Sport na A(n)tenie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Co tydzień wypowiadamy się na temat bieżących wydarzeń w świecie sportu.
Data dodania: 2020-05-03 13:39:33
Data aktualizacji: 2021-03-05 18:50:04
Audycji w katalogu: 17
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 7 miesięcy temu
Podcast SnA #17 | Wznowienie sezonu NBA – Kamil Kucharski (Z Krainy NBA) (24.07.2020)
zisiaj ugościliśmy na naszym podcaście Kamila Kucharskiego z redakcji Z Krainy NBA. Dlaczego wybór padł na takiego gościa? Wielkimi krokami zbliża się wznowienie sezonu w największej lidze koszykówki na świecie. Jednak to nie był jedyny temat naszej rozmowy. Zresztą posłuchajcie sami.
pobierz 14.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Sport na A(n)tenie #16 gość Tomasz Gębala (17.07.2020)
Dzisiaj ugościliśmy na naszym podcaście reprezentanta Polski w piłce ręcznej Tomasza Gębalę. Rozmawialiśmy o niedawno zakończonym zgrupowaniu reprezentacji Polski w Cetniewie, powrocie Tomka po kontuzji. Nie zabrakło kwestii dotyczących najbliższych meczów reprezentacji, eliminacji do mistrzostw Europy 2022 oraz przyznaniu „dzikiej karty” na styczniowe mistrzostwa świata. Dowiecie się też m.in.: jak Tomek wspomina pobyt w niemieckim S.C Magdeburg.
pobierz 34.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Sport na A(n)tenie #15 gość Mariusz Wach (09.07.2020)
Na ten moment, mówiąc o polskiej wadze ciężkiej w boksie na myśl przychodzą dwa nazwiska - Mariusz Wach oraz Adam Kownacki. Tego pierwszego ugościliśmy dziś na naszym kanale! Mariusz opowiedział o swoim ostatnim starciu z Kevinem Johnsonem podczas gali w Konarach, swojej kontuzji ręki, swoich przyszłych potencjalnych walkach, przyszłości wagi ciężkiej w Polsce oraz wielu innych bardzo ciekawych tematach! Prowadzący: Jakub Krysiewicz, Mateusz von Bredow, Przemysław Schenk Realizacja: Bartłomiej Wiśniewski Montaż: Bartosz "Yen" Schenk
pobierz 48.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Sport na A(n)tenie #14 gość Sebastian Przybysz (03.07.2020)
Naszym dzisiejszym gościem jest Sebastian Przybysz, który zmierzy się z Jakubem Wikłaczem na zbliżającej się gali KSW 53! Tematem przewodnim była oczywiście zbliżająca się walka. Nie zabrakło jednak wspomnień dotyczących poprzednich starć, poprzednich federacji czy debiutu w KSW. Sebastian opowiedział również o wrażeniach z debiutu w roli komentatora gali Krwawy Sport, opowiedział o ogólnych wrażeniach z tej gali oraz o głośnej potyczce kibiców w trakcie wydarzenia. Możecie również sprawdzić jak zawdonik KSW wytypował walki na najbliższej gali!
pobierz 19.9 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 8 miesięcy temu
Sport na A(n)tenie #13 gość Marcin Petrus (27.06.2020)
Dzisiejszym gościem podcastu jest Marcin Petrus, wieloletni prezes GKP Karol Pęplino (słupska klasa okręgowa). 49 lat historii klubu, klub zakładany przez wujków oraz ojca naszego gościa, decyzja o odnowieniu obiektu w 2017 roku, naciski z gminy aby zmienić zarząd klubu, aż w końcu obcięcie dotacji gminnych i Karol Pęplino oddaje licencje na występy w klasie okręgowej Gryfowi/SMS Słupsk.
pobierz 13.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Sport na A(n)tenie #12 gość Norbert Krakowiak (19.06.2020)
Pierwszy podcast dotyczący tematyki żużlowej. Jednak kiedy nie poruszyć tego tematu jak świeżo po rozpoczęciu sezonu? Naszym gościem specjalnym jest sensacja pierwszej kolejki - Norbert Krakowiak.
pobierz 15.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Sport na A(n)tenie #11 gość Mateusz Kaniowski (12.06.2020)
Tym razem ugościliśmy jednego z najbardziej znanych polskich dziennikarzy sportowych zajmujących się sportami walki - Mateusza Kaniowskiego! W składzie: Jakub Krysiewicz, Jakub Nowakowski oraz Przemysław Schenk, porozmawialiśmy z Mateuszem o tym skąd wziął się tak pozytywny odbiór jego osoby w środowisku Fame MMA, omówiliśmy kartę walk sobotniej gali FEN, oceniliśmy szanse Andrzeja Grzebyka z Roberto Soldiciem oraz na zdobycie tytułu UFC w kategorii półciężkiej przez Jana Błachowicza, a także porozmawialiśmy o freestyle'u.
pobierz 24.5 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Sport na A(n)tenie #10 gość Alicja Tchórz (05.06.2020)
Na początku, przepraszamy za zakłócenia w pierwszych sekundach podcastu. Niestety jak wiecie aktualnie nie mamy dostępu do naszego studia w Gdańsku i nasze podcasty nagrywamy często nawet telefonami także liczymy na zrozumienie :) W dalszej części jest już lepiej dlatego nie zrażajcie się po samym początku ponieważ materiał jest warty przesłuchania! Gościła u nas jedna z najlepszych polskich pływaczek - Alicja Tchórz. W składzie: Przemysław Schenk, Jakub Krysiewicz oraz Jakub Nowakowski poruszyliśmy kwestię tego, jak na życie pływaka wpłynęła pandemia, rozwój juniorów, co jest teraz priorytetem w karierze pływackiej, problemach w organizacji PZP i wiele innych! Zapraszamy do odsłuchu.
