Sport na A(n)tenie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Co tydzień wypowiadamy się na temat bieżących wydarzeń w świecie sportu.
Data dodania: 2020-05-03 13:39:33
Data aktualizacji: 2020-05-26 15:15:10
Audycji w katalogu: 8
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 4 dni temu
Sport na A(n)tenie #8 gość Filip Adamus (22.05.2020)
Tym razem Jakub Krysiewicz, Jakub Nowakowski oraz Przemysław Schenk ugościli redaktora największej polskiej strony o Borussi Dortumnd - Filipa Adamusa! Głównym tematem był oczywiście powrót Bundesligi, jednak porozmawialiśmy także na temat funkcjonowania fanclubu BVB w Polsce, transferach oraz trochę potypowaliśmy.
pobierz 24.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 11 dni temu
Sport na A(n)tenie #7 gość Paweł Kątnik (15.05.2020)
Siódme wydanie naszego podcastu. Tym razem naszym gościem specjalnym był dziennikarz sportowy Radia Gdańsk – Paweł Kątnik. Mateusz von Bredow, Przemysław Schenk oraz Jakub Krysiewicz porozmawiali z naszym gościem a temat pracy dziennikarza sportowego w obecnej sytuacji, dużych zmianach w Arce Gdynia, obecnej sytuacji Lechii Gdańsk oraz wznowieniu Bundesligi.
pobierz 34.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 18 dni temu
Sport na A(n)tenie #6 gość Andrzej Grzebyk (08.05.2020)
Szóste wydanie Sportu na A(n)tenie! Z nami gość z naprawdę dużym nazwiskiem- Andrzej Grzebyk! Porozmawiał z nami o budowie swojej nowej prywatnej sali treningowej, obecnej sytuacji kontraktowej, stosunkach z FEN, jak zapatruje się na istnienie Fame MMA a również o drugiej pasji czyli wędkarstwie :) Rozmawiali z Nim: Przemysław Schenk, Jakub Nowakowski oraz Dominik Nowak. Całość realizowali: Kacper Kotłowski oraz Piotr Szwindowski.
pobierz 18.6 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 25 dni temu
Sport na A(n)tenie #5 (01.05.2020)
Piąte już wydanie Sportu na A(n)tenie. Porozmawialiśmy na temat najważniejszych wydarzeń w świecie piłkarskim, które miały miejsce w przeciągu ostatnich dni: annulowanie sezonu Eredivisie, PSG z mistrzostwem Francji, wznowienie sezonu w poszczególnych ligach (gdzie to może się udać a gdzie nie), nowe władze Newcastle oraz najgłośniejsze plotki transferowe! Nie zabrakło również drobnych sporów między naszymi ekspertami ;) W tym wydaniu usłyszycie: Jakuba Nowakowskiego, Piotra Szwindowskiego, Jakuba Krysiewicza oraz Krzysztofa Dunaja. Całość realizował Kacper Kotłowski.
pobierz 62.4 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Sport na A(n)tenie #4 gość Bartosz Leśko
Czwarte wydanie naszego podcastu Sport na A(n)tenie! Drugie z gościem specjalnym, którym był nowy nabytek federacji ACA- Bartosz Leśko. Rozmawiali z Nim: Jakub Krysiewicz Piotr Szwindowski Jakub Nowakowski Przemysław Schenk Realizacja: Kacper Kotłowski, Piotr Szwindowski
pobierz 19.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany ponad miesiąc temu
Sport na A(n)tenie #3 gość Alicja Ulatowska (17.04.2020)
Trzecie wydanie naszego podcastu! Pierwszy raz z gościem specjalnym. Jest nim mistrzyni świata z 2019 roku w Aquathlonie- Alicja Ulatowska. Rozmowę z triathlonistką przeprowadzili: Jakub Krysiewicz, Przemysław Schenk oraz Jakub Nowakowski. Facebook Sportu na A(n)tenie: [link] Facebook Alicji Ulatowskiej: [link]
pobierz 50.1 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 2 miesiące temu
Sport na A(n)tenie #2 (07.04.2020)
Wracamy po przerwie! Nie trzeba chyba tłumaczyć czym była ona spowodowana. Mimo przeciwności losu staramy się działać i zapewnić wam dobrą dawkę wiedzy na temat sportu, nawet jeśli ucierpiała troszkę na tym jakość :)W tym podcaście: Jakub Krysiewicz, Przemysław Schenk, Jakub Nowakowski, Kasper Gutkowski oraz Piotr Szwindowski omówią to co się działo w sporcie w ostatnim tygodniu. Czeka więc nas: Fame MMA, spekulacje na temat ewentualnego wznowienia sezonu w ligach piłkarskich, sytuacja Jana Błachowicza oraz problemy Jona Jonesa w UFC. Zapraszamy do słuchania!
pobierz 43.0 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 3 miesiące temu
Sport na A(n)tenie #1
Nasz debiutancki Podcast Sport na A(n)tenie. Poruszamy w nim gorące kwestie w świecie futbolu, które miały miejsce w ubiegłym tygodniu. Serdecznie zapraszamy i do usłyszenia za tydzień! w Podcascie uczestniczyli: Przemysław Schenk Piotr Szwindowski Kasper Gutkowski Jakub Nowakowski
pobierz 98.0 MB odcinki RSS iTunes www
miodek