykuł Odcinek 17. pochodzi z serwisu .
pobierz 28.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Odcinek 16. Zaczynamy sparingi.
Goście z sekcji dziewcząt. zaczynamy sparingi. Przetarg na renowacje stadionu. Dofinansowanie z programu KLUB Artykuł Odcinek 16. Zaczynamy sparingi. pochodzi z serwisu .
pobierz 38.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 4 miesiące temu
Odcinek 15. Liga zakończona. Powstaje drużyna rezerw. Prace renowacyjne już niedługo. Szkółka wznowiła treningi. Wsparcie dla klubu na zrzutce.
Liga zakończona. Powstaje drużyna rezerw. Prace renowacyjne już niedługo. Szkółka wznowiła treningi. Wsparcie dla klubu na zrzutce.    Artykuł Odcinek 15. Liga zakończona. Powstaje drużyna rezerw. Prace renowacyjne już niedługo. Szkółka wznowiła treningi. Wsparcie dla klubu na zrzutce. pochodzi z serwisu .
pobierz 22.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Odcinek 14. Gadżety klubowe za wsparcie klubu. Rozmowa z Arkiem Nogą.
Gadżety klubowe za wsparcie klubu. Rozmowa z Arkiem Nogą. Wesołych Świąt. Artykuł Odcinek 14. Gadżety klubowe za wsparcie klubu. Rozmowa z Arkiem Nogą. pochodzi z serwisu .
pobierz 33.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Odcinek 13. Hymn Stali Łańcut.
W dzisiejszym odcinku: Ligi nie ma i tyle. Co może nas czekać? Rozmowa z Konradem Baumem, liderem grupy DOC., która nagrała hymn Stali Łańcut. Prezentacja utworu “Ze stali”. [link] Artykuł Odcinek 13. Hymn Stali Łańcut. pochodzi z serwisu .
pobierz 41.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Odcinek 12. A miało być tak pięknie. O futbolu w czasach zarazy.
Parę słów o sytuacji w piłce nożnej i co może nas czekać. Artykuł Odcinek 12. A miało być tak pięknie. O futbolu w czasach zarazy. pochodzi z serwisu .
pobierz 26.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 6 miesięcy temu
Odcinek 11. Ligę zacząć czas.
W dzisiejszym odcinku: Wywiad z trenerem Piotrem Garulą Zapowiedź pierwszej kolejki rundy wiosennej Wybory delegatów na walne Podkarpackiego ZPN Zrzutka trwa. https://zrzutka.pl/wbm9zf   Artykuł Odcinek 11. Ligę zacząć czas. pochodzi z serwisu .
pobierz 36.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 7 miesięcy temu
Odcinek 10. Prezentacja nowych zawodników!!!
Odcinek 10: Prezentacja nowych zawodników!!! Moimi gośćmi są dzisiaj Prezes Stali Krzysztof Mączka i jej Sekretarz Tomasz Panek. Powodem naszego spotkania jest prezentacja nowych zawodników, którzy już za 2 tygodnie wesprą resztę drużyny w ligowej rywalizacji. A poza tym będziemy mówić jeszcze o: Sparingu z Stalą II Mielec. Badania lekarskie dzieci ze szkółki. [link] 1% […] Artykuł Odcinek 10. Prezentacja nowych zawodników!!! pochodzi z serwisu .
pobierz 24.2 MB odcinki RSS iTunes www
Starsze
»
miodek