pobierz 18.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
Sport na A(n)tenie #9 gość Marcus Vinicius Da Silva (29.05.2020)
Słyszymy się po raz dziewiąty! Tym razem, ze względu na zbliżające się derby trójmiasta pomiędzy Lechią Gdańsk a Arką Gdynia w powracającej ekstraklasie, ugościliśmy zawodnika Arki - Marcusa Viniciusa Da Silve! W składzie Piotr Szwindowski, Dominik Nowak oraz Mateusz von Bredow, porozmawialiśmy z Marcusem o Arce po zmianach w szatni, samych derbach, treningach i wielu innych ciekawych tematach, o których dowiecie się właśnie w tym podcascie :)
pobierz 14.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Sport na A(n)tenie #8 gość Filip Adamus (22.05.2020)
Tym razem Jakub Krysiewicz, Jakub Nowakowski oraz Przemysław Schenk ugościli redaktora największej polskiej strony o Borussi Dortumnd - Filipa Adamusa! Głównym tematem był oczywiście powrót Bundesligi, jednak porozmawialiśmy także na temat funkcjonowania fanclubu BVB w Polsce, transferach oraz trochę potypowaliśmy.
pobierz 24.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Sport na A(n)tenie #7 gość Paweł Kątnik (15.05.2020)
Siódme wydanie naszego podcastu. Tym razem naszym gościem specjalnym był dziennikarz sportowy Radia Gdańsk – Paweł Kątnik. Mateusz von Bredow, Przemysław Schenk oraz Jakub Krysiewicz porozmawiali z naszym gościem a temat pracy dziennikarza sportowego w obecnej sytuacji, dużych zmianach w Arce Gdynia, obecnej sytuacji Lechii Gdańsk oraz wznowieniu Bundesligi.
pobierz 34.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Sport na A(n)tenie #6 gość Andrzej Grzebyk (08.05.2020)
Szóste wydanie Sportu na A(n)tenie! Z nami gość z naprawdę dużym nazwiskiem- Andrzej Grzebyk! Porozmawiał z nami o budowie swojej nowej prywatnej sali treningowej, obecnej sytuacji kontraktowej, stosunkach z FEN, jak zapatruje się na istnienie Fame MMA a również o drugiej pasji czyli wędkarstwie :) Rozmawiali z Nim: Przemysław Schenk, Jakub Nowakowski oraz Dominik Nowak. Całość realizowali: Kacper Kotłowski oraz Piotr Szwindowski.
pobierz 18.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 10 miesięcy temu
Sport na A(n)tenie #5 (01.05.2020)
Piąte już wydanie Sportu na A(n)tenie. Porozmawialiśmy na temat najważniejszych wydarzeń w świecie piłkarskim, które miały miejsce w przeciągu ostatnich dni: annulowanie sezonu Eredivisie, PSG z mistrzostwem Francji, wznowienie sezonu w poszczególnych ligach (gdzie to może się udać a gdzie nie), nowe władze Newcastle oraz najgłośniejsze plotki transferowe! Nie zabrakło również drobnych sporów między naszymi ekspertami ;) W tym wydaniu usłyszycie: Jakuba Nowakowskiego, Piotra Szwindowskiego, Jakuba Krysiewicza oraz Krzysztofa Dunaja. Całość realizował Kacper Kotłowski.
pobierz 62.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Sport na A(n)tenie #4 gość Bartosz Leśko
Czwarte wydanie naszego podcastu Sport na A(n)tenie! Drugie z gościem specjalnym, którym był nowy nabytek federacji ACA- Bartosz Leśko. Rozmawiali z Nim: Jakub Krysiewicz Piotr Szwindowski Jakub Nowakowski Przemysław Schenk Realizacja: Kacper Kotłowski, Piotr Szwindowski
pobierz 19.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Sport na A(n)tenie #3 gość Alicja Ulatowska (17.04.2020)
Trzecie wydanie naszego podcastu! Pierwszy raz z gościem specjalnym. Jest nim mistrzyni świata z 2019 roku w Aquathlonie- Alicja Ulatowska. Rozmowę z triathlonistką przeprowadzili: Jakub Krysiewicz, Przemysław Schenk oraz Jakub Nowakowski. Facebook Sportu na A(n)tenie: [link] Facebook Alicji Ulatowskiej: [link]
pobierz 50.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 miesięcy temu
Sport na A(n)tenie #2 (07.04.2020)
Wracamy po przerwie! Nie trzeba chyba tłumaczyć czym była ona spowodowana. Mimo przeciwności losu staramy się działać i zapewnić wam dobrą dawkę wiedzy na temat sportu, nawet jeśli ucierpiała troszkę na tym jakość :)W tym podcaście: Jakub Krysiewicz, Przemysław Schenk, Jakub Nowakowski, Kasper Gutkowski oraz Piotr Szwindowski omówią to co się działo w sporcie w ostatnim tygodniu. Czeka więc nas: Fame MMA, spekulacje na temat ewentualnego wznowienia sezonu w ligach piłkarskich, sytuacja Jana Błachowicza oraz problemy Jona Jonesa w UFC. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 43.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 12 miesięcy temu
Sport na A(n)tenie #1
Nasz debiutancki Podcast Sport na A(n)tenie. Poruszamy w nim gorące kwestie w świecie futbolu, które miały miejsce w ubiegłym tygodniu. Serdecznie zapraszamy i do usłyszenia za tydzień! w Podcascie uczestniczyli: Przemysław Schenk Piotr Szwindowski Kasper Gutkowski Jakub Nowakowski
pobierz 98.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek