Wiedza o Sporcie

Sortuj: kategoriami | alfabetycznie
Najpopularniejsze w tygodniu
Opis: Wiedza o Sporcie to profesjonalne podcasty ze świata sportu. Usłyszysz tu ciekawe audycje, rozmowy z różnych dziedzin sportu. Tematy zarządzania klubami, planowania strategii czy budowania marketingu to tylko część tematów, które będą poruszane w ramach podcastu.
Data dodania: 2020-05-11 21:49:28
Data aktualizacji: 2021-01-23 10:00:02
Audycji w katalogu: 4
Stan:
Wciąż na fali (aktywny)
opublikowany 8 miesięcy temu
CSR w sporcie #4 - Zrównoważone stadiony.
Dzisiejszy odcinek podcastu "CSR w sporcie" omawia kwestie zrównoważonych stadionów. Areny sportowe również działają jako niezależne podmioty, a więc realnie dotyczą ich kwestie społecznej odpowiedzialności biznesu. Wydaje wam się, że chodzi tylko o ekologię i panele fotowoltaiczne? Posłuchajcie co w tym temacie mają do powiedzenia Jacek Jończyk i Adrian Pietrzyk.
pobierz 50.8 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
CSR w sporcie #3 - CSR w praktyce na przykładzie Zagłębia Sosnowiec.
W trzecim odcinku serii o CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu) Adrian Pietrzyk odpowiadając na pytania Jacka Jończyka, dzieli się wiedzą na temat strategii i polityki CSR w klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec. Praktyczne uwagi, wskazówki i wiedza dla każdego menadżera sportu.
pobierz 36.2 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
CSR w sporcie #2 - Jak efektywnie wykorzystać czas kryzysu?
W tym odcinku serii o CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu) prowadzący Jacek Jończyk oraz Adrian Pietrzyk opowiadają i doradzają jak w czasie kryzysu działać efektywnie, jakie podjąć działania, które pomogą organizacji osiągnąć lepsze wyniki i zbliżyć się do sukcesu. Ocenione zostały również bieżące akcje CSR polskich klubów.
pobierz 40.3 MB odcinki RSS iTunes www
opublikowany 9 miesięcy temu
CSR w sporcie #1 - co to jest i jak to ugryźć?
W pierwszym odcinku serii o CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu) prowadzący Jacek Jończyk oraz Adrian Pietrzyk opowiadają o genezie i historii pojęcia CSR oraz o oddziaływaniu CSR na sport i podmioty w tym ekosystemie.
pobierz 54.5 MB odcinki RSS iTunes www
miodek